Gorenje MO 4250 CLB


Mikrovlnná trouba, Vnitřní objem: 20 l, Mikrovlnný výkon: 700 W, Výkon grilu: 800 W, Barva: černá, Výška: 28,5 cm, Šířka: 45 cm, Hloubka: 36,5 cm. Více info


Cena 3 669 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 37 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Volně stojící mikrovlnná trouba Gorenje MO 4250 CLI v černé barvě s rozměry 47x28x36,7 cm se hodí do každé kuchyně, protože nezabere mnoho místa. Je vybavena funkcí "křupavá kůrka" (pečení), která vám umožní jídlo nejen ohřát, ale také upéct. Kromě klasického mikrovlnného ohřevu a funkce rozmrazování potravin nabízí mikrovlnná trouba Gorenje MO 4250 CLI také program grilování. Mikrovlnný ohřev zajišťuje pět úrovní mikrovlnného výkonu, přičemž příkon mikrovlnné trouby je pouze 700 W. Výkon lze nastavit na samostatném ovladači výkonu. Mechanické ovládání a design mikrovlnné trouby zajistí, že se stane nedílnou součástí vaší kuchyně.

Gorenje MO 4250 CLB

Volně stojící mikrovlnná trouba Gorenje MO 4250 CLB je vybavena dalšími doplňky, jako je otočný gril, který umožňuje rovnoměrný ohřev jídla ze všech stran. Dalším extra doplňkem je halogenové osvětlení, které se rozsvítí při zapnutí mikrovlnné trouby. Mikrovlnná trouba je také vybavena dvěma voliči, z nichž jeden slouží k nastavení výkonu, který je umístěn pod prvním voličem - časovačem 0-30 minut.

Technologie míchání

Technologie míchání umožňuje používat mikrovlnnou troubu k vaření, pečení a ohřívání bez použití otočného talíře. Mikrovlny jsou rozváděny vlnovodem do základny trouby a odtud se šíří do celého prostoru. Tímto způsobem jsou mikrovlny využívány efektivněji a umožňují ohřívat více pokrmů najednou, například polévky nebo těstoviny v miskách, nebo péct pizzu na běžném čtvercovém plechu.

Mikrovlnná trouba s grilem

Mikrovlnná trouba s grilem vám přináší nové dimenze vaření. Využijte její kombinaci mikrovln a grilu k rychlé přípravě křupavé pizzy, masa a dalších pokrmů. S tímto výrobkem dosáhnete dokonalých výsledků, aniž byste v kuchyni ztráceli čas.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ne
Počet programů 4
Vzhled skříně volně stojící
Gril Ano
Vnitřní objem 20 L
Výkon grilu 800 W
Typ vaření gril, zapékání
Integrované hodiny Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje MO 4250 CLB

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi