Gorenje MO20E1W


Mikrovlnná trouba, Vnitřní objem: 20 l, Mikrovlnný výkon: 800 W, Barva: bílá, Výška: 25,7 cm, Šířka: 45,1 cm, Hloubka: 34,3 cm. Více info


Cena 1 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 20 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Mikrovlnná trouba Gorenje MO20E1W je připravena k vaření a ohřívání jídla. Její ovládání je zajištěno mechanickými voliči. Ovládání je proto velmi příjemné a jednoduché, všechny požadované funkce nastavíte pomocí dvou otočných voličů. Mikrovlnná trouba nabízí pět různých stupňů nastavení výkonu s maximálním výkonem mikrovln 800 W. Funkci rozmrazování využijete při přípravě pokrmů ze zmrazeného stavu. Vnitřní objem je 20 litrů.

Gorenje MO20E1W

Mikrovlnná trouba je moderní domácí spotřebič. Je v domácnostech často využívána. Postará se totiž o rychlou přípravu a ohřev pokrmů. Gorenje MO20E1W je model, který je v nerezovém provedení. Objem trouby je 20 litrů. Otevírání je klasické, do strany. Na otevření je třeba využít tlačítko umístěné na pravé straně spotřebiče. Ovládání mikrovlnné trouby je mechanické, a proto i velmi jednoduché. K ovládání slouží dva otočné voliče.

Co se týče funkčního vybavení, je třeba vyzvednout hlavně funkci rozmrazování. Trouba nabízí pět různých stupňů nastavení výkonu s maximálním výkonem mikrovln 800 W. Otočný skleněný talíř, kterým je model opatřen, má průměr 27 cm. Díky skleněnému provedení je dobře čistitelný. V případě, že vám při zahřívání jídla něco vyprskne, stačí talíř vyjmout a omýt pod tekoucí vodou. Lakovaný vnitřek trouby se jednoduše udržuje, stačí ho otřít hadříkem.

Model mikrovlnné trouby Gorenje MO20E1W je jednodušší, vhodný pro uživatele, kteří od mikrovlnné trouby vyžadují jen základní funkce.

  • Klasická volně stojící mikrovlnná trouba
  • Praktický skleněný talíř s průměrem 27 cm najdete uvnitř interiéru
  • Dveře se otevírají stlačením knoflíku
  • Ohřívání a rozmrazování jsou dva klasické a zároveň praktické funkce trouby
  • Pět výkonnostních stupňů ohřevu

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ne
Počet programů 8
Vzhled skříně volně stojící
Gril Ne
Vnitřní objem 20 L
Integrované hodiny Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje MO20E1W

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi