Gorenje WE60S3

6 990 Kč ? Ušetříte 7 % 6 490 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 649,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Předem plněná slim pračka Gorenje WE60S3 v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A+++. Buben má kapacitu při praní pro 6 kg prádla a maximální otáčky odstřeďování dosahují 1000 ot./min. Ovládání je umístěno vpředu a zajištěné je pomocí otočného voliče a LED displeje s možností odložení startu až o 24 hodin. Nabízí 16 praktických programů pro praní a doplňkové programy. K dispozici je i praktický zvukový signál, samočisticí program bubnu pračky SterilTub. Boční stěny slim pračky Gorenje WE60S3 StableTech výrazně snižují vibrace a zvyšují stabilitu praní. Nechybí praktická dětská pojistka. Maximální hlučnost při praní dosahuje 57 dB a při odstřeďování 74 dB. Hloubka: 43 cm. Šířka: 60 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 7 %
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

LG WD60J6WY1W

LG WD60J6WY1W

Předem plněná parní pračka LG WD60J6WY1W patří do mimořádně úsporné energetické třídy A +++, takže s ní výrazně ušetříte na nákladech za energie. Výrazně tomu přispívá množstevní automatika Fuzzy…

 • Hloubka: 45 cm
 • Maximální hlučnost: 55 db
 • Kapacita bubnu: 6,5 Kg

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Kvalitní provedení, skvělý výkon

Vyperte své prádlo efektivně a rychle kdykoli a kdekoli. Volně stojící pračka Gorenje WE60S3 je hluboká 43 cm, disponuje bubnem o objemu 42 l a kapacitou při praní pro 6 kg prádla. Maximální výkon odstředění činí 1000 ot./min. Uživatelsky jednoduché rozhraní s centrálním ovladačem Vám umožní začít praní v 3 jednoduchých krocích: zapněte pračku, zvolte program a stiskněte tlačítko start. Nabízí elegantní bílé provedení a přehledné elektronické ovládání s LCD displejem. Předností pračky je nízká spotřeba elektrické energie, zařazena je do energetické třídy A+++. Pračka má k dispozici až 16 programů.

 •     Základní programy: bavlna, mix syntetika, program pro ruční praní a vlnu
 •     Doplňkové programy: AntiAllergy program vhodný pro alergiky, AutoWash automatické praní, sportovní oblečení, rychlý 20'

Dokonale přizpůsobené prací režimy

Pračka nabízí prací režimy s technologií, která zajistí pro každý druh tkaniny optimální kombinaci teploty, množství vody, času, rychlosti odstřeďování. Tato nastavení si můžete také upravovat různými pracími režimy pro optimální kombinace podle Vaší aktuální potřeby. Samočisticí program SterilTub odstraní bakterie uvnitř pračky a zajistí, aby Vaše oblečení vždy svěže vonělo. S technologií AllergyCare získáte extra ochranu pro citlivou pokožku. Využívá vyšší teploty a dodatečné máchání pro odstranění zbytkového pracího prostředku na tkaninách.

Jemné ošetření jakéhokoliv oblečení

Přenechejte péči o prádlo Vaší pračce a užívejte si své oblíbené činnosti. Unikátní vlnový profil bubnu WaweActive v kombinaci se speciálními vlnovými 3D žebry poskytuje dokonalé ošetření Vašeho oblečení a čisté prádlo s minimálním pokrčením. Pračky Gorenje WaweActive přicházejí s minimalizací skvrn o 30 %. Jsou vybaveny inovativními technologiemi:

 •     Jedinečně navržený buben se speciálními 3D žebry ve tvaru vlny pro nejpečlivější praní i toho nejjemnějšího prádla.

Prakticky vybavená

Díky technologické propracovanosti zde najdete množství užitečných možností, které Vám výrazně zjednoduší práci. Technologie AutoWash Vám pomůže vybrat ten nejlepší program pro danou dávku prádla. Nemusíte se obávat o bezpečnost Vašich dětí. Přestože se pračka otevírá zepředu, děti si neublíží díky dětské pojistce. Stisknutím speciální kombinace tlačítek zabráníte dětem přeprogramovat nastavení. Samočisticí program SterilTub odstraní bakterie uvnitř pračky a zajistí, aby Vaše oblečení vždy svěže vonělo. Po ukončení praní zazní jemný zvukový signál.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 43 cm
 • Maximální hlučnost 57 db
 • Kapacita bubnu 6 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1000 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 16
 • Třída účin.odstřeď. C
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 153 kWh
 • Systém vkládání předním plněním
 • Maximální hloubka 46,2 cm

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 43 cm
Hmotnost: 60,5 Kg
Maximální hloubka: 46,2 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 57 db
Hluk při odstřeďování: 74 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 6 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1000 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 16
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 175 min.

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účin.odstřeď.: C
Spotřeba vody na cyklus: 49 L
Celková spotřeba: 0,75 kWh
Roční spotř.en. při praní: 153 kWh
Roční spotř.vody při praní: 9020 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 729291

Všechny parametry

Recenze Gorenje WE60S3

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje WE60S3