Gorenje HET945XSC


Šírka: 86 cm, Typ varné desky: Indukční, Počet hořáků/varných zón: 4, Maximální výkon odsávání: 711 m3,


Cena 49 990 Kč

499,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Indukční varná deska s integrovaným odsáváním Gorenje HET945XSC v černém provedení je revolučním spotřebičem, který v sobě kombinuje indukční varnou desku s odsavačem par. K dispozici má 4 varné zóny. Dvě varné zóny je možné spojit do jedné velké flexi zóny. Ovládání pomocí dotykového panelu je velmi jednoduché a intuitivní. K dispozici je také funkce časovače. Pro bezpečnost je indukční varná deska s odsáváním Gorenje HET945XSC vybavena ochranou proti přehřátí. Uprostřed varné desky je integrován odsavač par s maximálním výkonem odsávání 620 m³/h.

 

 

Indukční varná deska s odsáváním

Nový systém spojuje v sobě nejvyšší standard vaření s revolučním integrovaným odsáváním par. Dokonale kombinuje dva spotřebiče: plně integrovaný odsavač par a indukční varnou desku. Kromě toho, že ušetříte prostor, jeho instalace je velmi jednoduchá a vy budete mít skvěle vypadající kuchyni. Pokud spojujete funkční požadavky s vysokými nároky na design, je pro vás Gorenje HET945XSC tou pravou volbou. Nenechá výpary a pachy z vaření vystoupat nahoru, ale odsaje je tam, kde vznikají: přímo u sporáku, přímo z hrnce, pánve či grilu. Plochu varné desky můžete jednoduše čistit. Navíc je i stylovým doplňkem do každé moderní domácnosti. Je totiž vyrobena z kvalitního sklokleramického materiálu v elegantním černém provedení. Indukční vaření je známé svou rychlostí, přesností a pohodlností.

Snadná instalace

Díky nastavitelné výšce a hloubce odsávacího potrubí je odsavač vhodný do jakékoliv kuchyně. Otvor pro vstup vzduchu na základně může být vpravo nebo vlevo, výstup vzduchu může být zadní nebo přední. Díky úzké konstrukci využijete prostor skříňky i na zásuvky.

4 indukční varné zóny

  • Vlevo vepředu: Indukční varná zóna ø 16 cm, 1,2 / 1,4 kW
  • Vpravo vepředu: Ø 19 × 21 cm, 2,1 / 2,3 kW
  • Vlevo vzadu: Indukční varná zóna ø 20 cm, 2,3 / 3 kW
  • Vpravo vzadu: Ø 19 × 21 cm, 1,6 / 1,85 kW

AreaFlex

Dvě svislé varné zóny je možné spojit do jedné velké varné zóny. Umožňuje rovnoměrně uvařit nebo ugrilovat jídlo ve větších hrncích a pánvích.

Vždy čisté a připravené k použití

Minimalistický design spotřebiče umožňuje snadné a rychlé čištění. Filtr proti mastnotám a zachycující nádobka jsou snadno vyjímatelné z pravé strany odsavače. Kromě toho je nádoba na kapaliny, která zachycuje zejména kondenzaci, ale i tekutiny při náhodném rozlití či přetečení během vaření, snadno přístupná pro vyčištění. Všechny části jdou mýt v myčce.

Odtah nebo recirkulace

Indukční varná deska s integrovaným odsáváním lze instalovat pro odtah nebo recirkulaci s vhodným příslušenstvím. Odtahová verze odsává páru a pachy z vaření, zachycuje tvrdé částice v tukovém filtru a odvádí vzduch ven z místnosti potrubím přes zeď. Pokud odtah vzduchu není možný, můžete odsavač používat v recirkulačním režimu. Vzduch se nasává do odsavače a filtruje se zpět do kuchyně. V tomto případě je třeba si zakoupit uhlíkový filtr UF789830, který není součástí balení. Odsavač par je ovládán pomocí dotyku a jeho maximální výkon odsávání dosahuje 620 m3/h při intenzivním, až 711 m3/h, což zabezpčuje dostatečný výkon pro vaření. Maximální hlučnost dosahuje 68 dB.

 

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 86 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Maximální výkon odsávání 711 m3

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje HET945XSC

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno