Gorenje IDR 4545 E

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 129,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Prostorový odsavač par Gorenje IDR 4545 E je určen k odsávání páry do komína nebo recirkulaci. Nabízí elegantní design v nerezovém provedení. Odsavač par disponuje elektronickým dotykovým ovládáním. Pro dostatečné osvětlení pracovní plochy slouží 4 LED žárovky s výkonem 80 W. Odsavač par Gorenje IDR 4545 E poskytuje 4 stupně výkonu. Hlučnost při nejvyšším výkonu je 63 dB. Pro odsávání do komína je odsavač vybaven hliníkovým tukovým filtrem, tento filtr můžete mýt v myčce nádobí. Průměr odtahu je 15 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Elica SPOT PLUS ISLAND IX A/90

Elica SPOT PLUS ISLAND IX A/90

21 790 Kč

K odeslání

Prostorový odsavač par Elica SPOT PLUS ISLAND IX A / 90 je skvělým pomocníkem do každé kuchyně a s jeho pomocí můžete účinně odstranit výpary z vaření. Má inovativní a účinný protizápachový filtr,…

  • Maximální hlučnost: 69 db
  • Třída energ.účinnosti: A
  • Maximální výkon odsávání: 625 m3

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Stylový prostorový odsavač par

Prostorový odsavač par Gorenje IDR 4545 E přináší do vaší kuchyně nadčasový a elegantní design. Zkonstruován je velmi efektně v nerezovém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Navíc zbaví kuchyň nepříjemných výparů a mastnoty. S tímto odsavačem par doladíte vaši kuchyň do dokonalého designu. Je možné jej umístit kdekoli potřebujete v celém prostoru kuchyně nad varnou plochu. Prostorový odsavač disponuje dokonalým P.A.E. (Perimetrické-obvodovým) odsávacím výkonem. Kromě kvalitního výkonu nabízí kvalitní konstrukci. Nerezová nerezavějící ocel pláště komína je zárukou dlouhé životnosti odsavače par. Určený je na stropní instalaci nad kuchyňský ostrůvek, pro snadné používání disponuje elektronickým dotykovým ovládáním a LED osvětlením.

Výkon odsavače par

Výkon digestoře by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 65 cm nad elektrickou varnou deskou a 75 cm nad plynovou varnou deskou. Digestoř nabízí 4 stupně výkonu, které si nastavíte pomocí dotykového ovládanieho panelu. Maximální výkon odtahu dosahuje 576 m³ / hod. Při recirkulaci je maximální výkon odsávání 408 m³ / hod. Pracuje s maximální hlučností 63 dB. Jeho provoz není možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu digestoře je 150 mm. Praktický časovač nabízí možnost odložit vypnutí. Díky tomu je odsávání důkladné iv případě vaření na všech varných zónách. Pro osvětlení varné desky vám poslouží 4 LED svítidla s výkonem 80 W.

Filtr

Odsavač par disponuje vyjímatelným hliníkovým filtrem pro zachytávání tukových částic. Konstrukce odsavače umožňuje jeho snadné vyjímání. Po vyjmutí můžete filtr umýt v myčce nádobí při nízké teplotě. Při používání odsavače způsobem recirkulace je nutné dokoupit uhlíkový filtr 180178.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 63 db
  • Třída energ.účinnosti B
  • Maximální výkon odsávání 576 m3

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
Maximální výkon recirkulační: 408 m³/h
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 576 m3
Počet rychlostí: 4
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 65 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 75 cm
Výška komínu (min.): 90 cm
Výška komínu (max.): 120 cm
Vhodný uhl. filtr: AH005
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Vzhled

Průměr sací přípojky: 15 mm
Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Fyzické vlastnosti a barva

Výška (max.): 12 mm
Barva: nerez
Šířka: 39 cm
Výška: 90 cm
Hloubka: 39 cm
Hmotnost: 28 Kg

Filtrování

Typ filtru mastnoty: Hliník
Počet tukových filtrů: 4

Hlučnost

Maximální hlučnost: 63 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Materiál

Materiál: nerez

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: B
Celková spotřeba: 77,9 kWh

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Ostatní

Kód produktu: IDR4545E

Všechny parametry

Recenze Gorenje IDR 4545 E

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje IDR 4545 E