Gorenje MO 4250 CLI mikrovlnná trouba slonovinová


Mikrovlnná trouba, Vnitřní objem: 20 l, Mikrovlnný výkon: 700 W, Výkon grilu: 800 W, Barva: béžová, Výška: 28,5 cm, Šířka: 45 cm, Hloubka: 36,5 cm. Více info


Cena 3 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 40 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,9 / 5

12×

85.7% Kvalita
Výborná

82.9% Hodnota za peníze
Výborná

12 nákup

Zobrazit 12 recenzí

Popis produktu

Volně stojící mikrovlnná trouba Gorenje MO 4250 CLI v provedení v barvě slonové kosti se hodí do každé kuchyně, protože nezabere mnoho místa. Je vybavena funkcí zapečení, která vám umožní jídlo si nejen ohřát, ale i zapéct. Kromě klasického mikrovlnného ohřevu a funkce rozmrazování potravin nabízí mikrovlnná trouba Gorenje MO 4250 CLI i program na grilování. Mikrovlnný ohřev zajišťuje pět stupňů mikrovlnného výkonu, přičemž příkon mikrovlnné trouby je pouze 700 W. Výkon lze nastavit na samostatném ovladači. Mechanické ovládání a designové provedení mikrovlnné trouby zaručuje, že se stane nedílnou součástí vaší kuchyně.

Různorodé funkce

Ohřát, uvařit, zapéct, rozmrazit či ugrilovat? To všechno dokáže volně stojící mikrovlnná trouba Gorenje MO 4250 CLI. Mikrovlnná trouba nabízí kromě funkce ohřevu a vaření i funkci na rozmrazování potravin, která vám usnadní práci s potravinami při vaření. Mikrovlnný ohřev zajišťuje pět stupňů mikrovlnného výkonu, přičemž příkon trouby je pouze 700 W a je možné si jej libovolně nastavit. Taktéž je mikrovlna trouba vybavena funkcí "křupavá kůrka", která umožní jídlo zapéct. Funkci Grill využijete při přípravě tenkých plátků masa, řízků a hub.

Elegantní provedení

Díky béžovému provedení se volně stojící mikrovlnná trouba hodí do každé kuchyně. Díky rozměrům 47 × 28 × 36,7 cm bude vhodným doplňkem i do menších kuchyni. Dva rovnoměrně rozmístěné ovladače a jejich designové provedení dotváří celkový moderní vzhled mikrovlnné trouby a tím pádem i vaší kuchyně. Dvířka jsou vyrobena ze skla, takže poskytují možnost sledovat potraviny i během ohřevu. Otočný talíř není v příslušenství - ohřev probíhá bez otočného talíře. Trouba má Supersize pečicí plochu.

Vybavení mikrovlnné trouby

Volně stojící mikrovlnná trouba je vybavena extra doplňky jako je mřížka, která umožňuje ohřívat potraviny ze všech stran rovnoměrně. Dalším extra doplňkem je halogenové osvětlení, které se rozsvítí při zapnutí mikrovlnné trouby. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ne
Počet programů 4
Vzhled skříně volně stojící
Gril Ano
Vnitřní objem 20 L
Výkon grilu 800 W
Typ vaření gril
Integrované hodiny Ne

Návody a manuály

Hodnocení

4,9 / 5

12 recenzí Gorenje MO 4250 CLI mikrovlnná trouba slonovinová

85.7% Kvalita
Výborná

82.9% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Martina

7. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Krásná


Petr

28. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze DobráZuzana

21. 4. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Dobrá


  • Je to jeden z mála výrobku, který se hodí do naší retro kuchyně
  • Obsah je malý
  • Nic

-


PETR

5. 2. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí