Gorenje R6192LX

Nerezové provedení této monoklimatické chladničky Gorenje R6192LX se bude dokonale hodit do mnoha domácností. Vyznačuje se objemem 368 litrů a energetickou třídou A++, kterou šetří nejen Vaši peněženku, ale i životní prostředí. V případě, že necháte otevřená dvířka, po určitém čase Vás chladnička na to upozorní zvukovou signalizací. SuperCool funkcí zaručuje mimořádně rychlé zchlazení. Úroveň hlučnosti dosahuje jen 38 decibelů. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

IonAir technologie

Neustálým dodáváním záporně nabitých iontů do prostoru zajišťuje technologie IonAir v chladničce přírodní prostředí. Tyto ionty jsou přirozenými čističi vzduchu, díky čemuž zajišťují pocit čerstvého vzduchu v lese. Pro uskladněné potraviny se tak vytváří mimořádně zdravé prostředí, kterým prodlužujete jejich životnost. Současně ničí všechny bakterie, odstraňuje zápachy a zaručuje optimální vlhkost.

AdaptTech

Častým otevíráním dvířek na lednici přinášíte do vnitřního prostoru teplo, které logicky znehodnocuje potraviny. Proto byla vyvinuta technologie AdaptTech, která sleduje zvyky uživatele po dobu sedmi dní a každý den zaznamenává období častého otvírání. Podle toho následně přizpůsobí svůj chod a v době častého otevírání dvířek si koordinuje teplotu uvnitř tak, aby zajistil co nejdelší dobu čerstvosti všech potravin. Suroviny tak nejsou vystaveny velkým teplotním změnám.

CrispZone s HumidityControl

Pokud patříte mezi milovníky ovoce a zeleniny, tuto velkou zásuvku jistě oceníte. Uschováte do ní opravdu velké množství různého druhu. HumidityControl umožňuje jednoduše nastavit vlhkost, kterou jsi dané suroviny vyžadují. Svou svěžest, čerstvost, ale i živiny a vitamíny si tak zachovávají podstatně delší dobu.

Vybavení

Jednodvěřová chladnička Gorenje R6192LX s vnitřním prostorem o objemu přibližně 370 litrů bude vhodným variantou i pro vícečetné domácnosti. Přímo ve dveřích se nacházejí tři SimpleSlide výškově nastavitelné police spolu s nádobou na vajíčko. Dále je chladnička v čistém objemu 368 l vybavena sedmi skleněnými policemi, držákem na láhve 3 simple side dveřními poličkami s výškovým nastavením a prostorem pro skladování másla a sýrů, zásuvkou FreshZone.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Výška 187 cm
  • Třída energ.účinnosti A ++
  • Celkový čistý objem 368 L
  • NoFrost (chladnička) Ne

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šířka: 60 cm
Výška: 187 cm
Hloubka: 64 cm
Hmotnost: 75 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 114 kWh
Klimatická třída: SN

Vzhled

Celkový čistý objem: 368 L

Další parametry

NoFrost (chladnička): Ne
Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: R6192LX

Všechny parametry

Recenze Gorenje R6192LX

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Lenka, 24.6.2019

Bez problémů, mohu doporučit.

  • Super rychlé dodání do 24 hodin od objednávky
  • Tichá
  • Prostorná - přehledná
  • Pěkný design
  • Žádný zápach

Příslušenství k Gorenje R6192LX