Gorenje IT640BX indukční varná deska černá


Indukční varná deska, Počet varných zón: 4, Funkce Boost: Ano, Dětská pojistka: Ano, Ukazatel zbytkového tepla: Ano, Celkový příkon desky: 7,2 kW, černá barva, Smart ovládání mobilem: Ne, Výška: 5,6 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 52 cm. Více info


Cena 6 690 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 67 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Indukční varná deska Gorenje IT640BX v černém provedení se stříbrným rámem nabízí 4 varné zóny různého výkonu a průměru. Každá varná zóna je vybavena funkcí Powerboost a indikátorem zbytkového tepla. Dětská pojistka chrání před nežádoucí manipulací s ovládáním. Dotykové ovládání je umístěno v přední části a je velmi intuitivní. Varná deska Gorenje IT640BSC je vybavena také funkcí časovače s automatickým vypnutím. Šířka 60 cm.

Indukční vaření

Indukce nabízí moderní způsob přípravy jídla. Vaření je nejen rychlé, ale i úsporné. Při indukčním vaření se zahřívá pouze dno hrnce, nedochází ke zbytečnému úniku energie do prostoru a horká je pouze část, na níž je položen hrnec. Po jeho odejmutí teplota varné zóny okamžitě klesne. Indukce okamžitě reaguje na požadované změny nastavení. Indukční varná deska Gorenje IT640BY v černém provedení se stříbrným rámem, v šířce 60 cm, je určena k zabudování. Varná deska má elegantně zbroušené hrany, v přední části je vybavena dotykovým ovládáním. Kromě elegantního vzhledu nabízí praktické moderní funkce jako Powerboost, které vám zpříjemní čas strávený při vaření.

Zabudování do roviny

Jednou z výhod této varné desky je možnost zabudování do pracovní desky, čímž umožní hladký a plynulý přechod mezi varnou deskou a pracovní plochou. Plochá instalace je velmi moderní a stylová. Dodá vaší kuchyni dokonalý vzhled.

Varné zóny

Vestavná indukční varná deska disponuje 4 varnými zónami s indikátorem zbytkového tepla. K dispozici je i praktický dětský zámek a časovač. Funkce blokuje ovládací panel a zabraňuje přestavování jakéhokoliv parametru, což je bezpečné, pokud děti necháte v kuchyni bez dozoru. Funkce PowerBoost nabízí možnost aktivovat pro všechny varné zóny extra výkon. Mimořádná intenzita tepla desky výrazně zkracuje čas čekání. 2 l vody ohřejete za 4,2 minuty, čímž ušetříte množství času.

  •     Vlevo vpředu: Indukční varná zóna ø 21 cm, 1,5 / 2 kW
  •     Vpravo vpředu: Indukční varná zóna ø 14.5 cm, 1,2 / 1,6 kW
  •     Vlevo vzadu: Indukční varná zóna ø 14.5 cm, 1,2 / 1,6 kW
  •     Vpravo vzadu: Indukční varná zóna ø 21 cm, 1,5 / 2 kW

Časovač

Nemusíte se dívat na hodinky, protože máte k dispozici odpočítávací časovač, který se dá nastavit na 99 minut. Pokud znáte optimální dobu vaření pro příslušný pokrm z vlastní zkušenosti, nastavíte hodnotu a varný panel se po uplynutí doby automaticky vypne. Když bude jídlo hotové, zazní pípnutí.

  • Varnou desku lze připojit na 230 V, ale jen s jištěním 32 A nebo 400 V.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Celkový příkon desky 7.2 kW
Napájení 400 V

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje IT640BX indukční varná deska černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno