Gorenje NRS9182VXB1

Americká chladnička Gorenje NRS9182VXB1 v nerezovém provedení. Vnitřní prostor nabízí dostatek místa pro skladování potravin díky XtraSpace. Technologie NoFrost Plus zabraňuje hromadění ledu a vzniku námrazy v mrazničce a v chladničce udrží ideální klima. MultiFlow 360° rovnoměrně distribuuje vzduch v chladničce pro optimální podmínky skladování. Chladicí prostor nabízí čistý objem 369 litrů. Vnitřní uspořádání tvoří 5 skleněných polic, LED osvětlení, držák na lahve, 5 dveřních polic, 2 zásuvky na skladování ovoce a zeleniny a nádobka na vejce. Mrazicí část má objem 191 litrů. Domácí bar nabízí snadný přístup ke chlazeným nápojům nebo oblíbeným potravinám i bez nutnosti otevírání dveří. Mrazicí kapacita dosahuje 13 kg/24 hod a akumulační doba je v případě výpadku proudu 8 hodin. V mrazničce se nachází LED osvětlení, 2 zásuvky, 5 skleněných polic a 3 dveřní police. Nápojový automat je připojitelný na přívod vody. Zobrazit celý popis

Zvažte i tento produkt

LG GSL761MCZZ

Smart americká chladnička LG GSL761MCZZ v luxusní ocelově černé barvě je vybavena funkcí LG SmartThinQ+ Wi-Fi. Je možné ji ovládat na dálku prostřednictvím mobilního zařízení nebo manuálně…

 • Šírka: 91,2 cm
 • Výška: 179 cm
 • Maximální hlučnost: 39 db

Zobrazit produkt

Popis produktu

Americká chladnička XtraSpace

Americká chladnička Gorenje NRS9182VXB1 s prakticky a prostorně navrženým vnitřním prostorem XtraSpace nabízí dostatečný skladovací prostor pro množství potravin. Všechny potraviny lze přehledně uložit na skleněné police, v zásuvkách nebo dveřních poličkách. Pokaždé budou jasně viditelné a dostupné. Kromě skvěle rozvrženého skladovacího prostoru je vybavena technologií NoFrost Plus. Jde o chladicí systém, který v mrazicím prostoru zabrání hromadění ledu a tvorbě námrazy, díky čemuž se udrží nízká spotřeba energie. Zároveň v chladicím prostoru udržuje ideální mikroklima pro čerstvé potraviny. Cirkulací ionizovaného vzduchu zabrání vysychání potravin a zachová vitamíny a minerály.

Využitelný objem

Hrubý objem spotřebiče je 605 litrů a pro vaše potraviny je k dispozici užitný objem 532 litrů. Chladicí část je dostatečně velká, její čistý objem je 369 litrů, díky čemuž získáte dostatek místa pro uložení vašich potravin. Čistý objem mrazicí části je 191 litrů. Mrazicí kapacita umožňuje zamrazit až 13 kg čerstvých potravin za 24 hodin. Při případné poruše nebo výpadku proudu je přizpůsobena 8hodinová akumulační doba.

Vnitřní vybavení

Americká chladnička má přizpůsobené vnitřní LED osvětlení v chladicí i mrazicí části, díky kterému budete mít lepší přehled. Pro uložení potravin v chladničce je k dispozici 5 skleněných polic, držák na lahve, 5 dveřních polic, 2 zásuvky na skladování ovoce a zeleniny, 1 nádobka na vajíčka. Kovovou poličku na láhve je možné odebrat nebo přemístit, čímž získáte větší prostor pro skladování. Ve dveřích chladničky jsou pohodlná menší dvířka, která umožňují okamžitý přístup k polici s nápoji a potravinami, bez nutnosti otevírání dveří chladničky. Toto řešení šetří i energii, protože studený vzduch neuniká z celé chladničky. Mrazák nabízí prostor se 2 zásuvkami, 3 policemi ve dveřích a 5 skleněnými policemi. Ve dveřích je zabudovaný dávkovač vody s výrobníkem ledu, který automaticky vyrábí led, ledové kostky a ledovou tříšť. Přívod vody: připojení na vodovodní síť.

Ovládání SensoTech

Pokročilé ovládání pomocí velkého LED displeje je přehledné. Umožňuje okamžitý přehled a kontrolu nad nastaveními chladničky. Všechny funkce, jako rychlé mražení nebo prázdninový režim, zapnete pouhým dotykem. V případě, že se teplota náhle zvýší, upozorní vás na to integrovaný alarm.

Technologie MultiFlow 360°

Další předností americké chladničky je vynikající větrací systém, který zajišťuje trvalou a rovnoměrnou cirkulaci vzduchu, a to i díky 14větracím otvorům. Díky technologii MultiFlow 360° se udržuje v celém prostoru chladničky rovnoměrná a stabilní teplota. Technologie MultiFlow 360° spolu s technologií IonAir vytváří to nejideálnější prostředí pro uskladnění vašich potravin, které jsou uloženy uvnitř chladničky.

Užitečné funkce

Prázdninový režim lze nastavit v mrazničce i lednici. Spotřeba energie se tak sníží na minimum, což bezpochyby využijete v době, kdy spotřebič delší dobu nevyužíváte, například během dovolené. Funkce FastFreeze umožňuje zmražení velkého množství jídla. Potraviny zmrazí při teplotě -24 °C, zachovají si tak prospěšné látky. Po přibližně 26hodinách se funkce automaticky vypne a teplota v mrazničce se vrátí k původnímu nastavení.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šírka 91 cm
 • Výška 179,3 cm
 • Maximální hlučnost 42 db
 • Celkový čistý objem 530 L
 • Čistá kapacita chladničky 369 L
 • Čistá kapacita mrazničky 191 L
 • Dvouokruhový NoFrost Ano
 • Třída energetické účinnosti 2021 E

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 91 cm
Výška: 179,3 cm
Hloubka: 68,7 cm
Hmotnost: 115 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano
Zásobník vody: Ano
Výrobník ledu: Ano
Teplotní alarm: Ano

Vzhled

Celkový čistý objem: 530 L
Celkový hrubý objem: 605 L
Počet kompresorů: 1
Víc-proudový vzduchový systém: Ano

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 369 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 191 L
Počet zásuvek v mrazničce: 7

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 323 kWh
Klimatická třída: SN-ST
Mrazící výkon: 13 kg/24h
? Třída energetické účinnosti 2021: E

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano
Připojení na přívod vody: Ano

Ostatní

Kód produktu: 20001246

Všechny parametry

Recenze Gorenje NRS9182VXB1

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje NRS9182VXB1