Gorenje MO20A3B

  • Výprodej −24 %

Mikrovlnná trouba, Vnitřní objem: 20 l, Mikrovlnný výkon: 800 W, Vestavěný displej, Barva: černá, Výška: 25,7 cm, Šířka: 45,1 cm, Hloubka: 34,3 cm. Více info


Cena 1 799 Kč

Sleva 24 % z předcházející ceny: 2 359 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

4,0 / 5

70% Kvalita
Dobrá

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Elegantní, volně stojící mikrovlnná trouba Gorenje MO20A3B vybavena skvělými a užitečnými funkcemi, které vás jistě potěší. Výkon mikrovln je až 800 W vybrat si můžete z 5 úrovní ohřevu a z 11 přednastavených programů. Je vybavena i praktickým digitálním displejem, který vás informuje o průběhu vaření. Mikrovlnná trouba Gorenje MO20A3B má jednoduché a srozumitelné ovládání SmartControl. Předností trouby jsou kromě skvělých automatických programů i rozmrazovací programy podle času a hmotnosti. Součástí výbavy je otočný talíř s průměrem 27 cm.

Jednoduché a moderní provedení

Mikrovlnná trouba Gorenje MO20A3B je vyhotovena v příjemném černém provedení. Působí velmi moderně a čistě. Je vybavena skvělými a užitečnými funkcemi, které vás jistě potěší. Výkon mikrovln je 800 W vybrat si můžete z 5 úrovní ohřevu a z 11 přednastavených programů. Objem trouby je 20 litrů a vnitřek má z kvalitního materiálu. Tato šikovná mikrovlnná trouba bude nejen spolehlivým a výkonným pomocníkem ve vaší kuchyni, ale zároveň i stylovým doplňkem, který zapadne do každé moderní domácnosti. Dětská pojistka vám pomůže uzamknout ovládací panel a zabránit tak dětským ručičkám manipulovat s ovládáním ve vaší nepřítomnosti.

Automatické rozmrazování

Připravujte chutné jídla rychle a jednoduše. Odteď žádné zbytečné čekání na rozmrazení vašich potravin. Mikrovlnná trouba Gorenje MO20A3B nabízí skvělé automatické rozmrazovací programy, díky kterým budou Vaše potraviny rozmrazené ve velmi krátkém čase. Program si sám zvolí optimální výkon podle hmotnosti vložené suroviny. Kromě toho máte vždy záruku, že jídlo je dokonale rozmrazené a připravené na další zpracování. Využijte ušetřený čas a věnujte se oblíbeným činnostem.

Digitální displej

Se skvělou mikrovlnnou troubou Gorenje MO20A3B bude příprava jídel mnohem snadnější a rychlejší a s výsledky budou spokojeni všichni členové vaší rodiny. Mějte přehled o každém průběhu ohřívání či rozmrazování vašich potravin. Mikrovlnná trouba je vybavena praktickým digitálním displejem, který vás vždy informuje o každém procesu a výkonu trouby. Díky němu budete vždy vědět, jaké volby či nastavení jsou navoleny a jaký varný či rozmrazovací program právě probíhá.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ano
Počet programů 11
Vzhled skříně volně stojící
Gril Ne
Vnitřní objem 20 L
Integrované hodiny Ano

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

4 recenze Gorenje MO20A3B

70% Kvalita
Dobrá

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Oleksiy

28. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


ok


Věra

2. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • hlučnost při dokončení ohřevu

celkově OK


Jiří

29. 7. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • design
  • funkce

Kvalitní a "pohledný" produkt za příznivou cenu


Alina

12. 11. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Nízká

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • It has a nice design
  • It is smaller than I expected.
  • I broke after the 2nd use