Gorenje NRS9182VX

Americká chladnička Gorenje NRS9182VX v nerezovém provedení. Nabízí dostatečný skladovací prostor se dvěma dveřmi. Vnitřní objem chladničky je 371 l a mrazák má 191 l. Vybavená je technologií Total NoFrost. Vnitřní výbavu chladící části tvoří LED osvětlení, držák na lahve, 5 skleněných polic, 5 dveřních polic, 2 průhledné plastové zásuvky na skladování ovoce a zeleniny, 1 nádobka na vajíčka, zásuvka FreshZone. V mrazničce se nachází LED osvětlení, 2 zásuvky, 5 skleněných polic a 3 dveřní police. Ve dveřích mrazničky je zabudovaný dávkovač vody s výrobníkem ledu, který automaticky vyrábí led, ledové kostky a ledovou tříšť. Mrazicí kapacita dosahuje 13 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 8 hodin. Vybavená je technologií Total NoFrost. Technologie MuliFlow v americké chladničce Gorenje NRS9182VX udržuje rovnoměrnou teplotu díky ventilačním otvorům. K dispozici je také funkce SuperCool, přepínač rychlého mražení a úsporný režim EcoMode. Zobrazit celý popis

 • Sleva 12 %

Třída energetické účinnosti 2021: E

Zvažte i tento produkt

AEG RMB86111NX

Americká chladnička (Side by Side) AEG RMB86111NX díky energetické úspornosti patří do energetické třídy G, výdaje za energii budou opravdu nízké. Využitelný objem, který dosahuje až 571 l, přičemž…

 • Šírka: 91,2 cm
 • Výška: 178 cm
 • Maximální hlučnost: 44 db

Zobrazit produkt

Popis produktu

Technologie Total No Frost

S technologií Total No Frost ušetříte váš čas i vaše peníze. Díky ní se ve vnitřní části kombinované chladničky Gorenje NRS9182VX nevytváří námraza a vy se nebudete muset starat o její složitou údržbu. Technologie zajišťuje efektivní, rovnoměrné a rychlé chlazení. Vaše potraviny udrží déle čerstvé a interiér spotřebiče zůstane čistý. Kromě toho šetří spotřebu energie, čímž se snižují finanční náklady na její chod. Americká chladnička má užitečnou funkci "Holiday mode" - dovolená. V případě, že se chystáte na dovolenou nebo budete pár dní mimo domu, lze ji velmi jednoduše aktivovat stiskem tlačítka. V tomto režimu je spotřeba snížena na minimum. Nabízí také Eco mód, který ušetří energii.

Využitelný objem

Hrubý objem spotřebiče je 610 litrů a pro vaše potraviny je k dispozici užitný objem 535 litrů. Chladicí část je dostatečně velká, její čistý objem je 371 litrů, díky čemuž získáte dostatek místa pro uložení vašich potravin. Čistý objem mrazicí části je 191 litrů. Mrazicí kapacita umožňuje zamrazení 13 kg čerstvých potravin za 24 hodin. Při případné poruše nebo výpadku proudu je přizpůsobena 8 hodinová akumulační doba.

Vnitřní vybavení

Americká chladnička má přizpůsobené vnitřní LED osvětlení v chladicí i mrazicí části, díky kterému budete mít lepší přehled. Pro uložení potravin v chladničce je k dispozici 5 skleněných polic, držák na lahve, 5 dveřních polic, 2 zásuvky na skladování ovoce a zeleniny, 1 nádobka na vajíčka. Kovovou poličku na láhve je možné odebrat a přemísit ji, čímž získáte vúčsí prostor pro skladování. V chladničce je také zásobník na vodu, která se využívá pro výrobník ledu. Mrazák nabízí prostor s 2 zásuvkami, 3 policemi ve dveřích, a 5 skleněnými policemi. Ve dveřích je zabudovaný dávkovač vody s výrobníkem ledu, který automaticky vyrábí led, ledové kostky a ledovou tříšť. Pokud potřebujete mít v mrazničce více prostoru, je možné nádobu na led vyměnit za skladovací schránku. Je však třeba deaktivovat výrobník ledu.

Technologie MultiFlow 360 °

Další předností americké chladničky je vynikající větrací systém, který zajišťuje trvalou a rovnoměrnou cirkulaci vzduchu a to i díky 14 větracím otvorům. Díky technologii MultiFlow 360 ° se udržuje v celém prostoru chladničky rovnoměrná a stabilní teplota. Technologie MultiFlow 360 ° spolu s technologií IonAir vytváří to nejideálnější prostředí pro uskladnění vašich potravin, které jsou uloženy uvnitř chladničky.

 

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šírka 91 cm
 • Výška 179,3 cm
 • Maximální hlučnost 42 db
 • Celkový čistý objem 535 L
 • Čistá kapacita chladničky 371 L
 • Čistá kapacita mrazničky 191 L
 • Dvouokruhový NoFrost Ano
 • Třída energetické účinnosti 2021 E

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 91 cm
Výška: 179,3 cm
Hloubka: 68,7 cm
Hmotnost: 107 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano
Zásobník vody: Ano
Výrobník ledu: Ano
Teplotní alarm: Ne

Vzhled

Celkový čistý objem: 535 L
Celkový hrubý objem: 610 L
Počet kompresorů: 1
Chladící médium: R600A
Víc-proudový vzduchový systém: Ano

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 371 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 191 L
Počet zásuvek v mrazničce: 2

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 323 kWh
Klimatická třída: SN-T
Mrazící výkon: 13 kg/24h
? Třída energetické účinnosti 2021: E

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano
Připojení na přívod vody: Ne

Ostatní

Kód produktu: 733127

Všechny parametry

Recenze Gorenje NRS9182VX

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Martin, 25.4.2021

 • naprostá spokojenost
 • žádný zápor se zatím neprojevil

Příslušenství k Gorenje NRS9182VX