Gorenje NRM8182MX


Americká chladnička, Energetická třída E, Čistá kapacita chladničky: 278 l, Čistá kapacita mrazničky: 149 l, Roční spotřeba energie: 299 kWh, Maximální hlučnost: 42 dB, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 79,4 cm, Výška: 181,6 cm. Více info


Cena 19 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 193 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

5 nákup

Zobrazit 5 recenzí

Popis produktu

Americká chladnička Gorenje NRM8182MX v nerezovém provedení. Nabízí dostatek úložného prostoru se 4 dveřmi. Vnitřní objem chladničky je 278 l a mraznička má 149 l. Je vybavena technologií Total NoFrost. Vnitřní vybavení chladicí části tvoří LED osvětlení, 3 skleněné police, 2 průhledné plastové zásuvky pro skladování ovoce a zeleniny (1 Fresh Zone a 1 Crisp Zone s HumidityControl), 1 nádoba na vejce. V mrazničce je 6 zásuvek. Součástí je otočný výrobník ledu. Mrazicí kapacita je 9 kg/24 hodin a doba skladování při výpadku proudu je 10 hodin. Technologie MuliFlow v americké chladničce Gorenje NRM8182MX udržuje rovnoměrnou teplotu díky ventilačním otvorům.

Celkem Bez mrazu Technologie

S technologií Total No Frost ušetříte čas i peníze. Díky ní se uvnitř americké chladničky Gorenje NRM8182MX netvoří námraza a vy se nemusíte starat o složitou údržbu. Technologie zajišťuje účinné, rovnoměrné a rychlé chlazení. Vaše potraviny díky ní vydrží déle čerstvé a vnitřek spotřebiče zůstane čistý. Navíc šetří spotřebu energie, čímž snižuje finanční náklady na její provoz.

Využitelný objem

Celkový objem spotřebiče je 427 l. Chladicí prostor je dostatečně velký, jeho čistý objem činí 278 l, takže máte dostatek prostoru pro uložení potravin. Čistý objem mrazicího oddílu je 149 litrů. Mrazicí kapacita umožňuje zmrazit 9 kg čerstvých potravin za 24 hodin. V případě poruchy nebo výpadku proudu je počítáno s 10hodinovou akumulační dobou.

Vnitřní vybavení

Americká chladnička je vybavena vnitřním LED osvětlením v chladicí části, které vám umožní lepší přehled. Pro ukládání potravin v chladničce jsou k dispozici 3 skleněné police, 2 zásuvky na ovoce a zeleninu (1 Fresh Zone a 1 CrispZone s funkcí HumidityControl) a 1 zásobník na vejce. Mraznička umístěná dole nabízí prostor se 6 zásuvkami. Součástí je také výrobník ledu Twist.

CrispZone s regulací vlhkosti

Velká zásuvka v chladicím prostoru slouží k uskladnění ovoce a zeleniny. Systém HumidityControl umožňuje nastavit úroveň vlhkosti uvnitř chladničky. Ovoce a zelenina si tak déle zachovají svou čerstvost a vitamíny. Přihrádka má teleskopické výsuvy.

Technologie MultiFlow 360°

Další předností americké chladničky je vynikající ventilační systém, který díky 14 větracím otvorům zajišťuje stálou a rovnoměrnou cirkulaci vzduchu. Díky technologii MultiFlow 360° je v celém prostoru chladničky udržována rovnoměrná a stabilní teplota. Technologie MultiFlow 360° vytváří to nejideálnější prostředí pro skladování potravin uvnitř chladničky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 79.4 cm
Výška 181.6 cm
Maximální hlučnost 42 db
Celkový čistý objem 427 L
Čistá kapacita chladničky 278 L
Čistá kapacita mrazničky 149 L
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

5 recenzí Gorenje NRM8182MX

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

JIŘÍ

9. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • 4 dveře
 • nemá tvořič ledu

HANA

3. 7. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Tichý provoz ,vzhled
 • Vše OK
 • Žádné
 • Nic

Milý personál, ochotni pomoci


Lenka

31. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • je tichá
 • moc hezká ,lehký přesun díky kolečkám,
 • hodně místa
 • zatím nic

Jaromír

28. 5. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Výhodná velikost i prostorově
 • Tichý chod
 • Uživatelsky jednoduchá
 • Hezký design

Odpovídá představám