Gorenje GVSP165J

12 990 Kč ? Ušetříte 23 % 9 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 99,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Plně integrovaná myčka nádobí Gorenje GVSP165J vám ušetří nejen čas, ale i energii a to díky extra úsporné energetické třídě A +++. Je připravena umýt najednou až 16 sad nádobí. Myčka se ovládá pomocí tlačítek umístěných na výklopných dvířkách myčky. Jednoduše zvolíte program, zavřete dvířka a myčka se postará o zbytek. Vnitřní prostor je velmi variabilní, můžete si jej upravit podle vlastních potřeb. Myčku Gorenje můžete místo studené vody připojit k teplé vodě. Velkou výhodou je i samočisticí a velmi účinný filtr a nerezová mycí vana. Její přednostmi jsou mnohé skvělé technologie a užitečné funkce. Nízká hlučnost myčky 45 dB zajistí nerušenou práci a nebude vás obtěžovat nadměrným hlukem. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 23 %

Zvažte i tento produkt

Electrolux KESC9200L

Prodloužená záruka na motor spotřebičů Electrolux po regsitraci (více info)

Electrolux KESC9200L

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux KESC9200L je zařazena do energetické třídy A++. Ovládací panel QuickSelect je umístěn na horní straně dvířek. Technologie AirDry využívá přirozené proudění…

 • Šířka: 59,6 cm
 • Typ displeje: LED
 • Maximální hlučnost: 46 db

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Gorenje GVSP165J

Plně integrovaná myčka nádobí SmartFlex s výškou 86 cm se ideálně hodí do kuchyní s výškou pracovní desky přizpůsobené jejím uživatelům. Působivá 56 cm vana z nerezavějící oceli je největší na trhu a poskytuje vám dostatek místa pro všechny vaše potřeby. Tři koše umožňují mytí až 16 jídelních souprav najednou. Plně flexibilní interiér dává možnost různým způsobem nakládání a tím je použití jednoduché a výsledky mytí dokonalé. Oceníte i informativní displej a vizuální indikátor konce mytí na ovládacím panelu. Myčka se řadí se do úsporné energetické třídy A +++.

 • Horní koš: Široká mřížka v koši; Sklápěcí levý držák sklenic se stopkou; Sklápěcí pravý držák sklenic se stopkou; Fixní držáky talířů; Fixní držák na sklo
 • Spodní koš: Široká mřížka v koši; Pevné držáky talířů
 • Horní zásuvka: S teleskopickými pojezdy; rukojeť

Nastavitelné koše

Koše jsou vybaveny zvýrazněnými pohyblivými prvky a přizpůsobitelným rozložením košů pro snadné nakládání. Skutečně jednoduchý systém nastavení košů ve třech úrovních umožňuje, aby se vešly i ty největší hrnce a talíře. Nosníky ve spodním koši lze snadno sklopit, abyste získali více prostoru pro větší předměty. Příbory můžete perfektně zorganizovat ve speciálním zásobníku. Kusy příborů jsou umístěny odděleně tak, aby nedošlo k poškrábání a mohli dokonale vyschnout.

Program a teplota

 • Teploty mytí: 70, 65, 55, 45, 35 ° C
 • 5 programů: Auto program; Intenzivní mytí; ECO program; oplachování; Rychlý 20 minutový program

Vyšší teplota, nižší spotřeba

Myčku Gorenje můžete místo studené vody připojit k horké vodě (s teplotou max. 70 ° C). Když si vyberete přívod horké vody, zkrátíte tak čas trvání programu a snížíte spotřebu energie myčky. Řešení pro vaši rodinu šetrné k životnímu prostředí a vašemu rozpočtu.

15-minutový program SpeedWash

Myje rychle, abyste vy mohli zpomalit. Představte si, že pozvete přátele na večeři a nádobí z hlavního chodu jsou umyté, zatímco vy podáváte dezert. Rychlý 20-minutový program s funkcí SpeedWash umyje vaše nádobí jen za 15 minut. Ideální na větší množství nádobí, když máte doma více hostů.

Funkce TotalDry

Po dokončení mycího cyklu se dveře myčky automaticky trošku otevřou pro vypuštění nadbytečné páry. To umožňuje přístup čerstvého vzduchu, čímž se umyté nádobí, jako například plastové nádoby, kompletně vysuší. Vynikající pro rychlé schnutí s nízkou spotřebou energie.

AutoProgramme

Někdy potřebujete skleněné nádobí jen opláchnout, jindy je vaše myčka plná hrnců z nedělního oběda. Moderní senzorová technologie vždy upraví program mytí nádobí pro optimální spotřebu energie a vody. Nepotřebujete speciální programy pro sklo nebo intenzivní čištění - jeden program AutoProgramme se přizpůsobí všem vašim potřebám.

QuickIntensive

Díky optimalizaci všech fází mycího cyklu, může myčka nádobí SmartFlex ukončit program v průběhu jedné hodiny. To znamená, že při plném zatížení myčky špinavým nádobím budete mít nádobí dokonale čisté a suché mnohem rychleji, než kdybyste je myli a utírali ručně a hlavně při použití mnohem menšího množství vody a energie.

Samočistící filtr

Praktická myčka nádobí Gorenje se může pochlubit účinným filtrem, který spolehlivě zachytí každou nečistotu z vašeho nádobí. Je však logické, že časem se filtr znečistí a zanese. U této šikovné myčky to však tak nebude. Její skvělý filtr je totiž samočisticí, takže nehrozí jeho ucpání. Vždy bude připraven na další mycí cyklus, ve kterém zajistí perfektní výsledky a zářivě čisté nádobí.

Total AquaStop - ochranný systém proti vyplavení

Díky bezpečnostní funkci AquaStop může být myčka bezpečně ponechána v provozu v noci i během vaší nepřítomnosti. V případě úniku vody nebo vytečení funkce AquaStop automaticky zastaví dodávku vody a čerpadlo současně odčerpá zbytkovou vodu pryč ze spodku myčky. Funkce AquaStop zůstává plně funkční po celou dobu životnosti myčky.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 59,6 cm
 • Typ displeje LED
 • Maximální hlučnost 45 db
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 5
 • Odložený start Ano
 • Doba cyklu 180 min.
 • AquaStop funkce Ano
 • Spotřeba vody na cyklus 9,5 L
 • Třída účinnosti sušení A
 • Počet souprav nádobí 16
 • AquaSensor funkce Ano
 • Indikace zbývajícího času Ano

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
? Smart: Ne
Model: GVSP165J
Délka hadice: 1,83 m
Délka odtokové hadice: 1,5 m

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,6 cm
Výška: 81,7 cm
Hloubka: 55,6 cm
Hmotnost: 35 Kg

Display/Grafika

? Typ displeje: LED

Hlučnost

Maximální hlučnost: 45 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,82 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Spotřeba vody na cyklus: 9,5 L
Třída účinnosti sušení: A

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 5
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 180 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 16
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 734849

Všechny parametry

Recenze Gorenje GVSP165J

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje GVSP165J