Gorenje NRK6192AXL4

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6192AXL4 v nerezovém provedení. Objem chladicí části je 204 l. Vnitřní výbavu tvoří 4 skleněné police, kovový držák na láhve, dveřní police, stropní LED osvětlení a zásuvky: FreshZone a CrispZone s HumidityControl. Cirkulace ionizovaného vzduchu IonAir s Multiflow 360° probíhá přes 14 ventilačních otvorů. Mrazicí část, která je umístěna dole, má 96 l a v jejím vnitřním prostoru se nacházejí 3 průhledné plastové zásuvky (1 XXL SpaceBox). Mrazicí kapacita dosahuje 12 kg/24 hodin a akumulační doba v případě výpadku proudu je 17 hodin. Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6192AXL4 nabízí i úsporný režim EcoMode a přepínač rychlého zmrazení. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Třída energetické účinnosti 2021: E

Zvažte i tento produkt

Gorenje NRK6202AXL4

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6202AXL4 v nerezovém provedení. Objem chladicí části je 235 l. Vnitřní výbavu tvoří 5 skleněných polic, kovový držák na láhve, dveřní police, stropní LED osvětlení a…

  • Šírka: 60 cm
  • Výška: 200 cm
  • Dvouokruhový NoFrost: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

Technologie IonAir

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6192AXL4 je vybavena technologií IonAir. Pracuje na principu neustálého odvádění záporně nabitých iontů do prostoru chladničky. Záporné ionty jsou přirozenými čističi vzduchu a zajišťují maximální svěžest a čistotu vzduchu, a také zdravé prostředí pro uskladnění vašich potravin. Technologie IonAir navíc ničí až 95 % bakterií ve vnitřní části chladničky, odstraňuje zápachy a stará se o optimální úroveň vlhkosti.

Systém MultiFlow 360°

Díky větracímu systému MultiFlow 360° se 14 větracími vstupy je zaručena trvalá a rovnoměrná cirkulace vzduchu uvnitř chladničky. Výsledkem je rovnoměrná a stabilní teplota v celém prostoru chladničky. V kombinaci s technologií IonAir vytváří tento systém ideální podmínky pro uskladnění potravin ve zdravém prostředí. Záporně nabité ionty se neustále rozptylují spolu se studeným vzduchem, který rovnoměrně cirkuluje kolem potravin, čímž vzniká ideální prostředí uvnitř chladničky.

Technologie AdaptTech

Kombinovaná chladnička je vybavena technologií AdaptTech, která sleduje zvyky uživatele po dobu sedmi dnů a každodenně zaznamenává období častého otevírání dvířek chladničky. Na základě zjištění spotřebič přizpůsobuje svůj chod a koordinuje teplotu uvnitř chladničky, výsledkem čehož je zajištění maximální doby čerstvosti vašich potravin. Zabraňuje se tak teplotním šokům nebo výkyvům teplot.

Technologie NoFrost Plus

Systém NoFrost odstraňuje led z mrazicí části a zabraňuje vysychání potravin v chladicí části. Tento systém je doplněn o "Plus", nakolik je kombinovaná chladnička doplněna i o IonAir s MultiFlow 360°. Tím je zaručena ideální mikroklima v lednici, která je neustále vlhká a současně čerstvá. Kromě toho se díky tomuto systému v celém spotřebiči nevytváří led.

Chladicí část

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6192AXL4 v nerezovém provedení. Chladicí část v objemu 204 l je vybavena 4 odkládacími policemi z bezpečnostního skla, speciálním držákem na láhve, policemi na láhve ve dveřích a 2 dveřními poličkami. Uskladnit jídlo můžete i do plastové zásuvky CrispZone, která udrží ovoce a zeleninu delší dobu čerstvé a plné vitamínů. O dokonalý přehled se postará LED stropní osvětlení.

FreshZone

Kombinovaná chladnička má přizpůsobenou zásuvku Convert FreshZone. Tato praktická zásuvka se jednoduše promění ze zásuvky na ryby a maso na zásuvku na ovoce a zeleninu, takže můžete snadno pojmout veškerou svou čerstvou úrodu nebo nákup z tržnice.

Mrazicí část

Mrazicí prostor je umístěn ve spodní části a jeho objem dosahuje 96 litrů. Mrazicí kapacita dosahuje 12kg/24 hodin a doba skladování při výpadku proudu je 17 hodin. Vybavení tvoří 3 průhledné plastové mrazicí přihrádky (1 XXL SpaceBox) pro pohodlné uložení mražených potravin.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 60 cm
  • Výška 185 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano
  • Třída energetické účinnosti 2021 E

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 60 cm
Výška: 185 cm
Hloubka: 59,2 cm
Hmotnosť: 71,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: NEW 2021
Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano
Displej na dvířkách: Ano

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 96 L
Mrazící výkon: 12 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 302 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 204 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 242 kWh
Klimatická třída: SN-ST
Akumulační doba: 17 hod.
? Třída energetické účinnosti 2021: E

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Ostatní

Kód produktu: 736066

Všechny parametry

Recenze Gorenje NRK6192AXL4

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje NRK6192AXL4