Gorenje ORK192R-L

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

 

 

Chladící část

Kombinovaná chladnička Gorenje ORK192R-L nabízí dostatečně velký objem ve své chladící části a to až 227 litrů. Vaše potraviny si můžete uložit na čtyři přizpůsobené skleněné police, nebo výškově nastavitelné poličky SimpleSlide, které se nacházejí v dvířkách. K dispozici je i držák na lahve a stropní LED osvětlení, které příjemně osvětlí vaše potraviny a vy hned budete vědět kde máte co uloženy.

Mrazící část

Pochlubit se může skvělým mrazícím výkonem, který mile překvapí každého. Objem mrazícího prostoru je 95 l. Nabízí 3 koše pro uchování zmrazených potravin. Za 24 hodin zvládne zmrazit až 4,5 kg surovin, což je skutečně velkým plusem. Zároveň je mimořádně odolný i vůči poruchám a výpadkům elektrického proudu. I tehdy zaručuje perfektní výsledky, protože udrží potraviny v chladu až 30 hodin. Tak už se nemusíte obávat, že by se během poruchy pokazili a znehodnotily.

Technológie IonAir

Kombinovaná chladnička je vybavena technologií IonAir, která neustále dodává záporně nabité ionty do prostoru chladničky. Záporně nabité ionty přirozeně vyčistí vzduch a vytvářejí zdravé prostředí pro vaše potraviny. Technologie IonAir ničí většinu bakterií, odstraňuje zápachy a zajišťuje optimální úroveň vlhkosti uvnitř chladničky. Přirozená mikroklima prodlužuje trvanlivost a čerstvost potravin.

Technológie AdaptTech

Kombinovaná chladnička je vybavena technologií AdaptTech, která sleduje zvyky uživatele po dobu sedmi dnů a každodenně zaznamenává období častého otevírání dvířek chladničky. Na základě zjištění spotřebič přizpůsobuje svůj chod a koordinuje teplotu uvnitř chladničky, výsledkem čehož je zajištění maximální doby čerstvosti vašich potravin. Zabraňuje se tak teplotním šokům či výkyvům teplot.

Fresh Zone

Kombinovaná chladnička Gorenje má přizpůsobenou zásuvku Fresh Zone, která udržuje potraviny déle čerstvé při teplotě kolem 3 ° C.

Zásuvka CrispZone

Chladnička je vybavena i velkou zásuvkou CrispZone, která slouží k ukládání ovoce a zeleniny. Díky systému HumidityControl je možné řídit úroveň vlhkosti uvnitř zásuvky. Vaše uložené potraviny zůstanou déle čerstvé, svěží a zachovají si vitamíny.

Technológie FrostLess

Tato technologie zajišťuje, že led se tvoří v menším množství, a proto není třeba spotřebič tak často odmrazovat. Potřeba odmrazování se snižuje až o 50%. Kromě toho, že máte snadnější údržbu spotřebiče je i menší spotřeba energie, která se zvyšuje právě větší vrstvou námrazy.

Systém DynamiCooling

Větrací systém DynamiCooling přispívá k rovnoměrné cirkulaci studeného vzduchu díky ventilátoru nové konstrukce. V kombinaci s technologií IonAir vytváří přirozené podmínky uvnitř chladničky a ničí až 95% bakterií a zápachů.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60 cm
  • Výška 194 cm
  • Hloubka 66,9 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ne

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
? Smart: Ne

Funkce

Automatické odmrazování (chladnička): Ano
No Frost (mrazák): Ne
Rychlé zamražení: Ne
Alarm: Ne

Chladnička

Beznámrazový systém (chladnička): Ano
Počet přihrádek/košů chladničky: 3
Regál na lahve: Ano
Čistá kapacita chladničky: 227 L

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: červená
Šířka: 60 cm
Výška: 194 cm
Hloubka: 66,9 cm
Hmotnost: 76,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 40 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 232 kWh
Klimatická třída: ST, N, T, SN
Akumulační doba: 30 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 95 L
Mrazící výkon: 4,5 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 322 L

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ne

Ostatní

Kód produktu: ORK192R-L

Všechny parametry

Recenze Gorenje ORK192R-L

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje ORK192R-L