Gorenje K5352XF

Kombinovaný sporák Gorenje K5352XF v nerezové barvě s plynovou varnou zónou a skleněným příklopem. Sporák je vybaven 4 plynovými hořáky chráněnými 2 litinovými mřížkami a multifunkční elektrickou troubou v objemu 70 l. Varné zóny a trouba jsou ovládány otočnými voliči, hodiny IconLed uprostřed jsou ovládány dotykově. Trouba disponuje 11 funkcemi: horního a dolního ohřevu, infra grilem, ohřevem s topným tělesem ventilátoru, rozmrazování, ohřívání talířů, osvětlením a programem pro čištění AquaClean. Trouba umožňuje pečení na více plechách současně. Dvířka trouby disponují 3 sklem s jedním tepelným deflektorem s tlumeným zavíráním GentleClose. Standardní výbavou sporáku Gorenje K5352XF jsou klasické vodicí rošty s 2 částečně výsuvnými teleskopickými lištami, 1 mělký smaltovaný plech, 1 hluboký smaltovaný plech a rošt, motorický gril, katalytický kryt ventilátoru. Šířka 50 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 8 %

Další varianty produktu

Popis produktu

 

 

Praktický a účelný

Kombinovaný volně stojící sporák Gorenje K5352XF v nerezovém provedení. Ovládání je pomocí šesti otočných voličů. Ty jsou umístěny v přední části a jejich hlavní předností je jejich intuitivní rozmístění, takže automaticky sáhnete po tom správném ovladači. Sporák je vybaven praktickým úložným prostorem ve spodní části. Můžete v něm uskladňovat plechy nebo jiný kuchyňské nádobí, který budete mít v případě potřeby vždy nablízku. Sporák je zařazen do energetické třídy A. Chladné dvířka trouby jsou vybaveny 3 sklem s jedním tepelným deflektorem a velmi lehkým a tichým zavíráním GentleClose. Jen jemný dotyk stačí a dvířka se hladce, bezhlučně zavřou.

AquaClean

Díky nové povrchové úpravě u všech trub Gorenje se zřetelně zlepšila funkce AquaClean. Tato funkce nabízí dokonalou pomoc při čištění trouby. Jediné, co musíte udělat, je nalít 0,5 l vody do pekáče a zapnout funkci AquaClean na 30 minut. Viditelné výsledky na celém vnitřním povrchu trubky jakož i na plechách a pekáčích vás určitě příjemně překvapí. Zapečené skvrny a mastnota se pomocí páry změkčí, a stačí je už jen jednoduše setřít hadříkem.

 

Více prostoru pro více volnosti při pečení

Nové trouby Gorenje jsou vybaveny pokrokovou technologií, pro vytvoření většího objemu trouby. Optimalizované proudění vzduchu cirkuluje uvnitř v ještě větším objemu a zcela svobodně. Zvýšený objem trouby 70 l umožňuje pečení i na více plechách současně.

Vlastnosti

Varná zóna je plynová, ovládána otočnými knoflíky s jednoduchým zapalováním a je vybavena 4 plynovými hořáky (1 hořák pomocný + 1 hořák velký + 2 hořáky normální) a 2 litinovými ochrannými mřížkami.

 •      Vlevo vpředu: ø 5.4 cm, 1 kW,
 •      Vpravo vpředu: ø 9.9 cm, 3 kW,
 •      Vlevo vzadu: ø 7.4 cm, 1.9 kW,
 •      Vpravo vzadu: ø 7.4 cm, 1.9 kW

Multifunkční trouba sporáku je elektrická, nabízí několik možností ohřevu. Disponuje také funkcí AquaClean pro snadné čištění. Trouba je vybavena klasickými vodícími rošty s 2 částečně výsuvnými teleskopickými lištami, 1 mělkým smaltovaným plechem, 1 hlubokým smaltovaným plechem a roštem, motorickým grilem a katalytickým krytem ventilátoru. Celkový objem trouby je 70 l. Dvířka jsou vybaveny dvojitým sklem a jemným zavíráním. Spodní část trouby poskytuje praktický úložný prostor pro vaše plechy nebo jiné kuchyňské potřeby. Sporák je dodáván v šířce 50 cm.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Typ varné desky Plynová
 • Gril Ano
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Počet plynových hořáků 4

Další vlastnosti

Značka: Gorenje

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 50 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 59,4 cm
Hmotnosť: 37,1 Kg

Obsah balení

Obsah balení: motorický gril

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A

Funkce

Počet programů: 11
Gril: Ano
Bezpečnostní plynový režim: Ano

Varná deska

Typ varné desky: Plynová

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 70 L
Celkový výkon trouby: 3200 W

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4
Standard.hořák/varná zóna: 1900 W
Velký hořák/ varná zóna: 3000 W
Počet plynových hořáků: 4
Malý hořák/ varná zóna: 1000 W
Průměr var.hořáku/var.zóny: 54 mm
Průměr normál.hořáku/var.zóny: 74 mm
Průměr vel.hořáku/var.zóny: 99 mm

Ostatní

Kód produktu: 466173

Všechny parametry

Recenze Gorenje K5352XF

Hodnocení zákazníků

113 % Ohodnotili 3 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Kateřina, 15.3.2021

 • Bohužel nefunguje osvětlení trouby :(

Josef, 20.12.2020

 • Výrobek máme krátce tak zatím mohu doporučit uvidíme později

Pavel, 04.12.2019

Po třech týdnech čekání na zboží které bylo podle operátorky poškozené při manipulaci a mnoha urgencích, jsem si pro něj nakonec musel dojet ještě vlastním vozidlem 15 kilometrů, protože řidič který zboží vezl, měl poruchu na vozidle. Aby toho nebylo málo, tak po zapojení sporáku nefunguje jeden hořák, takže jsem byl nucen volat hned první den záruční servis a z toho důvodu ani po třech týdnech peripetií s doručením ze strany Elektroworldu mi sporák stále nefunguje. Mám podezření, že mi byl dodán onen poškozený produkt který byl opraven vizuálně ale už ne funkčně. Jako zákazník jsem s touto koupí velice nespokojen i přes velmi slabou náplast v podobě jednorázového slevového kuponu v hodnotě 500,- jelikož tento nákup mne stál dalších skoro 5000,- na prostojích řemeslníků, protože ze strany e-shopu jsem nebyl první týden, dokud jsem sám nezavolal, vůbec informován že je nějaký problém s poškozením zboží. ... zobrazit víc

 • Otočný gril
 • Dost programů trouby
 • Střední hořáky vzadu
 • Připojení plynu jen na jedné straně
 • Povrch náchylný na poškrábání
 • Skleněný poklop hořáků je nepoužitelný
 • jelikož se nedá v otevřené poloze zaaretovat a má tendenci se zavřít.
 • Sletěl by takovou rychlostí, že by sklo stoprocentně prasklo.

Příslušenství k Gorenje K5352XF