Gorenje GV63060

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Zvažte i tento produkt

Prodloužená záruka na motor spotřebičů Electrolux po registraci (více info)

Electrolux EEQ47215L

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux EEQ47215L má ovládací panel QuickSelect umístěn na horní straně dvířek. Funkce TimeBeam vizuálně informuje o stavu mycího programu pomocí světelného paprsku.…

  • Šírka: 59,6 cm
  • Maximální hlučnost: 44 db
  • Počet souprav nádobí: 13

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Plně integrovaná myčka nádobí

Plně vestavnou myčku Gorenje GV63060 si oblíbíte díky jejímu účinnému, úspornému, ale zároveň i tichému provozu. S šířkou 60 cm a velkým vnitřním prostorem se tato myčka postará o veškeré nádobí po několikachodovém obědu či večeři najednou. Používání myčky je ještě jednodušší díky pohodlnému ovládání shora. Na jeden mycí cyklus dokáže umýt až 13 jídelních souprav nádobí ve dvou koších. Oceníte i informativní displej, který informuje o zbývajícím čase, a vizuální indikátor konce mytí na ovládacím panelu. Myčka se řadí se do úsporné energetické třídy A++. Plně integrovaná myčka nádobí SmartFlex s výškou 86 cm se ideálně hodí do kuchyní s výškou pracovní desky přizpůsobené jejím uživatelům. Působivá 56cm vana z nerezavějící oceli je největší na trhu a poskytuje vám dostatek místa na všechny vaše potřeby.

Nastavitelné koše

Skutečně jednoduchý systém nastavení košů MultiClack umožňuje, aby se tam vešly i ty největší hrnce a talíře. Nosníky ve spodním koši lze snadno sklopit, abyste získali víc prostoru pro větší předměty. Příbory můžete perfektně zorganizovat ve speciálním zásobníku. Kusy příborů jsou umístěny odděleně tak, aby nedošlo k poškrábání a mohly dokonale oschnout. Horní koš má širokou mřížku v koši, sklápěcí levý držák sklenic se stopkou, fixní držáky talířů a fixní držák na sklo. Dolní koš má širokou mřížku v koši s pevnými držáky talířů a příborový koš.

Mycí programy a funkce

SpeedWash zkrátí čas mycích programů. Pokud potřebujete nádobí umýt rychleji než je standardní čas, rychlý 20minutový program je možné pomocí funkce SpeedWash zkrátit na rekordních 15 minut. Ideální pro méně zašpiněné nádobí v případě, že máte více hostů najednou.

  • Teploty mytí: 70, 60, 55, 35 °C
  • 5 programů: Intenzivní mytí, ECO program, Oplachování, Denní mytí, Rychlý 20minutový program

Možnost připojení k přívodu horké vody

Myčku Gorenje můžete místo studené vody připojit k horké vodě (s teplotou max. 70 °C). Když si vyberete přívod horké vody, zkrátíte tak čas trvání programu a snížíte spotřebu energie myčky. Řešení pro vaši rodinu, které je šetrné k životnímu prostředí a vašemu rozpočtu.

Funkce TotalDry

Po dokončení mycího cyklu se dveře myčky automaticky trošku otevřou na vypuštění nadbytečné páry. To umožňuje přístup čerstvého vzduchu, čímž se umyté nádobí, jako například plastové nádoby, kompletně vysuší. Vynikající pro rychlé usušení s nízkou spotřebou energie.

Samočisticí filtr

Praktická myčka nádobí Gorenje se může pochlubit účinným filtrem, který spolehlivě zachytí každou nečistotu z vašeho nádobí. Je však logické, že časem se filtr znečistí a zanese. U této šikovné myčky to však tak nebude. Její skvělý filtr je totiž samočisticí, takže nehrozí jeho ucpání. Vždy bude připraven na další mycí cyklus, ve kterém zajistí perfektní výsledky a zářivě čisté nádobí.

Total AquaStop - ochranný systém proti vyplavení

Díky bezpečnostní funkci AquaStop může být myčka bezpečně ponechána v provozu v noci i během vaší nepřítomnosti. V případě úniku vody nebo vytečení funkce AquaStop automaticky zastaví dodávku vody a čerpadlo současně odčerpá zbytkovou vodu pryč ze spodku myčky. Funkce AquaStop zůstává plně funkční po celou dobu životnosti myčky.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 59,6 cm
  • Maximální hlučnost 47 db
  • Počet souprav nádobí 13

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
? Smart: Ne
Model: GV63060
Délka hadice: 1,83 m
Délka odtokové hadice: 1,5 m

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 59,6 cm
Výška: 81,7 cm
Hloubka: 55,6 cm
Hmotnost: 32,9 Kg

Display/Grafika

? Typ displeje: LED

Hlučnost

Maximální hlučnost: 47 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,5 m

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A ++
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 5
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 20 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 13
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Energetické údaje

Spotřeba vody na cyklus: 11 L
Třída účinnosti sušení: A

Ostatní

Kód produktu: 736792

Všechny parametry

Recenze Gorenje GV63060

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Marcela, 09.11.2020

  • spokojenost, myje hezky
  • hlučnější

Příslušenství k Gorenje GV63060