Gorenje RK6192AX

10 349 Kč ? Ušetříte 19 % 8 339 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 83,39 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná chladnička Gorenje RK6192AX v šedé metalíze vám umožní zachovat ovoce a zeleninu čerstvou v chladící části s funkcí MoistControl, se kterou můžete regulovat nastavení vlhkosti uvnitř chladničky. Další funkcí, kterou se může tato chladnička pyšnit, je unikátní funkce FrostLees, která zabrání tvoření ledu ve Vaší chladničce a zároveň šetří energii, proto ji řadíme do energetické třídy A ++. Kombinovaná chladnička Gorenje RK6192AX a její funkce Slot-in Vám poskytne možnost postavit chladničku volně ke zdi nebo ji vložit do kuchyňského výklenku. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 19 %
 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Speciální funkce Slot-in

Volně stojící nebo vložena? S kombinovanou chladničkou Gorenje RK6192AX a její speciální funkcí Slot-in se nemusíte rozhodnout hned. Funkce Slot-in Vám umožní postavit chladničku volně ke zdi, nebo ji vložit do kuchyňského výklenku 60 cm. Díky funkci Slot-in se dveře chladničky otevírají až do 90 stupňů, i když je umístěna u zdi nebo vedle jiných spotřebičů. Můžete plně otevřít dveře a jednoduše vybrat police nebo zásuvky. Rozhodnout se pro volně postavení chladničky ke zdi Vám kovové provedení dveří ledničky a celkový její design dodá Vaší kuchyni prvek elegance.

CrispZone s HumidityControl

Jedna z největších zásuvek na ovoce a zeleninu CrispZone prodlužuje čerstvost potravin nízkou teplotou, automatickou regulací vlhkost. SmartHumidity udržuje vlhkost v zásuvce na ideální úrovni za každých okolností díky speciální membráně, která vypouští zbytečnou vlhkost.

Šetření energie a omezená tvorba ledu.

Kombinovaná chladnička patří do energetické třídy A ++, tedy šetří Vaši energii. A to díky unikátní funkci FrostLees. Kromě šetření energie tato funkce omezuje tvorbu ledu a snižuje potřebu manuálního odmrazování až na 50 %, čili je zárukou toho, že budete mít méně práce s odmrazit. Rovněž je zde možnost mechanického nastavení teploty prostřednictvím tlačítek na malém displeji. FrosLees Vám zjednoduší péči o Vaši ledničku.

Vnitřní vybavení

Kombinovaná chladnička se skládá z chladicí a mrazicí části s objemem 324 l, které Vám poskytují dostatek místa na uskladnění velkého množství potravin. Chladící část obsahuje čtyři skleněné police, držák na lahve a nádobu na vejce. Velká zásuvka ve spodní části chladící části slouží k uskladnění ovoce a zeleniny, které díky speciální funkci MoistControl zajistí delší čerstvost a uchování vitamínů potravin, neboť umožňuje nastavení vlhkosti uvnitř chladničky, podle momentálních potřeb. Ve dveřích jsou umístěny dvě nastavitelné přihrádky a jedna police na lahve. Mrazící část je vybavena XXL Spacebox zásuvkou, která Vám umožní uskladnit i ty největší kusy potravin. Jeden ze dvou košů je určen pro rychlé zamrazení potravin. Pokud hledáte chladničku, která rychle zmrazí Vaše potraviny, je kombinovaná chladnička pro Vás ta pravá.

 •     Skladovací doba při výpadku el. energie: 30 hodin
 •     FrostLess: Méně ledu v mrazničce
 •     automatické odmrazování chladničky
 •     Možnost vložit spotřebič do kuchyňského výklenku 60 cm
 •     LED osvětlení

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 60 cm
 • Výška 185 cm
 • Hloubka 64 cm
 • Dvouokruhový NoFrost Ne

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka balení: 640 mm
Hloubka balení: 750 mm
Výška balení: 1910 mm
Barva: stříbrná
Šířka: 60 cm
Výška: 185 cm
Hloubka: 64 cm
Hmotnost: 73 Kg

Chladnička

Počet přihrádek/košů chladničky: 4
Čistá kapacita chladničky: 229 L

Hlučnost

Maximální hlučnost: 40 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 234 kWh
Klimatická třída: SN, T, N, ST
Akumulační doba: 30 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 97 L
Mrazící výkon: 4,5 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 324 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ne
Rychlé zamražení: Ne
Alarm: Ne

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Dvouokruhový NoFrost: Ne
Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: RK6192AX

Všechny parametry

Recenze Gorenje RK6192AX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje RK6192AX