Gorenje TH60E3W vestavný odsavač par bílý


Vestavný odsavač par, Maximální výkon odsávání: 350 m3, Maximální hlučnost: 67 dB, Třída energetické účinnosti: C, Celková spotřeba: 48,4 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 17 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 17 cm. Více info


Cena 2 249 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 22 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Vestavný výsuvný odsavač par Gorenje TH60E3W v bílém provedení je zařazen do energetické třídy C. Je vhodný pro montáž s odtahem do komína nebo s recirkulací s možností zabudování do skříňky. Maximální výkon při odtahu dosahuje 350 m³/h. a při recirkulaci 180 m³/h. Mechanické ovládání nabízí 3 stupně výkonu. Pracovní plocha pod odsavačem je osvětlena pomocí LED žárovek. Maximální hlučnost odsavače Gorenje TH60E3W dosahuje 67 dB. Mastnotu zachycují hliníkové tukové filtry.

 

 

Gorenje TH60E3W

Tento šikovný vestavný odsavač par Gorenje TH60E3W je velmi kvalitní a podává také skvělý výkon - odsaje při odtahu do komína až 350 m³/h. a při recirkulaci vzduchu odsaje 180 m³/h. Tento odsavač je možné napojit na recirkulaci nebo klasický odtah. Je vybaven jedním motorem, který si s nežádoucími výpary z vaření hravě poradí. Výkon je možné nastavit na jeden ze 3 možných stupňů, podle potřeby. Šířící se výpary po celé domácnosti jsou tak již minulostí. Odsavač je vybaven tukovým omyvatelným filtrem s polyuretanovou pěnou.

Odsávání

Odsavač má k dispozici 3 stupně rychlosti odsávání. Liší se intenzitou odsávání, takže si zvolíte vždy tu správnou podle toho, na kolika varných zónách vaříte a kolik vzniká páry. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách. Pokud nemáte možnost odvést páry ven, můžete zvolit systém recirkulace. Pro recirkulaci použijte uhlíkový filtr H10883187, který je třeba zakoupit zvlášť.

  • Maximální výkon při odtahu, 1. rychlost: 150 m³/h
  • Maximální výkon při odtahu, 2. rychlost: 240 m³/h
  • Maximální výkon při odtahu, 3. rychlost: 350 m³/h

Osvětlení

Dokonalý přehled o dění na varné desce při vaření zajišťuje praktické LED osvětlení. 

Tichý chod motoru

Odsávání přebytečných par při vaření už nemusí být hlučné a otravné. Jeho maximální hlučnost při provozu je pouze 67 dB, což jistě potěší každého. Tak vás nebude nikdy rušit nadměrným a nepříjemným hlukem, který by vám překážel.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 67 db
Třída energ.účinnosti C
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 350 m3
Počet motorů 1

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Gorenje TH60E3W vestavný odsavač par bílý

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

RADOVAN

3. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí