Gorenje MMO20MWII

Doprava zdarma

Vestavěný displej: Ne, Počet programů: 5, Vzhled skříně: volně stojící, Gril: Ne, Vnitřní objem: 20 L, Integrované hodiny: Ne,


Cena 1 990 Kč

19,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Mikrovlnná trouba Gorenje MMO20MWII je připravena k vaření a ohřívání jídla. Její ovládání je zajištěno mechanickými voliči. Ovládání je proto velmi příjemné a jednoduché, všechny požadované funkce nastavíte pomocí dvou otočných voličů. Mikrovlnná trouba nabízí pět různých stupňů nastavení výkonu s maximálním výkonem mikrovln 800 W. Funkci rozmrazování využijete při přípravě pokrmů ze zmrazeného stavu. Vnitřní objem je 20 litrů.

Gorenje MMO20MWII

Mikrovlnná trouba je moderní domácí spotřebič. Je v domácnostech často využívána. Postará se totiž o rychlou přípravu a ohřev pokrmů. Gorenje MMO20MWII je model, který je v bílém provedení. Objem trouby je 20 litrů. Otevírání je klasické, do strany. Na otevření je třeba využít tlačítko umístěné na pravé straně spotřebiče. Ovládání mikrovlnné trouby je mechanické a proto i velmi jednoduché. K ovládání slouží dva otočné voliče.

Co se týče funkčního vybavení, je třeba vyzvednout hlavně funkci rozmrazování. Trouba nabízí pět různých stupňů nastavení výkonu s maximálním výkonem mikrovln 800 W. Otočný skleněný talíř, kterým je model opatřen má průměr 24,5 cm. Díky skleněnému provedení je dobře čistitelný. V případě, že vám při zahřívání jídla něco vyprskne, stačí talíř vyjmout a omýt pod tekoucí vodou. Lakovaný vnitřek trouby se jednoduše udržuje, stačí ho otřít hadříkem.

Model mikrovlnné trouby Gorenje MMO20MWII je jednodušší model, vhodný pro uživatele, který od mikrovlnné trouby vyžadují jen základní funkce.

  • Klasická volně stojící mikrovlnná trouba
  • Praktický skleněný talíř s průměrem 24,5 cm najdete uvnitř interiéru
  • Dveře se otevírají stlačením knoflíku
  • Ohřívání a rozmrazování jsou dva klasické a zároveň praktické funkce trouby
  • Pět výkonnostních stupňů ohřevu

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ne
Počet programů 5
Vzhled skříně volně stojící
Gril Ne
Vnitřní objem 20 L
Integrované hodiny Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje MMO20MWII

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno