Gorenje NRR9185DAXL


Americká chladnička, Energetická třída D, Čistá kapacita chladničky: 358 l, Čistá kapacita mrazničky: 192 l, Roční spotřeba energie: 254 kWh, Maximální hlučnost: 37 dB, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 91,5 cm, Výška: 178,6 cm. Více info


Cena 17 719 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 177 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Americká chladnička Gorenje NRR9185DAXL v nerezovém provedení nabízí dostatek úložného prostoru díky dvěma dveřím. Vnitřní objem chladničky je 358 l a mraznička má 192 l. Je vybavena technologií Total NoFrost. Vnitřní vybavení chladicí části tvoří LED osvětlení, skleněné police, dveřní poličky, 2 průhledné plastové zásuvky pro skladování ovoce a zeleniny. Mraznička má LED osvětlení, 2 zásuvky, skleněné police a dveřní police. Je vybavena technologií NoFrost Plus, MuliFlow a úsporným režimem EcoMode.

Technologie NoFrost Plus

NoFrost odstraňuje led z mrazicího oddílu a zabraňuje vysychání potravin v chladicím oddílu. Tento systém je doplněn systémem "Plus", protože kombinovaná chladnička je vybavena také systémem MultiFlow 360°. V chladničce je zaručeno ideální mikroklima, které je neustále vlhké a zároveň čerstvé. Díky tomuto systému se navíc v celém spotřebiči netvoří led.

Systém MultiFlow 360°

Díky ventilačnímu systému MultiFlow 360° se 14 ventilačními otvory je zaručena stálá a rovnoměrná cirkulace vzduchu uvnitř chladničky. Výsledkem je rovnoměrná a stabilní teplota v celém prostoru chladničky.

Využitelný objem

Prostor chladničky je dostatečně velký, jeho čistý objem činí 358 litrů, což vám poskytne dostatek prostoru pro uložení vašich potravin. Čistý objem mrazicího oddílu je 192 l. Mrazicí kapacita umožňuje zmrazit 11 kg čerstvých potravin za 24 hodin. V případě poruchy nebo výpadku proudu je počítáno s 10hodinovou akumulační dobou.

Vnitřní vybavení

Americká chladnička je vybavena přizpůsobeným vnitřním LED osvětlením v chladicím i mrazicím prostoru , které vám umožní lepší přehled. Pro skladování potravin je chladnička vybavena 4 skleněnými policemi, 2 zásuvkami pro skladování ovoce a zeleniny a 4 dveřními policemi. Mraznička nabízí prostor se 2 zásuvkami, 3 dveřními policemi, 4 skleněnými policemi a otočným výrobníkem ledu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 91.5 cm
Výška 178.6 cm
Maximální hlučnost 37 db
Celkový čistý objem 550 L
Čistá kapacita chladničky 358 L
Čistá kapacita mrazničky 192 L
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje NRR9185DAXL

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi