Gorenje NRK6192GHW

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6192GHW v bílé barvě je zařazena do energetické třídy A++. Ovládání chladničky je elektronické, umístěno je za dvířky. Disponuje digitálním ukazatelem teploty pro chladničku a LED displejem. Objem chladící části činí 222 l. Vnitřní výbavu tvoří 4 skleněné police, kovový držák na láhve, dveřní police, stropní LED osvětlení a zásuvky: FreshZone a CrispZone s technologií HumidityControl. Cirkulace ionizovaného vzduchu IonAir s Multiflow 360° probíhá přes 14 ventilačních otvorů. Mrazící část, která je umístěná dole, má objem 85 l a v jejím vnitřním prostoru se nacházejí 2 skleněné police a 3 průhledné plastové zásuvky (1 XXL SpaceBox). Mrazicí výkon činí 5 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu dosahuje 21 hodin. Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6192GHW nabízí i úsporný režim EcoMode a přepínač rychlého zmrazení. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Samsung RB37J5329SS/EF

Samsung RB37J5329SS/EF

Kombinovaná chladnička s mrazákem dole nabízí dostatečně velký prostor pro uložení vašich potravin. Její celkový užitný objem je 387 litrů. Chladící část má objem 267 litrů a mrazící část 98 litrů.…

  • Šířka: 59,5 cm
  • Výška: 201 cm
  • Hloubka: 67,5 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Technologie IonAir

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6192GHW je vybavena technologií IonAir, která neustále dodává záporně nabité ionty do prostoru chladničky. Záporně nabité ionty přirozeně vyčistí vzduch a vytvářejí zdravé prostředí pro Vaše potraviny. Technologie IonAir ničí většinu bakterií, odstraňuje zápachy a zajišťuje optimální úroveň vlhkosti uvnitř chladničky. Přirozená mikroklima prodlužuje trvanlivost a čerstvost potravin.

Systém MultiFlow 360°

Díky větracímu systému MultiFlow 360° s 14 větracími vstupy je zaručena trvalá a rovnoměrná cirkulace vzduchu uvnitř chladničky. Výsledkem je rovnoměrná a stabilní teplota v celém prostoru chladničky. V kombinaci s technologií IonAir vytváří tento systém ideální podmínky pro uskladnění potravin ve zdravém prostředí. Záporně nabité ionty se neustále rozptylují spolu se studeným vzduchem, který rovnoměrně cirkuluje kolem potravin, čímž vzniká ideální prostředí uvnitř chladničky.

Technologie AdaptTech

Kombinovaná chladnička je vybavena technologií AdaptTech, která sleduje zvyky uživatele po dobu sedmi dní a každodenně zaznamenává období častého otevírání dvířek chladničky. Na základě zjištění spotřebič přizpůsobuje svůj chod a koordinuje teplotu uvnitř chladničky, výsledkem čehož je zajištění maximální doby čerstvosti Vašich potravin. Zabraňuje se tak teplotním šokům nebo výkyvům teplot.

Technologie NoFrost Plus

Systém NoFrost odstraňuje led z mrazicí části a zabraňuje vysychání potravin v chladicí části. Tento systém je doplněn o "Plus", nakolik je kombinovaná chladnička doplněna i o IonAir s MultiFlow 360°. Zaručená je ideální mikroklima v lednici, která je neustále vlhká a současně čerstvá. Kromě toho se díky tomuto systému v celém spotřebiči nevytváří led.

Chladící část

Chladící část o objemu 222 l je vybavena 4 odkládacími policemi z bezpečnostního skla, speciálním držákem na láhve, policí na lahve ve dveřích a 2 dveřními poličkami SimpleSlide s výškovým nastavením. Uskladnit Vaše jídlo je možné i do plastové zásuvky CrispZone, která udrží ovoce a zeleninu delší dobu čerstvou a plnou vitamínů. O dokonalý přehled se postará LED stropní osvětlení.

Fresh Zone

Kombinovaná chladnička má přizpůsobenou zásuvku Fresh Zone, která udržuje potraviny déle čerstvé při teplotě kolem 3 °C. Chladnička je vybavena i velkou zásuvkou CrispZone, která slouží k ukládání ovoce a zeleniny. Díky systému HumidityControl lze řídit úroveň vlhkosti uvnitř zásuvky. Vaše uložené potraviny zůstanou déle čerstvé, svěží a zachovají si vitamíny.

Mrazicí část

Mrazicí prostor je umístěn ve spodní části a jeho objem dosahuje 85 litrů. Mrazicí výkon dosahuje 5 kg / 24 hod. a doba skladování při výpadku proudu činí 21 hodin. Vybavení tvoří 3 průhledné plastové mrazicí přihrádky pro pohodlné uložení mražených potravin a 2 skleněné poličky.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60 cm
  • Výška 185 cm
  • Hloubka 64 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 185 cm
Hloubka: 64 cm
Hmotnost: 66 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 235 kWh
Klimatická třída: N-ST
Akumulační doba: 21 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 85 L
Mrazící výkon: 5 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 307 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 222 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: 731474

Všechny parametry

Recenze Gorenje NRK6192GHW

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje NRK6192GHW