Gorenje GS54110X

Volně stojící myčka nádobí GORENJE GS54110X s asynchronním jednofázovým motorem vám ušetří nejen čas, ale i energii a to díky extra úsporné energetické třídě A ++. Na jeden mycí cyklus umyje až 10 jídelních souprav nádobí. Myčku Gorenje můžete místo studené vody připojit k horké vodě (do 60 ° C). Na jeden program si tak vezme v průměru jen 9 l vody. Velkou výhodou je i samočisticí a velmi účinný filtr a nerezová mycí vana. Její přednostmi jsou mnohé skvělé technologie a užitečné funkce. Barva: stříbrná. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Popis produktu

 
 
 
 

Programy

Myčka nádobí na jeden mycí cyklus dokáže umýt 10 jídelních souprav nádobí. Oceníte i informativní displej a zvukový signál na konci programu a vizuální indikátor konce mytí na ovládacím panelu. Myčka se řadí se do úsporné energetické třídy A ++.

  • Teploty mytí: 60, 55, 45, 35 ° C
  • 5 programů: Auto program; Intenzivní mytí; ECO program; oplachování; Rychlý 20 minutový program 

Vybavení interiéru

  • Horní koš: Rukojeť s plastovým logem
  • Spodní koš: Rukojeť s plastovým logem
  • Horní zásuvka: Rukojeť s plastovým logem

Funkce ExtraDry

S funkcí ExtraDry Vám nebude těžko schnoucí nádobí časově komplikovat úklid. Funkce extra sušení zrychlí proces vysoušení. Třída účinnosti sušení dosahuje hodnoty A, co je nejlepší možný výsledek.

Funkce SpeedWash

Tato funkce automaticky nastaví teplotu a množství vody pro zajištění optimálních výsledků mytí a sušení v nejkratším možném čase.

Click-Clack

Myčka nádobí je vybavena systémem Click - Clack. Tento systém je určen pro velké nádobí. Posunutím horního koše výše vytvoříte v dolním nosiči prostor pro velké hrnce a mísy. Nižší koš je vybaven skládacími držáky, které si také můžete přizpůsobit tak abyste si rozšířili prostor na rozměrnější nádobí. Horní zásuvka má zase rukojeť s plastovým logem.

Funkce 3 v 1

Po jednoduché aktivaci funkce 3 v 1 bude vaše myčka automaticky zjišťovat, jaký typ mycího přípravku používáte. Pokud používáte tablety 3 v 1, myčka přizpůsobí cyklus mytí a nedávkuje leštidlo. Pokud používáte práškový nebo gelový mycí přípravek, dojde k uvolnění leštidla, aby se umožnilo dosažení dokonalých výsledků mytí a dokonalého lesku.

Samočistící filtr

Praktická myčka nádobí Gorenje se může pochlubit účinným filtrem, který spolehlivě zachytí každou nečistotu z vašeho nádobí. Je však logické, že časem se filtr znečistí a zanese. U této šikovné myčky to však tak nebude. Její skvělý filtr je totiž samočisticí, takže nehrozí jeho ucpání. Vždy bude připraven na další mycí cyklus, ve kterém zajistí perfektní výsledky a zářivě čisté nádobí.

Asynchronní jednofázový motor

Asynchronní motor pracuje v podstatě bez opotřebení. Zajišťuje plynulý chod a bezproblémový provoz během několika let. Myje skutečně ve velmi tichém a klidném módu (47 dB), s ohromným výkonem, s perfektními výsledky a při nízké spotřebě elektrické energie.

Funkce AquaStop

Díky bezpečnostní funkci AquaStop můžete nechat myčku pracovat přes noc či během vaší nepřítomnosti. V případě přetečení vody nebo zaplavení funkce Aquastop automaticky přeruší přívod vody, zatímco čerpadlo odčerpá zbylou vodu ze dna myčky. Funkce AquaStop zůstane plně funkční po celou dobu životnosti spotřebiče.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 47 db
  • Třída energ.účinnosti A ++
  • Počet programů 5
  • Třída účinnosti sušení A

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 44,8 cm
Výška: 84,5 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 38,4 Kg

Obsah balení

Obsah balení: návod, ZL

Hlučnost

Maximální hlučnost: 47 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Spotřeba vody na cyklus: 9 L
Celková spotřeba: 211 kWh
Třída účinnosti sušení: A
Roční spotřeba energie: 211 kWh
Roční spotřeba vody: 2520 L

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 5
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 190 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 10
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 553036

Všechny parametry

Recenze Gorenje GS54110X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje GS54110X