Gorenje WA84CS

Zobrazit


Pračka plněná zepředu, Energetická třída B, Kapacita 8 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 54 kWh na 100 cyklů, 14 pracích progamů, Smart ovládání mobilem: Ne, Odložený start: Ano, Dětská pojistka: Ano, AquaStop funkce: Ne, Maximální hloubka: 54,5 cm. Více info


Cena 9 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 100 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Předem plněná pračka Gorenje WA84CS v bílé barvě s černými dvířky. Kapacita bubnu je 8 kg. Na výběr až 14 pracích programů, ve kterých je i parní program SteamTech a AllergySteam. Hlučnost při odstřeďování s max. otáčkami 1 400 ot./min. je to 76 dB. Má buben WaveActive, LED displej i zvukovou signalizaci. Vybaven dávkovačem DoseAid, funkcí AutoWash, programem SteamRefresh a indikátorem EcoEye. Funkce SterilTub a StableTech pro lepší stabilitu. Ovládání pomocí středového otočného kolečka, tlačítek a funkce JoggerDial. Rozměry (V ׊ × H): 85 × 60 × 54,5 cm. Ovládací panel v angličtině.

Optimální nastavení

Pračka Gorenje WA84CS s náplní 8 kg přichází s funkcí DoseAid, která zaručí optimální dávkování pracího prostředku při každém praní. Funkce AutoWash vám zase pomůže zvolit správný prací program v případě, že nevíte jaký program by byl vhodný pro dané oblečení. Indikátor EcoEye vás seznámí se spotřebou vody při vybraném pracím programu.

Motor PowerDrive

Pračka je vybavena velmi tichým a výkonným invertorovým motorem PowerDrive, který zaručí pračce delší životnost a šetří energii při každém praní. Ovládání pračky je jednoduché, stačí jen zapnout pračku, zvolit program a stisknout tlačítko Start. Pro bezpečnost vašich dětí je vybavena dětským zámkem.

Buben WaweActive

Přenechejte péči o prádlo vaší pračce a užívejte si své oblíbené činnosti. Unikátní vlnový profil bubnu WaweActive v kombinaci se speciálními vlnovými 3D žebry poskytuje dokonalé ošetření vašeho oblečení a čisté prádlo s minimálním pokrčením. S funkcí StopAddGo můžete přidat do pračky zapomenuté prádlo (během prvních fází praní).

JoggerDial a StopAddGo

Předem plněnou pračku ovládáte pomocí otočného kolečka JoggerDial. Stačí jen pootočit kolečko a zvolit program. Pro lepší viditelnost má kolečko LED indikátor, který zvýrazní zvolený prací program. S funkcí StopAddGo můžete přidat zapomenuté prádlo během prvních minut praní.

Síla páry

Slim pračka od Gorenje disponuje funkcí SteamTech, díky níž už nebudete muset používat aviváž. Program se postará o to, aby vaše oblečení bylo ošetřeno parou na konci zvoleného pracího programu. Pára zcela pronikne přes vlákna látky, čímž se odstraní pachy, bakterie a navíc se zmírní i pomačkání. Funkce AllergySteam odstraňuje alergeny, prachové roztoče či srst z domácích zvířat z vašeho oblečení. Na osvěžení prádla je zde program SteamRefresh využívající parní generátor s velkým množstvím páry pro usnadnění žehlení.

Hladká dvířka a stabilita

Slim pračka má standardní bílé provedení. Dvířka v černé barvě jsou vyrobena z jednoho kusu plastu a lze je otevřít až do 180 stupňů, což vám usnadní vyndavání prádla. Pro lepší stabilitu má pračka speciální panel StableTech (na bocích a ve spodní části), který snižuje hlučnost při odstřeďování a zajišťuje lepší stabilitu.

  • Programy: Bavlna-černá, Bavlna-barevná, Bavlna-bílá, Smíšená prádlo, Vlna/Ruční praní, Power 59' (intenzivní 59minutový program pro menší množství jemně zašpiněného prádla), Steam Refresh (osvěžení parou), SterilTub (samočisticí program), Máchání/Aviváž, Odstředění/Vypouštění vody, Downwear (péřové materiály), Košile, Allergy Steam (antialergický program s párou), AutoWash (automatické praní)

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 14
Maximální hloubka 54.5 cm
Třída energetické účinnosti 2021 B

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Gorenje WA84CS

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Miloš

2. 9. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Tichý chod motoru.
  • Možnost vlastního nastavení.
  • Dávkování pracího prostředku dle množství prádla.
  • Nic.

Spokojenost. <br /> Zvolil jsem opět značku Gorenje, protože předchozí pračka sloužila 12 roků.