Gorenje W2A74SDS

Zobrazit


Pračka plněná zepředu, Energetická třída B, Kapacita 7 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 52 kWh na 100 cyklů, 14 pracích progamů, Smart ovládání mobilem: Ne, Odložený start: Ano, Dětská pojistka: Ano, AquaStop funkce: Ne, Maximální hloubka: 46,5 cm. Více info


Cena 11 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 120 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Předem plněná slim pračka Gorenje W2A74SDS v bílé barvě s černými dvířky. Kapacita bubnu je 7 kg. Na výběr až 14 pracích programů, ve kterých je i parní program SteamTech. Hlučnost při praní je 55 dB, při odstřeďování s max. otáčkami 1 400 ot./min. je to 76 dB. Disponuje funkcí AutoWash, SteamRefresh, AllergyCARE, dětský zámek a SterilTub. Stabilita a méně vibrací s panelem StableTech. Ovládání pomocí středového otočného kolečka a tlačítek. Rozměry (V ׊ × H): 85 × 60 × 46,5 cm. LED displej v českém jazyce.

Užitečný pomocník

Vyperte své prádlo efektivně a rychle kdykoli a kdekoli. Předem plněná slim pračka Gorenje W2A74SDS  s kapacitou 7 kg . K úspornému provozu napomáhají i její doplňkové funkce, kterými je vybavena. Disponuje 14 programy, které si můžete navolit pomocí otočného ovladače a tlačítka. Je vybavena praktickým LED displejem, který zobrazuje důležité informace včetně času do konce praní. Maximální výkon odstředění je 1 400 ot./min.

  • Programy: Bavlna, Mix, Syntetika, Smíšené prádlo, Ruční praní, Vlna, AntiAllergy program, Rychlý 20minutový, Košile, PowerWash 59', Auto wash (automatické praní), Eco 40-60 °C

  • Typ praní: NormalCare, EcoCare, TimeCare + režimy praní pro úsporu energie a vody

Síla páry

Slim pračka od Gorenje disponuje funkcí SteamTech, díky níž už nebudete muset používat aviváž. Program se postará o to, aby vaše oblečení bylo ošetřeno parou na konci zvoleného pracího programu. Pára zcela pronikne přes vlákna látky, čímž se odstraní pachy, bakterie a navíc se zmírní i pomačkání.

Dokonale přizpůsobené prací režimy

Pračka nabízí prací režimy s technologií, která zajistí pro každý druh tkaniny optimální kombinaci teploty, množství vody, času, rychlosti odstřeďování. Tato nastavení si můžete také upravovat různými pracími režimy pro optimální kombinace podle vaší aktuální potřeby. Samočisticí program SterilTub odstraní bakterie uvnitř pračky (i když perete při nižších teplotách) a zajistí, aby vaše oblečení vždy svěže vonělo. S AllergyCare získáte extra ochranu pro citlivou pokožku. Využívá vyšší teploty a dodatečné máchání pro odstranění zbytkového pracího prostředku na tkaninách.

Optimální dávka pracího prostředku pro každé praní

Funkce DoseAid vám pomůže při dávkování pracího prostředku. Bez ohledu na množství prádla optimálně a co nejekonomičtěji vám pomůže najít dávku pracího prostředku. StopAddGo funkce přeruší praní během prvních minut cyklu a umožní vám přidat zapomenuté prádlo nebo nějakou prádlo odebrat.

Prakticky vybavená

Díky technologické propracovanosti zde najdete množství užitečných programů, které vám výrazně zjednoduší práci. AutoWash vám pomůže vybrat ten nejlepší program pro danou dávku prádla. Indikátor EcoEye vám v reálném čase poskytne zpětnou vazbu o aktuální spotřebě vody a energie pro zvolený program. Nemusíte se obávat o bezpečnost vašich dětí. Přestože se pračka otevírá zepředu, děti si neublíží díky dětské pojistce. Stisknutím speciální kombinace tlačítek zabráníte dětem přeprogramovat nastavení. Po ukončení praní zazní jemný zvukový signál.

Motor PowerDrive

Pračka je vybavena velmi tichým a výkonným motorem PowerDrive, který zaručí pračce delší životnost a šetří energii při každém praní. Ovládání pračky je jednoduché, stačí jen zapnout pračku, zvolit program a stisknout tlačítko Start.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 7 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 14
Třída energetické účinnosti 2021 B
Maximální hloubka 46.5 cm

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Gorenje W2A74SDS

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

David

20. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Různorodý výběr programů
  • specifický tvar bubnu, prádlo není moc pomačkané.
  • Rozměr pračky do hloubky (Slim model)
  • Chybí Aqua stop

Našel jsem si svůj program Intenzivní 59. Krátký program pro svobodné lidi, kdy svoji hromádku prádla do celkové hmotnosti 3,5 kg nastrkáte do bubnu a za hodinu máte vypráno a prádlo je opravdu čisté, (voňavé) díky aviváži a není moc pomačkané. Mám malou koupelnu, takže hloubkový rozměr pračky mi vyhovuje.