Gorenje IT646ORAB

15 990 Kč ? Ušetříte 25 % 11 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 119,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Indukční varná deska Gorenje IT646ORAB v černém provedení se zbroušenou hranou nabízí 4 indukční varné zóny různého průměru a výkonu s indikátorem zbytkového tepla. Funkce PowerBoost zvyšuje intenzitu ohřevu varné zóny. Ovládání SmartControl je umístěno v přední části uprostřed. Nabízí také možnost personalizace nastavení. Pro bezpečnost je varná deska vybavena dětskou pojistkou ChildLockPro. Indukční varná deska Gorenje IT646ORAB má k dispozici řadu užitečných funkcí: BoilControl, Funkce Recall, EggTimer, časovač, StayWarm, SoftMelt. Funkce AutoDetect detekuje polohu hrnce, funkce AreaFlex umožňuje propojit navzájem dvě svislé varné zóny do jedné. Funkce Stop & Go zase dočasně přeruší vaření a zároveň zachová nastavení. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 25 %

Zvažte i tento produkt

Cashback až 15 800 Kč při nákupu spotřebičů Electrolux (více info)

Electrolux EIV8457

Indukční varná deska Electrolux EIV8457 v černém provedení se zkosenými hranami nabízí 5 varných zón s různým výkonem. S funkcí Multiple Bridge můžete vytvořit více velkých oblastí na vaření.…

 • Šírka: 81 cm
 • Typ varné desky: Indukční
 • Počet hořáků/varných zón: 5

Zobrazit produkt

Popis produktu

Indukční vaření

Indukce nabízí moderní způsob přípravy jídla. Vaření je nejen rychlé, ale i úsporné. Při indukčním vaření se zahřívá pouze dno hrnce, nedochází tak ke zbytečnému úniku energie do prostoru a horká je pouze ta část, na níž je položen hrnec. Po jeho odejmutí teplota varné zóny okamžitě klesne. Indukce okamžitě reaguje na požadované změny nastavení. Indukční varná deska Gorenje IT646ORAB o šířce 59,5 cm je určena k zabudování. Varná deska má zbroušenou hranu, černé provedení a je vybavena SmartControl ovládáním. Kromě elegantního vzhledu nabízí praktické moderní funkce jako např. Powerboost, tyto funkce vám zpříjemní čas strávený při vaření.

Personalizace podle vašich představ

Slaďte si svou kuchyni dle vlastního stylu. Varná deska nabízí možnost personalizace některých nastavení podle vašich představ. Můžete si nastavit délku a hlasitost zvuku podle potřeby.

Varné zóny

Vestavná indukční varná deska disponuje 4 varnými zónami s indikátorem zbytkového tepla. K dispozici má i praktický dětský zámek a časovač. Funkce dětského zámku blokuje ovládací panel a zabraňuje přestavování jakéhokoliv parametru, což je bezpečné, pokud děti necháte v kuchyni bez dozoru. Funkce PowerBoost nabízí možnost aktivovat pro všechny varné zóny extra výkon. Mimořádná intenzita tepla pánve výrazně zkracuje čas čekání. 2 l vody ohřejete za 4,2 minuty, čímž ušetříte množství času. Dvě svislé varné zóny můžete jednoduše spojit díky funkci AreaFlex do jedné velké zóny. Rovnoměrně tak uvaříte, usmažíte nebo ugrilujete bez problému i na větších panvích a hrncích.

 • Vlevo vpředu: Ø 21 × 19 cm, 2.1 / 3 kW,
 • Vpravo vpředu: Ø 21 × 19 cm, 2.1 / 3 kW,
 • Vlevo vzadu: Ø 21 × 19 cm, 2.1 / 3 kW,
 • Vpravo vzadu: Ø 21 × 19 cm, 2.1 / 3 kW

Okamžitá detekce polohy nádoby na vaření

Když aktivujete funkci AutoDetect, varná deska do 10 sekund po zapnutí zaznamená přítomnost nádobí a aktivuje pouze tu varnou zónu (samostatnou nebo přemostěnou), kde se nachází nádobí.

Časovač

Časovač můžete nastavit až na 99 minut. Pokud znáte optimální dobu vaření pro příslušný pokrm, můžete nastavit časovač a varný panel se automaticky po uplynutí doby vypne. Když bude jídlo hotové, zazní pípnutí.

StayWarm

S touto funkcí zůstane jídlo teplé i pro opozdilce. Funkce StayWarm udržuje potraviny při konstantní teplotě 70 °C, dokud nenastane správný čas pro jeho servírování. Jídlo si zachová původní chuť a teplotu až do podávání.

Další funkce varné desky

 • Kuchyňská minutka EggTimer - už se vám více nestane, že byste rozvařili těstoviny, vajíčka apod. Tato funce byla navržena tak, aby vám usnadnila odpočítávat čas vaření vajíček, čaje, nudlí a jiných pokrmů. Není napojena přímo na varné zóny, ale pracuje nezávisle na nich. Po vypršení nastaveného času vás upozorní speciální zvukový signál.
 • Funkce SoftMelt - díky této funkci rozpustíte čokoládu nebo máslo při konstantní teplotě 42 °C, což je ideální teplota pro rozpuštění bez připálení. Funkci můžete také využít např. na pomalé rozmrazování polévek a jiných pokrmů.
 • Funkce Stop & Go - jde o velmi užitečnou funkci, která během vaření podle vaší potřeby zastaví a znovu aktivuje varnou zónu, která pak pokračuje ve své práci s původními nastaveními.
 • Funkce Recall - obnoví nastavení varné desky v případě nechtěného náhodného vypnutí. V časovém limitu 5 sekund můžete původní nastavení varné desky obnovit, což oceníte zejména v případě, kdy vaříte více než jedno jídlo najednou. Do pěti sekund poté, co jste nechtěně plotýnku vypnuli, ji zapněte a stiskněte tlačítko funkce Stop & Go.
 • Funkce BoilControl - kvůli zájmu o ještě větší bezpečnost je doba nepřerušované provozu omezena. Když je dosažen časový limit, varný panel se automaticky vypne.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šírka 59,5 cm
 • Typ varné desky Indukční
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Napájení 400 V
 • Funkce Boost Ano
 • Ukazatel zbytkového tepla Ano
 • Celkový příkon desky 7,4 kW

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 59,5 cm
Výška: 5,4 cm
Hloubka: 52 cm
Hmotnosť: 8,8 Kg

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájení: 400 V
Celkový příkon desky: 7,4 kW

Vzhled

Velká varná zóna (počet): 2
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámeček: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 732417

Všechny parametry

Recenze Gorenje IT646ORAB

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje IT646ORAB