Gorenje IT640WSC

Zobrazit


Indukční varná deska, Počet varných zón: 4, Funkce Boost: Ano, Dětská pojistka: Ano, Ukazatel zbytkového tepla: Ano, Celkový příkon desky: 7,2 kW, bílá barva, Smart ovládání mobilem: Ne, Výška: 5,6 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 52 cm. Více info


Cena 9 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 100 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Indukční varná deska Gorenje IT640WSC v bílém provedení má zbroušenou přední hranu. Nabízí 4 varné zóny různého výkonu a průměru. Každá varná zóna je vybavena funkcí Powerboost a indikátorem zbytkového tepla. Dětská pojistka chrání před nežádoucí manipulací s ovládáním. Dotykové ovládání je umístěno v přední části a je velmi intuitivní. Varná deska Gorenje IT640BSC je vybavena také funkcí časovače s automatickým vypnutím. Šířka 60 cm.

Indukční vaření

Indukce nabízí moderní způsob přípravy jídla. Vaření je nejen rychlé, ale i úsporné. Při indukčním vaření se zahřívá pouze dno hrnce, nedochází ke zbytečnému úniku energie do prostoru a horká je pouze část, na níž je položen hrnec. Po jeho odejmutí teplota varné zóny okamžitě klesne. Indukce okamžitě reaguje na požadované změny nastavení. Indukční varná deska Gorenje IT640WSC v bílém provedení, v šířce 60 cm je určena k zabudování. Varná deska má elegantně zbroušené hrany, v přední části je vybavena dotykovým ovládáním. Kromě elegantního vzhledu nabízí praktické moderní funkce jako Powerboost, které vám zpříjemní čas strávený při vaření.

Zabudování do roviny

Jednou z výhod této varné desky je možnost zabudování do pracovní desky, čímž umožní hladký a plynulý přechod mezi varnou deskou a pracovní plochou. Plochá instalace je velmi moderní a stylová. Dodá vaší kuchyni dokonalý vzhled.

Varné zóny

Vestavná indukční varná deska disponuje 4 varnými zónami s indikátorem zbytkového tepla. K dispozici je i praktický dětský zámek a časovač. Funkce blokuje ovládací panel a zabraňuje přestavování jakéhokoliv parametru, což je bezpečné, pokud děti necháte v kuchyni bez dozoru. Funkce PowerBoost nabízí možnost aktivovat pro všechny varné zóny extra výkon. Mimořádná intenzita tepla pánve výrazně zkracuje čas čekání. 2 l vody ohřejete za 4,2 minuty, čímž ušetříte množství času.

  •     Vlevo vpředu: Indukční varná zóna ø 21 cm, 1,5 / 2 kW,
  •     Vpravo vpředu: Indukční varná zóna ø 14.5 cm, 1,2 / 1,6 kW,
  •     Vlevo vzadu: Indukční varná zóna ø 14.5 cm, 1,2 / 1,6 kW,
  •     Vpravo vzadu: Indukční varná zóna ø 21 cm, 1,5 / 2 kW

Časovač

Už se nemusíte dívat na hodinky, protože odpočítávací časovač se dá nastavit na 99 minut. Pokud znáte optimální dobu vaření pro příslušný pokrm z vlastní zkušenosti, nastavíte příslušnou hodnotu na časovači a varný panel se automaticky po uplynutí doby vypne. Když bude jídlo hotové, zazní pípnutí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Celkový příkon desky 7.2 kW
Napájení 400 V

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Gorenje IT640WSC

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

Zuzana

19. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná