Gorenje GS673B60X


Myčka nádobí, Energetická třída B, Kapacita 16 sad nádobí, Spotřeba energie: 66 kWh na 100 cyklů, Maximální hlučnost: 44 dB, Spotřeba vody 9,6 na mycí cyklus, Smart ovládání mobilem, Počet programů: 7, AquaStop funkce, Automatické otevírání dveří, Výška: 84,6 cm, Šířka: 59,9 cm, Hloubka: 59,8 cm. Více infoSpočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Myčka nádobí Gorenje GS673B60X s předním ovládacím panelem a energetickou třídou B. Kapacita 16 sad nádobí na jednu náplň se spotřebou energie 66 kWh na 100 cyklů. Maximální hlučnost 44 dB a spotřeba vody 9,6 na jeden mycí cyklus. Počet programů 7, inteligentní mobilní ovládání, funkce AquaStop a automatické otevírání dvířek.

 

 

 

Gorenje GS673B60W

Myčka nádobí Gorenje GS673B60X v nerezovém provedení s energetickou třídou B. S kapacitou 16 jídelních souprav dokáže umýt velké množství nádobí a spotřebou energie 66 kWh na 100 cyklů je ideální volbou pro vaši domácnost. Maximální hlučnost 44 dB a spotřeba energie na vodu 9,6 na jeden mycí cyklus zaručují tichý a efektivní provoz. Díky funkcím, jako je inteligentní mobilní ovládání, AquaStop a 7 programů, je mytí nádobí snadné a pohodlné.

Tuto myčku lze také používat prostřednictvím inteligentního ovládání přes telefon. Ovládání a monitorování pomocí mobilní aplikace, dálkové ovládání, mobilní upozornění slouží k řízení všech činností při mytí nádobí.

Invertorový motor PowerDrive reguluje otáčky a zajišťuje vysoký výkon s nižší hlučností, nízkou spotřebou energie a dlouhou životností.

Funkce AquaStop zajišťuje, že nedojde k zaplavení nebo úniku vody. Funkce AquaStop automaticky vypne přívod vody, zatímco čerpadlo vypouští zbytkovou vodu, takže můžete nechat myčku běžet ve své nepřítomnosti nebo během spánku.

Vyperte 16 sad prádla najednou

Tato myčka je vhodná pro velké rodiny nebo domácnosti s velkým objemem nádobí. Díky moderním funkcím a efektivnímu výkonu vám tato myčka pomůže ušetřit čas a energii při mytí nádobí. Tři koše nabízejí dostatek prostoru pro uložení až 16 sad nádobí a flexibilní vnitřní prostor lze různě přestavovat, kam se vejde každá položka, což vám ušetří čas i námahu.

Ušetřete s myčkou Gorenje GS673B60X

Dokonale suché nádobí díky funkci TotalDry . Nemusíte nádobí utírat ručně, tato funkce to vyřeší za vás tím, že otevře dvířka myčky a zajistí, aby bylo nádobí suché, čímž ušetříte až 20 % nákladů na energii. Program mytí nádobí vám ušetří až 50 % energie díky detekci špinavého nádobí. Díky speciálním senzorům zákalu vody rozpoznají znečištění a upraví délku mycího programu.

 

Další programy

Autoprogram díky speciálním senzorům sám vyhodnotí, jak moc je nádobí zašpiněné. Poté upraví délku mycího cyklu a požadovanou teplotu vody.

Účinný a rychlý program je určen pro každodenní používání lehce znečištěného nádobí při teplotě 65 °C a délce trvání 59 minut.

Extra rychlý program je ideální pro větší množství nádobí. Myčka je navržena tak, aby umyla nádobí za pouhých 15 minut.

Program ExtraHygiene pro odstranění 99,9 % bakterií napodobuje proces sterilizace, je určen pro všechny, zejména pro rodiny s malými dětmi. Výzvou jsou vždy čisté dětské lahvičky a spokojenost pro domácnost s vysokými hygienickými standardy.

Můžete také použítspeciální program pro křišťálové hrnečky s nižší teplotou mytí. Tento program se postará o vaše skleněné nádobí.

Program ECO výrazně sníží potřebné množství a ušetří energii.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 44 db
Počet programů 7
Počet souprav nádobí 16
Třída energetické účinnosti B

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje GS673B60X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi