Gorenje MO 4250 CLB mikrovlnná trouba


Mikrovlnná trouba, Vnitřní objem: 20 l, Mikrovlnný výkon: 700 W, Výkon grilu: 800 W, Barva: černá, Výška: 28,5 cm, Šířka: 45 cm, Hloubka: 36,5 cm. Více info


Cena 3 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 399 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Volně stojící mikrovlnná trouba Gorenje MO 4250 CLI v černém provedení s rozměry 47 × 28 × 36,7 cm se hodí do každé kuchyně, protože nezabere mnoho místa. Je vybavena funkcí "křupavá kůrka" (zapečení), která vám umožní si jídlo nejen ohřát, ale i zapéct. Kromě klasického mikrovlnného ohřevu a funkce na rozmrazování potravin nabízí mikrovlnná trouba GORENJE MO 4250 CLI i program na grilování. Mikrovlnný ohřev zajišťuje pět stupňů mikrovlnného výkonu, přičemž příkon mikrovlnné trouby je pouze 700 W. Výkon je možné nastavit na samostatném ovladači. Mechanické ovládání a designové provedení mikrovlnné trouby zaručuje, že se stane nedílnou součástí vaší kuchyně.

Volně stojící mikrovlnná trouba Gorenje MO 4250 CLB je vybavena extra doplňky jako je otáčivá mřížka, která umožňuje ohřívat potraviny ze všech stran rovnoměrně. Dalším extra doplňkem je halogenové osvětlení, které se rozsvítí při zapnutí mikrovlnné trouby. Mikrovlnná trouba je vybavena i dvěma ovladači, přičemž jeden slouží k nastavení výkonu, který se nachází pod prvním ovladačem Časovač 0-30 minut. Dvířka mikrovlnné trouby jsou vybavena bezpečnostním uzavíracím systémem dveří. Výrobce tak myslel i na celkovou bezpečnost.

  • Počet výkonových stupňů: 5
  • Rozmrazování
  • Čas/hmotnost
  • Dětský zámek
  • Otočný talíř: 24,5 cm
  • Lakovaný vnitřek

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ne
Počet programů 4
Vzhled skříně volně stojící
Gril Ano
Vnitřní objem 20 L
Výkon grilu 800 W
Typ vaření gril, zapékání
Integrované hodiny Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje MO 4250 CLB mikrovlnná trouba

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi