Gorenje NRK6192MX4 vystavený kus s plnou zárukou

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6192MX4 v nerezovém provedení disponuje skvělým celkovým objemem 307 litrů, díky kterému se do ní vejde velké množství potravin. Objem chladničky je 222 litrů. Chladnička disponuje ionizátorem, díky němuž vydrží potraviny dlouho čerstvé a zamezuje rozmnožování bakterií. Pomocí technologie IonAir se do chladničky dostávají záporně nabité ionty, které přirozeně čistí vzduch ve vnitřním prostředí lednice Gorenje NRK6192MX4. Vnitřní prostor je rozčleněn pomocí skleněných polic a dále disponuje Multi Boxem pro lepší uchovávání potravin. Mrazák je rozdělen pomocí 3 košů. XXL SpaceBox umožňuje zmrazení i velkých kusů. Energetická třída A ++. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 20 %
 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Whirlpool B TNF 5012 OX

Splátky s 0% navýšením (více info)

Whirlpool B TNF 5012 OX

Kombinovaná chladnička Whirlpool B TNF 5012 OX v moderním ABSOLUTE designu se samostatnou mrazákem dole v energetické třídě A ++ v nerezovém provedení se šířkou 70 cm. V ní najdete špičkové prvky…

 • Šířka: 70 cm
 • Výška: 195 cm
 • Hloubka: 75,5 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Technologie IonAir

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6192MX4 je vybavena technologií IonAir, která zajišťuje přirozené prostředí ve vnitřní části. Pracuje na principu neustálého odvádění záporně nabitých iontů do prostoru chladničky. Záporné ionty jsou přirozenými čističi vzduchu a zajišťují maximální svěžest a čistotu vzduchu a zajišťují i ​​zdravé prostředí pro uskladnění vašich potravin. Technologie IonAir navíc ničí až 95 % bakterií ve vnitřní části chladničky, odstraňuje zápachy a stará se o optimální úroveň vlhkosti.

Technologie NoFrost Plus

Vynikající technologie NoFrost se stará o odstraňování ledu z mrazáku, takže se nemusíte trápit jejím odmrazováním. Také zabraňuje vysychání potravin v chladničce. Doplněk "Plus" v této technologii znamená, že v kombinované chladničce je zajištěno dokonalé mikroklima pro vaše potraviny. Je neustále vlhká a čerstvá, díky čemuž jsou vaše potraviny v těch správných rukou. Navíc zabraňuje vytváření ledu v celé části spotřebiče.

Vnitřní vybavení

Celkový objem kombinované chladničky Gorenje NRK6192MX4 je 307 litrů, z toho její chladicí části připadá 222 litrů a mrazicí části 85 litrů. V chladící části se nachází čtyři skleněné police, držák lahví, 1 Multibox zásobník, zásuvka FreshZone a k dispozici jsou i police ve dvířkách chladničky. Mrazicí část nabízí pro uskladnění potravin tři koše pro zmrazení. Kombinovaná chladnička je zařazena do energetické třídy A ++, a to díky svému šetrnému chodu.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 60 cm
 • Výška 185 cm
 • Hloubka 64 cm
 • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 60 cm
Výška: 185 cm
Hloubka: 64 cm
Hmotnost: 67,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 235 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 18 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 85 L
Mrazící výkon: 5 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 307 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 222 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: 730746

Všechny parametry

Recenze Gorenje NRK6192MX4

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

TOMÁŠ, 05.5.2020

Výborná koupě- lednice je tichá, úsporná, s přehledným uspořádáním vnitřku. Beznámrazová, rychlé zmražení, ionizátor pro delší uchování čerstvých potravin.

 • Kvalitní
 • tichá
 • přehledná
 • s ionizátorem
 • žádné

Iveta, 22.2.2020

 • Nastavitelné police

Příslušenství k Gorenje NRK6192MX4