Gorenje HET949BSC


Indukční varná deska, Počet varných zón: 4, Funkce Boost, Energetická třída A ++, Maximální výkon odsávání: 700 m3, Maximální hlučnost: 66 dB, Celkový příkon desky: 28,7 kW, Napájení: 400 V", Výška: 23 cm, Šířka: 83 cm, Hloubka: 52 cm. Více info


Cena 49 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 500 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Indukční varná deska Gorenje HET949BSC s integrovaným odsáváním v černém elegantním designu v energetické třídě A++. Je vybavena varnými zónami AreaFlex, integrovaným odsavačem par s maximálním odtahem 620 m³/hod a hliníkovým tukovým filtrem. Pohodlné dotykové ovládání a 9 stupňů výkonu.

Elegantní vzhled

Dalším bonusem je určitě instalace varné desky do roviny, která umožňuje plynulý přechod mezi varnou deskou a pracovní deskou. Díky tomu se varná deska snadněji udržuje a přináší do kuchyně moderní a stylový vzhled.

AreaFlex

Varné zóny, které jsou umístěny na stejné straně varné desky (vlevo nebo vpravo) lze spojit do jedné a vytvořit tak velkou varnou plochu. To umožňuje rovnoměrně vařit nebo grilovat jídlo ve větších hrncích a pánvích. Tato funkce je k dispozici na obou stranách.

Zvýšení výkonu

Funkce PowerBoost zvyšuje intenzitu ohřevu a zkracuje dobu potřebnou k ohřevu.

Dotykové ovládání

Moderní senzorová technologie umožňuje jasné a jednoduché ovládání dotykem. Ovládací plocha je dokonale hladká a snadno se čistí.

Odběr nebo recirkulace

Odsávací verze odsává páru a pachy z vaření, zachycuje tvrdé částice v tukovém filtru a odvádí vzduch z místnosti potrubím přes zeď. Pokud není možný odtah, můžete odsavač par použít v režimu recirkulace. Vzduch je nasáván do odsavače a filtrován zpět do kuchyně.

Časovač digestoře

Odsavač par lze automaticky vypnout po 5, 10, 15 nebo 20 minutách, aby byla zajištěna správná úroveň čistoty vzduchu v kuchyni.

Časovač varné desky

Časovač odpočítávání lze nastavit až na 99 minut. Pokud ze zkušenosti znáte optimální dobu přípravy určitého pokrmu, můžete nastavit časovač, který po uplynutí nastavené doby varnou desku automaticky vypne. Pípnutí signalizuje, že je jídlo připraveno.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 83 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 700 m3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje HET949BSC

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi