Gorenje R 6192 DW

Chladnička Gorenje R 6192 FW v bílém provedení. Díky ledničce si dokáže uskladnit potraviny delší dobu a tak nemusíte strávit každý den v obchodě. Zásoby potravin si přehledně uložíte na poličkách, zásuvkách a přihrádkách a vše budete mít pěkně po ruce. Chladnička má jeden kompresor. Praktická zásuvka čerstvé Zone udržuje nižší teplotu oproti ostatnímu prostoru a je vhodná pro uskladnění masa a ryb. Tento model je zařazen do energetické třídy A ++ což znamená značnou úsporu oproti spotřebičům zařazeným do nižších tříd. Zobrazit celý popis

Vystaveno v 9 prodejnách

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Úsporná energetická třídy A ++

S Chladnička Gorenje R 6192 DW můžete výrazně ušetřit na energiích. Spadá totiž do úsporné energetické třídy A ++, díky které budou vaše účty za energie podstatně nižší. Tato úsporná energetická třída zaručí, že náklady za energie podstatně klesnou a navíc je tento výrobek šetrný k životnímu prostředí.

Vnitřní prostor

Užitný objem interiéru chladničky je 368 litrů. Má přizpůsobených 7 polic z bezpečnostního skla, a 3 nastavitelné poličky SimpleSlide ve dveřích chladničky.

Technologie IonAir

Kombinovaná chladnička je vybavena technologií IonAir, která neustále dodává záporně nabité ionty do prostoru chladničky. Záporně nabité ionty přirozeně vyčistí vzduch a vytvářejí zdravé prostředí pro vaše potraviny. Technologie IonAir ničí většinu bakterií, odstraňuje zápachy a zajišťuje optimální úroveň vlhkosti uvnitř chladničky. Přirozená mikroklima prodlužuje trvanlivost a čerstvost potravin.

Fresh Zone

Kombinovaná chladnička Gorenje má přizpůsobenou zásuvku Fresh Zone, která udržuje potraviny déle čerstvé při teplotě kolem 3 ° C.

Zásuvka CrispZone

Chladnička je vybavena i velkou zásuvkou CrispZone, která slouží k ukládání ovoce a zeleniny. Díky systému HumidityControl je možné řídit úroveň vlhkosti uvnitř zásuvky. Vaše uložené potraviny zůstanou déle čerstvé, svěží a zachovají si vitamíny.

Systém DynamiCooling

Větrací systém DynamiCooling přispívá k rovnoměrné cirkulaci studeného vzduchu díky ventilátoru nové konstrukce. V kombinaci s technologií IonAir vytváří přirozené podmínky uvnitř chladničky a ničí až 95% bakterií a zápachů.

Slot-in

Díky této funkci budete moci spotřebič postavit vedle jiných spotřebičů a nebude problém při otevírání dveří. Dveře chladničky se otevírají až do 90 stupňů a tak se pohodlně dostanete k policím i zásuvkám.

LED osvětlení

Chladnička je vybavena i praktickým LED osvětlením, díky kterému budete mít lepší viditelnost na uložené potraviny.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Výška 185 cm
  • Třída energ.účinnosti A ++
  • Celkový čistý objem 368 L
  • NoFrost (chladnička) Ne

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
? Smart: Ne

Chladnička

Hrubá kapacita chladničky: 370 L

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 185 cm
Hloubka: 64 cm
Hmotnost: 75 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 114 kWh
Klimatická třída: SN-T

Vzhled

Celkový čistý objem: 368 L

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
NoFrost (chladnička): Ne

Ostatní

Kód produktu: R 6192 DW

Všechny parametry

Recenze Gorenje R 6192 DW

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Marian, 07.5.2019

Výborný výrobek a za dobrou cenu.

  • Skvělá lednice,není co dodat.
  • Nic.

Příslušenství k Gorenje R 6192 DW