Gorenje NRK6202AC4


Kombinovaná chladnička, Energetická třída E, Objem chladničky: 235 l, Objem mrazničky: 96 l, Roční spotřeba energie: 248 kWh, Maximální hlučnost: 38 dB, Smart ovládání mobilem: Ne, Dvouokruhový No Frost: Ano, Šířka: 60 cm, Výška: 200 cm. Více info


Cena 15 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 160 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6202AC4 v elegantním béžovém provedení. Mrazák je umístěn v dolní části. Objem chladničky činí 235 litrů, mrazák s třemi zásuvkami má 96 litrů. Jeho mrazicí výkon je 12 kg potravin za 24 hodin, výdrž až 17 hodin v případě poruchy. Vnitřek chladničky nabízí 5 skleněných polic, držák na láhve, CrispZone box na zeleninu, zásuvku Convert FreshZone. Ve dveřích chladničky jsou ještě 3 police a nádoba na 8 ks vajec. Disponuje praktickým LED osvětlením a přepínačem rychlého mrazení. Využívá technologii NoFrost Plus, AdaptTech a IonAir s Multiflow 360°. Má i úsporný EcoMode režim a funkci FastFreeze. Klimatická třída: SN, N, ST, T. Hlučnost: 38 dB. Rozměry (š × v × h): 60 × 200 × 59,2 cm.

Design a úspora energie

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6202AC4 přichází v elegantním a jednoduchém designu. Upoutá elegantním béžovým provedením, které si najde místo i ve vaší kuchyni. V přední části je důmyslně umístěno madlo a také displej, na kterém si umíte zvolit požadovanou teplotu. Oceníte i speciální hladkou vnitřní stěnu pro snadnější čištění. 

Gorenje NRK6202AC4

Celkový objem kombinované chladničky je 331 litrů, z toho její chladicí části připadá 235 litrů a mrazicí části 96 litrů. V chladicí části je 5 skleněných polic a k dispozici je i držák na láhve, police na láhve ve dvířkách, 2 police ve dveřích chladničky, zásuvka Convert FreshZone a box CrispZone. Mrazicí část nabízí pro uskladnění potravin 3 plastové zásuvky. Skladovací doba při poruše nebo výpadku proudu je 17 hodin, mrazicí kapacita 12 kg/24 hodin. Při zmrazení využívá technologii rychlého mražení FastFreeze, která mrazí jídlo při teplotě minus 24 °C pro lepší zachování minerálů. Maximální hlučnost kombinované chladničky je 38 dB.

Technologie NoFrost Plus

Systém NoFrost odstraňuje led z mrazicí části a zabraňuje vysychání potravin v chladicí části. Tento systém je doplněn o "Plus", nakolik je kombinovaná chladnička doplněna i o IonAir s MultiFlow 360°. Technologie IonAir ničí většinu bakterií, odstraňuje zápachy a zajišťuje optimální úroveň vlhkosti uvnitř chladničky. Přirozené mikroklima prodlužuje trvanlivost a čerstvost potravin. Kromě toho se díky tomuto systému v celém spotřebiči nevytváří led.

Box CrispZone s Humidity Control

Zásuvka CrispZone s velkým objemem je navržena tak, aby uchovala co nejvíce živin a prodloužila tak čerstvost potravin, díky nízké teplotě a možnosti regulace vlhkosti. Ideální na uskladnění ovoce a zeleniny.

Technologie AdaptTech

Kombinovaná chladnička je vybavena technologií AdaptTech, která sleduje zvyky uživatele po dobu sedmi dnů a každodenně zaznamenává období častého otevírání dvířek chladničky. Na základě zjištění spotřebič přizpůsobuje svůj chod a koordinuje teplotu uvnitř chladničky, výsledkem čehož je zajištění maximální doby čerstvosti vašich potravin. Zabraňuje se tak teplotním šokům nebo výkyvům teplot.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Výška 200 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje NRK6202AC4

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno