Gorenje KS6350XF

  • 10 % zpět na Věrnostní kartu
  • Výprodej

Kombinovaný sporák, Energetická třída A, Objem trouby: 71 l, Plynová varná deska, 4 varných zón, Celkový výkon trouby: 3300 W, nerez barva, Gril, Výška: 85 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Cena 11 498 Kč

Sleva 4 % z předcházející ceny: 11 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 1 150 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaný sporák Gorenje KS6350XF, nerezové provedení, varná plotna - plyn, litinové varné mřížky, objem trouby 71 l, Icon LED senzorové ovládání, ergonomické knoflíky, jednoruční zapalování plynových hořáků varné desky, SilverMatte mimořádně odolný 100% smalt v troubě a na plechách na pečení, GentleClose - tlumené zavírání dvířek trouby, částečně vysouvací teleskopické lišty na 1 úrovni, AquaClean čištění trouby párou. Rozměry: (š × v × h) 60 × 85 × 60 cm.

 

 

 

Spolehlivý spotřebič

Kombinovaný volně stojící sporák Gorenje KS6350XF v nerezovém provedení jistě splní očekávání mnoha kuchařů a kuchařek. Kombinuje v sobě plynovou varnou desku a elektrickou troubu. Ovládání je zajištěno prostřednictvím ergonomických knoflíků (s jednoručním zapalováním hořáků) doplněných uprostřed o dotykově ovládané programovací hodiny Icon LED. Sporák je vybaven praktickým úložným prostorem ve spodní části. Můžete v něm uskladňovat plechy nebo jiné kuchyňské nádobí, které budete mít v případě potřeby vždy nablízku. Je zařazen do energetické třídy A.

Plynová varná deska

Plynová varná deska nabízí 4 plynové hořáky s bezpečnostní pojistkou.

  • Levá přední: Ø 5,4 cm; 1 kW
  • Pravá přední: Ø 9,9 cm; 3 kW
  • Levá zadní: Ø 7,4 cm; 1,9 kW
  • Pravá zadní: Ø 7,4 cm; 1,9 kW

HomeMade Plus

S HomeMade Plus tvarem trouby získáte profesionální výsledky. Umístění topných prvků vychází ze zkušeností a poznatků získaných z používání kamenných kamen. Tyto poznatky vedou k vnitřnímu designu s rovnoměrnou distribucí a cirkulací horkého vzduchu. Vzduch v 71litrové troubě se zapuštěnými stranami je lépe distribuován a tím se snižuje výskyť chladných míst. Díky tomu získáte profesionální pečení, a to i na více úrovních. Výsledkem je optimálně upečené jídlo - uvnitř šťavnaté a zvenčí křupavé.

SilverMatte - kvalitní materiál

Pro vaření či pečení je velmi důležitá i kvalita materiálu. SilverMatte je vysoce odolný a pevný materiál, který snese extrémní zatížení či teplo. Bez mikropórů jsou povrchy trubek a plechů vysoce odolné vůči teplotám, mikrovlnám a páře. Trojnásobný nátěr interiéru podporuje tepelnou odolnost a výbornou izolaci. Díky tomu zůstane interiér vestavné multifunkční trouby vždy čistý a sterilní.

AquaClean

Díky nové povrchové úpravě u všech trub Gorenje se zřetelně zlepšila funkce AquaClean. Tato funkce nabízí dokonalou pomoc při čištění trouby. Jediné co musíte udělat, je nalít 0,5 l vody do pekáče a zapnout funkci AquaClean na 30 minut. Viditelné výsledky na celém vnitřním povrchu trouby, jakož i na plechách a pekáčích, vás určitě příjemně překvapí. Zapečené skvrny a mastnota se pomocí páry změkčí, a stačí je už jen jednoduše setřít hadříkem.

PerfectGrill

Nejlepší výsledky pečení dosáhnete díky kombinací velkého a menšího grilovacího tělesa, přičemž menší topné těleso se nachází uvnitř velkého. Šikovné umístění topných těles umožňuje optimální distribuci tepla a vždy poskytuje dokonalé výsledky pečení - jídlo je křupavé zvenku a šťavnaté zevnitř. Různé kombinace ohřevu využívají buď vnitřní, nebo vnější grilovací těleso či obě najednou.

Program ExtraSteam

Vytváří dokonale napařené prostředí, které zajišťuje, že váš chléb bude mít krásnou výšku a křupavou kůrku. Vše co musíte udělat, je nalít trochu vody do mělkého plechu na pečení, vybrat parní program ExtraSteam a nechat troubu udělat zbytek.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ varné desky Plynová
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 4
Počet plynových hořáků 4

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje KS6350XF

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi