Gorenje R 6192 LW

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

 

 

Vybavení

Monoklimatická chladnička Gorenje R 6192 LW s vnitřním prostorem o objemu přibližně 368 litrů bude vhodnou variantou i pro vícečetné domácnosti. Přímo ve dveřích se nacházejí tři SimpleSlide výškově nastavitelné police spolu s nádobou na vajíčka. Dále je chladnička vybavena sedmi skleněnými policemi, držákem na láhve a prostorem pro skladování másla a sýrů.

IonAir technologie

Neustálým dodáváním záporně nabitých iontů do prostoru zajišťuje technologie IonAir v chladničce přírodní prostředí. Tyto ionty jsou přirozenými čističi vzduchu, díky čemuž zajišťují pocit čerstvého vzduchu v lese. Pro uskladněné potraviny se tak vytváří mimořádně zdravé prostředí, kterým prodlužujete jejich životnost. Současně ničí všechny bakterie, odstraňuje zápachy a zaručuje optimální vlhkost.

AdaptTech

Častým otevíráním dvířek na lednici přinášíte do vnitřního prostoru teplo, které logicky znehodnocuje potraviny. Proto byla vyvinuta technologie AdaptTech, která sleduje zvyky uživatele po dobu sedmi dní a každý den zaznamenává období častého otvírání. Podle toho následně přizpůsobí svůj chod a v době častého otevírání dvířek si koordinuje teplotu uvnitř tak, aby zajistil co nejdelší dobu čerstvosti všech potravin. Suroviny tak nejsou vystaveny velkým teplotním změnám.

CrispZone s HumidityControl

Pokud patříte mezi milovníky ovoce a zeleniny, tuto velkou zásuvku jistě oceníte. Uschováte do ní opravdu velké množství různého druhu. HumidityControl umožňuje jednoduše nastavit vlhkost, kterou jsou dané suroviny vyžadují. Svou svěžest, čerstvost, ale i živiny a vitamíny si tak zachovávají podstatně delší dobu.

Unikátní systém DynamiCooling

 Chladnička disponuje unikátním systémem DynamiCoolig, který se postará o rovnoměrné proudění studeného vzduchu po celý průběh chlazení potravin. Teplota v chladničce tak bude na každém centimetru stejná, čímž se prodlužuje trvanlivost uskladněných potravin. Zajistěte pro ně tu nejlepší péči a konzumujte následně jen ty nejlepší potraviny.

Funkce rychlého chlazení SuperCool

Pokud vložíte do chladničky čerstvé potraviny, teplota se v ní automaticky snižuje, čímž se snižuje i výkon chladničky. Ostatní potraviny tak mohou být zkráceno o potřebný chlad, který pro udržení své kvality potřebují. Kvalitní jednodveřová chladnička se může pochlubit praktickou funkcí rychlého chlazení SuperCool, která při vložení čerstvých potravin vyvine maximální výkon, aby jejich rychle zchladila a dosáhla optimální teplotu. právě vložené potraviny budou okamžitě zchlazené a teplota se následně vrátí na normální hodnotu. Tak budou všechny potraviny v maximálním bezpečí a jejich čerstvost a kvalita budou zachovány.

Úsporná energetická třídy A ++

S chladničkou Gorenje R 6192 LW můžete také výrazně ušetřit na energiích. Spadá totiž do úsporné energetické třídy A ++, díky které budou vaše účty za energie podstatně nižší. Tato úsporná energetická třída zaručí, že náklady za energie podstatně klesnou a navíc je tento výrobek šetrný k životnímu prostředí. Potěšte se kvalitním výrobkem, který plní úlohu nejen výkonného a stylového doplňku, ale i úsporného pomocníka.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Výška 185 cm
  • Třída energ.účinnosti A ++
  • Celkový čistý objem 368 L

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
? Smart: Ne

Chladnička

Beznámrazový systém (chladnička): Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 185 cm
Hloubka: 64 cm
Hmotnost: 75 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 114 kWh
Klimatická třída: SN-T

Vzhled

Celkový čistý objem: 368 L

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
Smart (ovládání mobilem): Ne

Všechny parametry

Recenze Gorenje R 6192 LW

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje R 6192 LW