Gorenje RK6192EW4


Kombinovaná chladnička, Energetická třída E, Objem chladničky: 205 l, Objem mrazničky: 109 l, Roční spotřeba energie: 235 kWh, Maximální hlučnost: 38 dB, Smart ovládání mobilem: Ne, Dvouokruhový No Frost: Ne, Šířka: 60 cm, Výška: 185 cm. Více info


Cena 8 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 90 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná lednice Gorenje RK6192EW4 v bílé barvě s mrazákem dole. Objem chladničky činí 205 litrů, mrazák s třemi zásuvkami má 109 litrů. Jeho mrazicí výkon je 5 kg potravin za 24 hodin, výdrž až 17 hodin v případě poruchy. Vnitřek ledničky nabízí 4 skleněné police, CrispZone box na zeleninu, ve dveřích chladničky jsou ještě 3 police a nádoba na 8 ks vajec. Praktické LED osvětlení a mechanické ovládání. Technologie FrostLess pro menší tvorbu námrazy v mrazáku. Klimatická třída: SN, N, ST. Hlučnost: 39 dB.

Místo pro vaše potraviny

Chladnička s objemem 205 litrů má dostatečné vybavení pro pohodlné uložení potravin. Všechny vaše potraviny lze bezpečně ukládat na 4 skleněné police. Na ovoce a zeleninu je k dispozici praktická zásuvka CrispZone. Odkladací prostor se nachází také ve dvířkách chladničky. Zde najdete 3 police, z toho jedna police je vhodná pro uložení lahví. Najdete v ní i nádobu na 8 ks vajíček. Možnost otevírání dveří do pravé i levé strany. Oceníte i speciální hladkou vnitřní stěnu pro snadnější čištění.

Mrazák s FrostLess technologií

Mrazicí prostor je umístěn ve spodní části a jeho objem dosahuje 109 litrů. Za 24 hodin zamrazí 5 kilogramů potravin a doba skladování při výpadku proudu je 17 hodin. Vybavení tvoří 3 průhledné plastové mrazicí boxy (1x SpaceBox o objemu 38 litrů + nádobka na led) pro pohodlné uložení mražených potravin. Využívá technologii FrostLess, která eliminuje tvorbu ledu. Výsledkem je méně časté odmrazování, což šetří váš čas.

LED osvětlení

Díky pokrokovému vnitřnímu LED osvětlení, které využívá kombinovaná chladnička, budete mít dokonalý přehled o tom, co v ní máte uloženu. Koncepce osvětlení zaručuje rovnoměrné osvětlení celého interiéru chladničky bez oslňování či stínění. LED světla mimo jiné spotřebují mnohem méně energie než klasické žárovky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Výška 185 cm
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje RK6192EW4

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno