Gorenje GS52010W (bílá)

Volně stojící myčka nádobí Gorenje GS52010W na jeden mycí cyklus dokáže umýt 9 jídelních souprav nádobí. Myčka nádobí nabízí 2 úložné koše na mytí nádobí. Maximální teplota vstupní vody: 60 ° C. Oceníte i informativní displej a zvukový signál na konci programu. Velkou výhodou je i samočisticí a velmi účinný filtr a nerezová mycí vana. Její přednostmi jsou mnohé skvělé technologie a užitečné funkce. Nízká hlučnost myčky 49 dB zajistí nerušenou práci a nebude vás obtěžovat nadměrným hlukem. Myčka se řadí se do úsporné energetické třídy A ++. Její spotřeba vody za rok se vyšplhá na 2520 litrů. S myčkou nádobí tak ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Zobrazit celý popis

  • Akce
  • Doprava zdarma
  • Sleva 12 %

Popis produktu

 

 

Programy

Myčka nádobí na jeden mycí cyklus dokáže umýt 9 jídelních souprav nádobí. Oceníte i informativní displej a zvukový signál na konci programu a vizuální indikátor konce mytí na ovládacím panelu. Myčka se řadí se do úsporné energetické třídy A ++.

  • Teploty mytí: 60, 55, 45, 35 ° C
  • 5 programů: Rychlý program; Intenzivní mytí; ECO program; namáčení; Denní mytí 60/55/45/35 ° C

Funkce 3 v 1

Po jednoduché aktivaci funkce 3 v 1 bude vaše myčka automaticky zjišťovat, jaký typ mycího přípravku používáte. Pokud používáte tablety 3 v 1, myčka přizpůsobí cyklus mytí a nedávkuje leštidlo. Pokud používáte práškový nebo gelový mycí přípravek, dojde k uvolnění leštidla, aby se umožnilo dosažení dokonalých výsledků mytí a dokonalého lesku.

AquaStop - ochranný systém proti vyplavení

Díky bezpečnostní funkci AquaStop může být myčka bezpečně ponechána v provozu v noci i během vaší nepřítomnosti. V případě úniku vody nebo vytečení funkce AquaStop automaticky zastaví dodávku vody a čerpadlo současně odčerpá zbytkovou vodu pryč ze spodku myčky. Funkce AquaStop zůstává plně funkční po celou dobu životnosti myčky.

Samočistící filtr

Praktická myčka nádobí Gorenje se může pochlubit účinným filtrem, který spolehlivě zachytí každou nečistotu z vašeho nádobí. Je však logické, že časem se filtr znečistí a zanese. U této šikovné myčky to však tak nebude. Její skvělý filtr je totiž samočisticí, takže nehrozí jeho ucpání. Vždy bude připraven na další mycí cyklus, ve kterém zajistí perfektní výsledky a zářivě čisté nádobí.

Asynchronní jednofázový motor

Asynchronní motor pracuje v podstatě bez opotřebení. Zajišťuje plynulý chod a bezproblémový provoz během několika let. Myje skutečně ve velmi tichém a klidném módu (49 dB), s ohromným výkonem, s perfektními výsledky a při nízké spotřebě elektrické energie.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 49 db
  • Třída energ.účinnosti A ++
  • Počet programů 5
  • Třída účinnosti sušení A

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 45 cm
Výška: 84,5 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 36,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 49 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Spotřeba vody na cyklus: 9 L
Celková spotřeba: 197 kWh
Třída účinnosti sušení: A
Roční spotřeba energie: 197 kWh
Roční spotřeba vody: 2520 L

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 5
? Odložený start: Ne
Doba cyklu: 190 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 9
AquaSensor funkce: Ne
Indikace zbývajícího času: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: GS52010W

Všechny parametry

Recenze Gorenje GS52010W (bílá)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje GS52010W (bílá)