Gorenje MO20A3W


Mikrovlnná trouba, Vnitřní objem: 20 l, Mikrovlnný výkon: 800 W, Vestavěný displej, Barva: bílá, Výška: 25,7 cm, Šířka: 45,1 cm, Hloubka: 34,3 cm. Více info


Cena 2 109 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 21 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

90% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Elegantní, volně stojící mikrovlnná trouba Gorenje MO20A3W vybavena skvělými a užitečnými funkcemi, které vás jistě potěší. Výkon mikrovln je až 800 W vybrat si můžete z 5 úrovní ohřevu a z 11 přednastavených programů. Je vybavena i praktickým digitálním displejem, který vás informuje o průběhu vaření. Mikrovlnná trouba Gorenje MO20A3W má jednoduché a srozumitelné ovládání SmartControl. Předností trouby jsou kromě skvělých automatických programů i rozmrazovací programy podle času a hmotnosti. Součástí výbavy je otočný talíř s průměrem 27 cm.

Jednoduché a moderní provedení

Mikrovlnná trouba Gorenje MO20A3W je vyhotovena v příjemném bílém provedení. Působí velmi moderně a čistě. Je vybavena skvělými a užitečnými funkcemi, které vás jistě potěší. Výkon mikrovln je 800 W vybrat si můžete z 5 úrovní ohřevu a z 11 přednastavených programů. Objem trouby je 20 litrů a vnitřek má z kvalitního materiálu. Tato šikovná mikrovlnná trouba bude nejen spolehlivým a výkonným pomocníkem ve vaší kuchyni, ale zároveň i stylovým doplňkem, který zapadne do každé moderní domácnosti. Dětská pojistka vám pomůže uzamknout ovládací panel a zabránit tak dětským ručičkám manipulovat s ovládáním ve vaší nepřítomnosti.

Automatické rozmrazování

Připravujte chutné jídla rychle a jednoduše. Odteď žádné zbytečné čekání na rozmrazení vašich potravin. Mikrovlnná trouba Gorenje MO20A3W nabízí skvělé automatické rozmrazovací programy, díky kterým budou vaše potraviny rozmrazeny ve velmi krátkém čase. Program si sám zvolí optimální výkon podle hmotnosti vložené suroviny. Kromě toho máte vždy záruku, že jídlo je dokonale rozmrazené a připravené a další zpracování. Využijte ušetřený čas a věnujte se oblíbeným činnostem.

Digitální displej

Se skvělou mikrovlnnou troubou Gorenje MO20A3W bude příprava jídel mnohem snadnější a rychlejší a s výsledky budou spokojeni všichni členové vaší rodiny. Mějte přehled o každém průběhu ohřívání či rozmrazování vašich potravin. Mikrovlnná trouba je vybavena praktickým digitálním displejem, který vás vždy informuje o každém procesu a výkonu trouby. Díky němu budete vždy vědět, jaké volby či nastavení jsou navoleny a jaký varný či rozmrazovací program právě probíhá.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ano
Počet programů 8
Vzhled skříně volně stojící
Gril Ne
Vnitřní objem 20 L
Integrované hodiny Ano

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Gorenje MO20A3W

90% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Radek

21. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze DobráJosef

8. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • pracuje perfektně
  • tovární provedení je precizní
  • umožňuje práci ve velkém množství různých režimů
  • velmi dobrý výrobek za příjemnou cenu
  • některé funkce považuji za zbytné - mám za to, že málokdo nechá výrobek zapnout "odloženě" v době, kdy není doma
  • zrušením některých zbytných funkcí by se mohlo víc zpřehlednit ovládání výrobku
  • displej moc svítí (v noci je to malá baterka); dá se sice vypnout, ale považoval bych za lepší, kdyby byla nastavitelná nižší intenzita

Výrobek za dobrou cenu nabízí výborné vlastnosti.