Gorenje GV651C60


Vestavná myčka nádobí, Energetická třída C, Kapacita 13 sad nádobí, Spotřeba energie: 72 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 42 dB, Spotřeba vody 8,9 na mycí cyklus, Počet programů: 5, AquaStop funkce, Výška: 81,7 cm, Šířka: 59,6 cm, Hloubka: 55,6 cm. Více info


Cena 12 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 130 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Plně integrovaná myčka nádobí Gorenje GV651C60 s kapacitou 13 jídelních souprav, 5 programů mytí s automatickým pootevřením dveří na konci cyklu.

Plně integrovaná myčka nádobí

Plně vestavnou myčku Gorenje GV651C60 si oblíbíte díky jejímu účinnému, úspornému, ale zároveň i tichému provozu. S šířkou 60 cm a velkým vnitřním prostorem se tato myčka postará o veškeré nádobí po několikachodovém obědě či večeři najednou. Používání myčky je ještě jednodušší díky pohodlnému ovládání shora. Oceníte i informativní displej, který informuje o zbývajícím čase a vizuální indikátor konce mytí na ovládacím panelu. 

  • Programy: Intenzivní mytí, Auto program, Křišťálové sklo, ECO program, 1h mytí
  • Funkce: Funkce ExtraHygiene, Samočisticí program, TotalDry, Funkce SpeedWash

Funkce TotalDry

Po dokončení mycího cyklu se dveře myčky automaticky trošku otevřou pro vypuštění nadbytečné páry. To umožňuje přístup čerstvého vzduchu, čímž se umyté nádobí, jako například plastové nádoby, kompletně vysuší. Vynikající pro rychlé schnutí s nízkou spotřebou energie.

Invertorový motor PowerDrive

Myčka disponuje výkonným invertorovým motorem PowerDrive s regulací otáček. Díky tomu zajišťuje vysoký výkon s významně tišším provozem a nižší spotřebou energie, a tím poskytne delší životnost myčky.

QuickIntensive

Díky optimalizaci všech fází mycího cyklu může myčka SmartFlex ukončit program v průběhu jedné hodiny. To znamená, že při plném zatížení myčky špinavým nádobím budete mít nádobí dokonale čisté a suché mnohem rychleji, než kdybyste ho myli a utírali ručně a hlavně při použití mnohem menšího množství vody a energie.

AutoProgramme

Někdy potřebujete skleněné nádobí jen opláchnout, jindy je vaše myčka plná hrnců z nedělního oběda. Moderní senzorová technologie vždy upraví program mytí nádobí na optimální spotřebu energie a vody. Nepotřebujete speciální programy pro sklo nebo intenzivní čištění - jeden program AutoProgramme se přizpůsobí všem vašim potřebám.

Funkce ExtraHygiene

Tato funkce prodlouží dobu mytí a teplotu zvýší o 5 °C. V kombinaci s intenzivním programem to znamená, že nádobí se myje při teplotě 75 °C, což ničí většinu bakterií. Program, který napodobuje proces sterilizace, je vytvořen pro rodiny s dětmi na čištění dětských potřeb a lahví.

Total AquaStop - ochranný systém proti vyplavení

Díky bezpečnostní funkci AquaStop může být myčka bezpečně ponechána v provozu v noci i během vaší nepřítomnosti. V případě úniku vody nebo vytečení funkce AquaStop automaticky zastaví dodávku vody a čerpadlo současně odčerpá zbytkovou vodu pryč ze spodku myčky. Funkce AquaStop zůstává plně funkční po celou dobu životnosti myčky.

Samočisticí filtr

Praktická myčka nádobí Gorenje se může pochlubit účinným filtrem, který spolehlivě zachytí každou nečistotu z vašeho nádobí. Je však logické, že časem se filtr znečistí a zanese. U této šikovné myčky to však tak nebude. Její skvělý filtr je totiž samočisticí, takže nehrozí jeho ucpání. Vždy bude připraven na další mycí cyklus, ve kterém zajistí perfektní výsledky a zářivě čisté nádobí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.6 cm
Maximální hlučnost 42 db
Počet souprav nádobí 13
Třída energetické účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Gorenje GV651C60

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

David

15. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • uspora energie

Pro 4 člennou rodinu super.