Gorenje MO20A3X

 • Výprodej

Mikrovlnná trouba, Vnitřní objem: 20 l, Mikrovlnný výkon: 800 W, Vestavěný displej, Barva: nerez, Výška: 25,7 cm, Šířka: 45,1 cm, Hloubka: 34,3 cm. Více info


Cena 2 449 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

4,9 / 5

86.7% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

8 nákup

Zobrazit 8 recenzí

Popis produktu

Elegantní volně stojící mikrovlnná trouba Gorenje MO20A3X vybavena skvělými a užitečnými funkcemi, které vás jistě potěší. Výkon mikrovln je až 800 W, a vybrat si můžete z 5 úrovní ohřevu. Je vybavena i praktickým digitálním displejem, který vás informuje o průběhu vaření. Mikrovlnná trouba Gorenje MO20A3X má jednoduché a srozumitelné ovládání SmartControl. Předností trouby jsou kromě skvělých autem programů i automatické rozmrazovací programy s měřením hmotnosti. Součástí výbavy je otočný talíř s průměrem 27 cm.

Jednoduché a moderní provedení

Mikrovlnná trouba Gorenje MO20A3X je vyhotovena v příjemném nerezovém provedení. Působí velmi moderně a čistě. Je vybavena skvělými a užitečnými funkcemi, které vás jistě potěší. Objem trouby je 20 litrů a vnitřek má z kvalitního materiálu. Tato šikovná mikrovlnná trouba bude nejen spolehlivým a výkonným pomocníkem ve vaší kuchyni, ale zároveň i stylovým doplňkem, který zapadne do každé moderní domácnosti. Dětská pojistka vám pomůže uzamknout ovládací panel a zabránit tak dětským ručičkám manipulovat s ovládáním ve vaší nepřítomnosti.

Automatické rozmrazování

Připravujte chutné jídla rychle a jednoduše. Odteď žádné zbytečné čekání na rozmrazení vašich potravin. Mikrovlnná trouba Gorenje MO20A3X nabízí skvělé automatické rozmrazovací programy, díky kterým budou vaše potraviny rozmrazeny ve velmi krátkém čase. Program si sám zvolí optimální výkon podle hmotnosti vložené suroviny. Kromě toho máte vždy záruku, že jídlo je dokonale rozmrazené a připravené na další zpracování. Využijte ušetřený čas a věnujte se oblíbeným činnostem.

Digitální displej

Se skvělou mikrovlnnou troubou Gorenje MO20A3X bude příprava jídel mnohem snadnější a rychlejší a s výsledky budou spokojeni všichni členové vaší rodiny. Mějte přehled o každém průběhu ohřívání či rozmrazování vašich potravin. Mikrovlnná trouba je vybavena praktickým digitálním displejem, který vás vždy informuje o každém procesu a výkonu trouby. Díky němu budete vždy vědět, jaké volby či nastavení jsou navolené a jaký varný či rozmrazovací program právě probíhá.


 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ano
Počet programů 11
Vzhled skříně volně stojící
Gril Ne
Vnitřní objem 20 L
Integrované hodiny Ano

Hodnocení

4,9 / 5

8 recenzí Gorenje MO20A3X

86.7% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Andrea

25. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • kvalita
 • nic

spokojenost


Stanislav

9. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Vzhled jednoduchá obsluha vše OK

Václav

8. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


 • pěkný vzhled
 • příjemné ovládání
 • cena
 • velikost obsahu
 • malé vnitřní osvětlení

Jinak celkově spokojenost


Lenka

28. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


 • Líbí se mi vzhled, používám hlavně ohřev, což je v pořádku.
 • Nemám co vytknout