Gorenje IT643BCSC

9 990 Kč ? Ušetříte 10 % 8 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 89,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Indukční varná deska Gorenje IT643BCSC v černé barvě má zkosenou přední hranu. Nabízí 4 varné zóny různého výkonu a průměru. Každá varná zóna je vybavena funkcí PowerBoost a indikátorem zbytkového tepla. Varná deska Gorenje IT643BCSC má řadu užitečných funkcí: funkci EggTimer, funkci časovače s automatickým vypnutím, Stop & Go, StayWarm, SoftMelt a BridgeZone. Dětská pojistka chrání před nežádoucí manipulací s ovládáním. Dotykové ovládání je umístěno v přední části a je velmi intuitivní. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 10 %

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)
Sada nádobí jako dárek po registraci (více info)

Gorenje IT646ORAB

Indukční varná deska Gorenje IT646ORAB v černém provedení se zbroušenou hranou nabízí 4 indukční varné zóny různého průměru a výkonu s indikátorem zbytkového tepla. Funkce PowerBoost zvyšuje…

 • Šířka: 59,5 cm
 • Typ varné desky: Indukční
 • Počet hořáků/varných zón: 4

Zobrazit produkt

Popis produktu

Indukční vaření

Indukce nabízí moderní způsob přípravy jídla. Vaření je nejen rychlé, ale i úsporné. Při indukčním vaření se zahřívá pouze dno hrnce, nedochází ke zbytečnému úniku energie do prostoru a horká je pouze část, na níž je položen hrnec. Po jeho odejmutí teplota varné zóny okamžitě klesne. Indukce okamžitě reaguje na požadované změny nastavení. Indukční varná deska Gorenje IT643BCSC v černém provedení je určena k zabudování. Varná deska má elegantně zbroušené hrany a v přední části je vybavena dotykovým ovládáním. Kromě elegantního vzhledu nabízí praktické moderní funkce, jako PowerBoost, které vám zpříjemní čas strávený při vaření.

Personalizace podle vašich představ

Slaďte si svou kuchyni dle vlastního stylu. Varná deska nabízí možnost osobitosti, která nastaví vše podle vašich představ. Můžete si nastavit např. délku a hlasitost zvuku podle potřeby.

Varné zóny

Vestavná indukční varná deska disponuje 4 varnými zónami s indikátorem zbytkového tepla. K dispozici je i praktický dětský zámek a časovač. Funkce blokuje ovládací panel a zabraňuje přenastavování jakéhokoliv parametru, což je bezpečné, pokud děti necháte v kuchyni bez dozoru. Funkce PowerBoost nabízí možnost aktivovat pro všechny varné zóny extra výkon.

 • Vlevo vepředu: Indukční varná zóna ø 18 cm, 1,4/2,1 kW,
 • Vpravo vepředu: Indukční varná zóna ø 16 cm, 1,4/1,85 kW,
 • Vlevo vzadu: Indukční varná zóna ø 18 cm, 1,4/2,1 kW,
 • Vpravo vzadu: Indukční varná zóna ø 21 cm, 2,3/3 kW

Časovač

Někdo se vždy dívá na hodinky. Odpočítávací časovač můžete nastavit na 99 minut. Pokud znáte optimální dobu vaření pro příslušný pokrm z vlastní zkušenosti, můžete nastavit časovač a varný panel se automaticky po uplynutí doby vypne. Když bude jídlo hotové, zazní pípnutí.

StayWarm

Jídlo zůstane teplé i pro opozdilce. Funkce StayWarm udržuje potraviny při konstantní teplotě 70 °C, dokud nenastane ten správný čas pro jeho servírování. Jídlo si zachová původní chuť a teplotu až do podávání.

Další funkce varné desky

 • Kuchyňská minutka EggTimer - už se vám nestane, že rozvaříte těstoviny, vajíčka apod. Tato funce byla navržena, aby vám usnadnila odpočítávat čas vaření vajíček, čaje, nudlí a jiných pokrmů. Není napojena přímo na varné zóny, ale pracuje nezávisle na nich. Po vypršení nastaveného času vás upozorní speciální zvukový signál.
 • Funkce SoftMelt - díky této funkci rozpustíte čokoládu nebo máslo při konstantní teplotě 42 °C, což jsou ideální podmínky pro odtávání bez připálení. Funkci můžete také využít, např. na pomalé rozmrazování polévek a jiných pokrmů.
 • Funkce Stop & Go - jde o velmi užitečnou funkci, která během vaření podle vaší potřeby zastaví a znovu aktivuje varnou zónu, která pak pokračuje ve své práci s původními nastaveními.
 • Funkce Recall - obnoví nastavení varné desky v případě nechtěného náhodného vypnutí. V časovém limitu 5 sekund můžete původní nastavení varné desky obnovit, což oceníte zejména, pokud vaříte více než jedno jídlo najednou. Pět sekund poté, co jste nechtěně plotýnku vypnuli, ji zapnete ještě jednou a do pěti sekund stisknete tlačítko funkce Stop & Go.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 60 cm
 • Typ varné desky Indukční
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Napájení 400 V
 • Funkce Boost Ano
 • Ukazatel zbytkového tepla Ano
 • Celkový příkon desky 7,2 kW

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 60 cm
Výška: 5,4 cm
Hloubka: 52,5 cm
Hmotnost: 8,5 Kg

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájení: 400 V
Celkový příkon desky: 7,2 kW

Vzhled

Malá varná zóna (počet): 1
Velká varná zóna (počet): 1
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámeček: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 731799

Všechny parametry

Recenze Gorenje IT643BCSC

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje IT643BCSC