Gorenje NRK4182CW4

Zobrazit

  • Doprava zdarma

Šírka: 55 cm, Výška: 182.4 cm, Dvouokruhový NoFrost: Ano, Třída energetické účinnosti 2021: F, Elektronický informační list


Cena 8 990 Kč

89,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK4182CW4 v bílém provedení nabízí skladovací prostor v chladničce o objemu 171 l a mrazničce o objemu 85 l. Technologie NoFrost DualAdavance s optimálním systémem dvojité cirkulace vzduchu snižuje v mrazničce vlhkost a zabraňuje tvorbě námrazy. Chladicí část nabízí 3 skleněné police, dveřní poličky a zásuvku na skladování ovoce a zeleniny. Užitečným doplňkem je také nádoba na vajíčka. Mrazák je umístěn dole, vybavený je 3 průhlednými zásuvkami a výsuvnou mrazicí policí. Mrazicí kapacita dosahuje 9 kg/24 hodin a maximální akumulační doba v případě výpadku proudu je 13 hodin. Kombinovaná chladnička Gorenje NRK4182CW4 nabízí také možnost změny otevírání dvířek a nastavitelné nožičky.

Prostorná chladnička

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK4182CW4 s technologií NoFrost DualAdvance vám ušetří množství času. Technologie využívá optimální systém dvojité cirkulace chladného vzduchu. V mrazničce tak snižuje vlhkost, což následně zabraňuje tvorbě námrazy na potravinách i stěnách spotřebiče. V chladicím prostoru poskytuje optimální podmínky pro skladování potravin. Rozmrazování mrazničky už nebude nutné. Stejně se vám už nestane, že se dvě potraviny zmrazí dohromady. Získáte tak větší prostor v mrazničce, navíc bez přenosu pachů mezi chladničkou a mrazničkou. Kombinovaná chladnička nabízí celkový objem 252 l, proto nebudete mít problém s uskladněním vašich potravin i na celý týden.

Mrazicí a chladicí část

Vnitřní uspořádání kombinované chladničky je navrženo tak, aby se do ní vešlo množství potravin potřebných pro celou rodinu i na více dní. Chladicí část je umístěna na vrchu a nabízí až 171 litrový prostor, který tvoří 3 skleněné police, dveřní menší poličky a 1 police na láhve ve dveřích bez držáku, nádoba na vejce a 1 průhledná plastová zásuvka ideální pro skladování ovoce a zeleniny. Nádobka na vajíčka je praktickým pomocníkem. Vždy máte přehled o zásobách. Mrazák je umístněn v dolní části a její objem je 85 litrů. K dispozici má 3 průhledné plastové zásuvky a 1 výsuvnou polici s 1 nádobkou na výrobu ledu. Nádobka má jednoduché využití, stačí do ní nalít vodu a vyrobit si ledové kostky do oblíbených nápojů. Mrazicí kapacita dosahuje 9 kg/24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 13 hodin.

LED osvětlení

Díky pokrokovému LED osvětlení, které využívá kombinovaná chladnička budete mít dokonalý přehled o tom, co v ní máte uloženo. Koncepce osvětlení zaručuje rovnoměrné osvětlení celého interiéru chladničky bez oslňování či stínění. LED světla mimo jiné spotřebují mnohem méně energie než klasické žárovky. Navíc světlo nebudete muset nikdy měnit, protože vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 55 cm
Výška 182.4 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 F

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Gorenje NRK4182CW4

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Radek

25. 4. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Vyborna kvalita, ticha, velmi se mi libi desinge

Eva

26. 1. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • lednice zatím funguje bez problémů
  • je celkem tichá
  • má dobré uspořádání přihrádek
  • zatím žádné zápory

S lednicí jsem spokojená