Gorenje TH60E3B

Zobrazit


Šírka: 60 cm, Maximální hlučnost: 67 db, Třída energ.účinnosti: C, Typ digestoře: odtah+recirkulace, Maximální výkon odsávání: 350 m3, Počet motorů: 1,


Cena 1 989 Kč

19,89 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Vestavný výsuvný odsavač par Gorenje TH60E3B v černé barvě je zařazen do energetické třídy C. Je vhodný pro montáž s odtahem do komína nebo s recirkulací s možností zabudování do skříňky. Maximální výkon při odtahu dosahuje 350 m³/h. a při recirkulaci 180 m³/h. Mechanické ovládání nabízí 3 stupně výkonu. Pracovní plocha pod odsavačem je osvětlena pomocí LED žárovek. Maximální hlučnost odsavača Gorenje TH60E3B dosahuje 67 dB. Mastnotu zachycují hliníkové tukové filtry.

 

 

Gorenje TH60E3B

Tento šikovný vestavný odsavač par Gorenje TH60E3B je velmi kvalitní a podává také skvělý výkon - odsaje při odtahu do komína až 350 m³/h. a při recirkulaci vzduchu odsaje 180 m³/h. Tento odsavač je možné napojit na recirkulaci nebo na klasický odtah. Je vybaven jedním motorem, který si s nežádoucími výpary z vaření hravě poradí. Výkon je možné nastavit na jeden ze 3možných stupňů, podle potřeby. Šířící se výpary po celé domácnosti jsou tak již minulostí. Odsavač je vybaven tukovým omyvatelným filtrem s polyuretanovou pěnou.

Odsávání

Odsavač má k dispozici 3 stupně rychlosti odsávání. Liší se intenzitou odsávání takže si zvolíte vždy ten správný podle toho na kolika varných zónách vaříte a kolik vzniká páry. Díky tomu je odsávání důkladně iv případě vaření na všech varných zónách. Pokud nemáte možnost odvést páry ven, můžete zvolit systém recirkulace. Pro recirkulaci je třeba použít uhlíkový filtr H10883187, který je třeba zakoupit zvlášť.

  • Maximální výkon při odtahu, 1. rychlost: 150 m³/h
  • Maximální výkon při odtahu, 2. rychlost: 240 m³/h
  • Maximální výkon při odtahu, 3. rychlost: 350 m³/h

Osvětlení

Dokonalý přehled o dění na varné desce při vaření máte zajištěn praktickým LED osvětlením. Osvětlení je dostatečné na to abyste měli přehled o tom co se děje na varné ploše a abyste mohli připravované jídlo zkontrolovat.

Tichý chod motoru

Odsávání přebytečných par při vaření už nemusí být hlučné a otravné. Jeho maximální hlučnost při provozu je pouze 67 dB, což jistě potěší každého. Tak vás jistě nebude nikdy rušit nadměrným a nepříjemným hlukem, který by vám překážel.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 60 cm
Maximální hlučnost 67 db
Třída energ.účinnosti C
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 350 m3
Počet motorů 1

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Gorenje TH60E3B

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Miroslav

28. 11. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno