Gorenje K5351WH

Kombinovaný sporák Gorenje K5351WH v bílé barvě s plynovou varnou zónou s kovovým příklopem a elektrickou troubou. Sporák je vybaven 4 plynovými hořáky s jednoduchým zapalováním s pojistkami plamene hořáků a multifunkční troubou v HomeMade tvaru v objemu 70 l. Varné zóny a trouba jsou ovládány ergonomickými otočnými knoflíky, programovací hodiny IconLed uprostřed jsou ovládány dotykově. Trouba disponuje funkcemi horního a dolního ohřevu, infra grilem, ohřevem s topným tělesem ventilátoru, rozmrazování, ohřívání talířů, osvětlením a dalšími, nechybí program pro čištění AquaClean. Trouba umožňuje pečení na více plechách současně. Chladné dvířka trouby disponují 2 skly a 1 reflexní vrstvou. Standardní výbavou sporáku Gorenje K5351WH jsou klasické vodící drážkovými rošty, 1 mělký smaltovaný plech 1 hluboký smaltovaný plech, rošt. Šířka 50 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 13 %

Popis produktu

 

 

Elektrický sklokeramicPraktický a účelný

Elektrikcý volně stojící sporák Gorenje K5351WH v bílém provedení. Ovládání je pomocí šesti otočných knoflíků. Ty jsou umístěny v přední části a jejich hlavní předností je jejich intuitivní rozmístění, takže automaticky sáhnete po tom správném ovladači. Sporák je zařazen do energetické třídy A. Chladné dvířka trouby jsou vybaveny 2 skly a 1 reflexní vrstvou.

SilverMatte - kvalitní materiál

Pro vaření či pečení je velmi důležitá i kvalita materiálu. SilverMatte je vysoce odolný a pevný materiál, který snese extrémní zatížení či teplo. Bez mikropórů jsou povrchy trubek a plechů vysoce odolné vůči teplotám, mikrovlnám a páře. Trojnásobný nátěr interiéru podporuje tepelnou odolnost a výbornou izolaci. Díky tomu zůstane interiér vestavné multifunkční trouby vždy čistý a sterilní.

AquaClean

Díky nové povrchové úpravě u všech trub Gorenje se zřetelně zlepšila funkce AquaClean. Tato funkce nabízí dokonalou pomoc při čištění trouby. Jediné, co musíte udělat, je nalít 0,5 l vody do pekáče a zapnout funkci AquaClean na 30 minut. Viditelné výsledky na celém vnitřním povrchu trouby jakož i na plechách a pekáčích vás určitě příjemně překvapí. Zapečené skvrny a mastnota se pomocí páry změkčí, a stačí je už jen jednoduše setřít hadříkem.

Více prostoru pro více volnosti při pečení

Nové trouby Gorenje jsou vybaveny pokrokovou technologií, pro vytvoření většího objemu trouby. Optimalizované proudění vzduchu cirkuluje uvnitř v ještě větším objemu a zcela svobodně. Zvýšený objem trouby 70 l umožňuje pečení i na více plechách současně.

 

Vlastnosti

Varná zóna je sklokeramická, ovládaná otočnými knoflíky a je vybavena 4 plynovými hořáky chráněnými 2 smaltové ochrannými mřížkami s pojistkami plamene. 1 hořák pomocný + 1 hořák velký + 2 hořáky normální

 •      Vlevo vpředu: ø 5.4 cm, 1 kW,
 •      Vpravo vpředu: ø 9.9 cm, 3 kW,
 •      Vlevo vzadu: ø 7.4 cm, 1.9 kW,
 •      Vpravo vzadu: ø 7.4 cm, 1.9 kW.

Sporák je vybaven kovovým příklopem, který jednoduše sklopíte a máte pořádek ve své kuchyni. Multifunkční trouba sporáku je elektrická, nabízí několik možností ohřevu. Disponuje také funkcí AquaClean pro snadné čištění. Trouba je vybavena klasickými vodícími rošty, 1 mělkým smaltovaným plechem, 1 hlubokým smaltovaným plechem a roštem. Celkový objem trouby je 62 l. Dvířka jsou vybaveny dvojitým sklem a 1 reflexní vrstvou. Sporák je dodáván v šířce 50 cm.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Typ varné desky Plynová
 • Gril Ano
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Počet plynových hořáků 4

Další vlastnosti

Značka: Gorenje

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 50 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 59,4 cm
Hmotnosť: 44,1 Kg

Obsah balení

Obsah balení: rošt

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A

Funkce

Počet programů: 11
Gril: Ano
Bezpečnostní plynový režim: Ano

Varná deska

Typ varné desky: Plynová

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 62 L
Typ trouby: Elektrický
Celkový výkon trouby: 3200 W

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4
Standard.hořák/varná zóna: 1900 W
Velký hořák/ varná zóna: 3000 W
Počet plynových hořáků: 4
Malý hořák/ varná zóna: 1000 W
Průměr var.hořáku/var.zóny: 54 mm
Průměr normál.hořáku/var.zóny: 74 mm
Průměr vel.hořáku/var.zóny: 99 mm

Ostatní

Kód produktu: 466148

Všechny parametry

Recenze Gorenje K5351WH

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Marie, 05.3.2021

Klasický sporák, jednoduchý ale má dostatek funkcí, chybí ukazatel teploty. Odpovídající ceně, na běžné vaření a pečení ideální. Nemáme v ní ještě moc napečeno tak snad zůstaneme pořád pozitivně naladěni :-)

 • Pěkný sporák, pro nás vyhovuje rozmístění hořáků.
 • Displej ukazuje pouze čas na zhruba dvoucentimetrovém displeji. Přesnou teplotu nezjistíte, jen orientačně na volicím kolečku, tak záleží co pečete a jak přesně potřebujete teplotu nastavit. Nemá ani ukazatel, že je trouba už nahřatá na zvolenou teplotu, ale komu nevadí péct od oka, tak opravdu pěkná trouba.

Příslušenství k Gorenje K5351WH