Gorenje RKI2181E1


Vestavná kombinovaná chladnička, Energetická třída F, Objem chladničky: 189 l, Objem mrazničky: 71 l, Roční spotřeba energie: 272 kWh, Maximální hlučnost: 38 dB, Smart ovládání mobilem: Ne, Šířka: 54 cm, Výška: 177,2 cm, Hloubka: 54,8 cm. Více info


Cena 13 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 140 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná chladnička Gorenje RKI2181E1 v bílém provedení má celkový objem 260 litrů a využívá technologii FrostLess. Čistý objem chladničky je 189 litrů, mrazák má kapacitu 71 litrů a jeho mrazicí výkon je 3,5 kg/24 hodin. Akumulační doba při výpadku proudu je 18 hodin. Mechanické ovládání a stropní LED světlo. Chladnička je vybavena 5 skleněnými poličkami, držákem na láhve a jedním boxem CrispZone. V dveřích chladničky jsou ještě 3 poličky. Mraznička obsahuje 3 zásuvky, 1× SpaceBox zásuvku s objemem až 38 litrů. Klimatická třída chladničky: SN, N, ST, T. Hlučnost: 38 dB. Rozměry (š × v × h): 54 × 177,2 × 54,5 cm.

Místo pro vaše potraviny

Chladnička s objemem 189 litrů má dostatečné vybavení pro pohodlné uložení potravin. Všechny vaše potraviny můžete bezpečně ukládat na 5 skleněných polic. Pro ovoce a zeleninu je k dispozici praktická zásuvka CrispZone s kontrolou vlhkosti (Humidity Control), která udrží vaše ovoce a zeleninu déle čerstvé. Nechybí ani praktická polička na láhve. Odkládací prostor se nachází také ve dvířkách chladničky. Zde najdete 3 police, z toho jedna police se speciálními držáky je vhodná pro uložení láhví. Při otevírání a zavírání dveří budou láhve vždy na svém místě. Možnost otevírání dveří do pravé i levé strany.

Mrazák s FrostLess technologií

Mrazicí prostor je umístěn ve spodní části a jeho objem dosahuje 71 litrů. Za 24 hodin zamrazí 3,5 kilogramů potravin a doba skladování při výpadku proudu je 18 hodin. Vybavení tvoří 3 průhledné plastové mrazicí boxy (1× SpaceBox o objemu 38 litrů pro uskladnění větších kusů potravin) pro pohodlné uložení mražených potravin. Využívá technologii FrostLess, která eliminuje tvorbu ledu. Výsledkem je méně časté odmrazování, což šetří váš čas.

Masivní nožové panty

Masivní nožové panty umožňují skladování i těžších předmětů na policích ve dvířkách chladničky, jakož i otevření dveří do 115° úhlu. Díky tomu budete mít lepší vnitřní přehled a vkládání a vyjímání jídla bude také pohodlnější. V případě pootevřených dvířek je samozavírací pant z důvodu úspory energie automaticky dovře.

LED osvětlení

Díky pokrokovému vnitřnímu LED osvětlení budete mít dokonalý přehled o uskladněných potravinách. Koncepce osvětlení zaručuje rovnoměrné osvětlení celého interiéru chladničky bez oslňování či stínění. LED světla mimo jiné spotřebují mnohem méně energie než klasické žárovky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 177.2 cm
Maximální hlučnost 38 db
Celkový čistý objem 260 L
No Frost (mrazák) Ne
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje RKI2181E1

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno