Gorenje GEITS6E71PBG


Indukční sporák, Energetická třída A, Objem trouby: 71 l, Indukční varná deska, 4 varných zón, nerez barva, Displej:, Gril, Výška: 85 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Cena 14 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 150 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Elektrický sporák Gorenje GEITS6E71PBG v černém provedení s nerezovými částmi a s indukční varnou zónou a troubou o objemu 71 l. Vícesystémová trouba je vybavena zavíráním GentleClose, vnitřním osvětlením a vnitřním materiálem SilverMatte. Potěší funkcí AquaClean s teleskopickými výsuvy na 2 úrovních. Součástí balení je 1 hluboký a 1 mělký smaltovaný plech.

 

 

 

Gorenje GEITS6E71PBG

Volně stojící elektrický sporák Gorenje GEITS6E71PBG v nerezové oceli s černými prvky kombinuje indukční varnou desku a multisystémovou troubu. Ovládání probíhá pomocí dvou výsuvných knoflíků, dotyku a displeje. Dvířka trouby jsou vyrobena ze 2 vrstev skla s reflexní vrstvou. Ve spodní části se nachází praktický úložný prostor.

Způsob ohřevu

  • Rychlý předehřev trouby, Spodní a horní topné těleso s ventilátorem, Velké infračervené grilovací těleso s ventilátorem, Zdravé smažení AirFry, Kruhové topné těleso s párou, Spodní a horní topné těleso s párou, Velké infračervené grilovací těleso, Funkce Pizza, Program FrozenBake pro hotová a mražená jídla, Rozmrazování, Čištění trouby vodou AquaClean

AirFry

Tento extra intenzivní způsob horkovzdušného pečení nevyžaduje žádný tuk a zajišťuje dokonale lahodnou křupavou zlatavou kůrku. Vhodné pro pečení malých kousků masa, ryb, zeleniny nebo mražených výrobků, jako jsou hranolky nebo kuřecí nugety.

Program ExtraSteam

Vytváří dokonale napařené prostředí, které zajistí, že váš chléb bude mít krásnou výšku a křupavou kůrku. Stačí nalít trochu vody do mělkého plechu, vybrat program ExtraSteam a nechat troubu, aby se postarala o zbytek.

Ilustrace

HomeMade Plus

Profesionálních výsledků dosáhnete s tvarem trouby HomeMade Plus. Umístění topných těles vychází ze zkušeností a poznatků získaných při používání kamenných trub. Tyto znalosti vedou k vnitřnímu uspořádání s rovnoměrným rozvodem a cirkulací horkého vzduchu. Vzduch v troubě o objemu 71 litrů se zapuštěnými boky je lépe rozváděn, čímž se snižuje výskyt studených míst. Výsledkem je optimálně propečené jídlo: uvnitř šťavnaté a na povrchu křupavé.

Ilustrace

Technologie MultiAir

Technologie MultiAir zajišťuje optimální cirkulaci horkého vzduchu v troubě. Díky větracím otvorům umístěným na zadní stěně a jedinečnému zaoblenému tvaru je vzduch rovnoměrně rozváděn po celé troubě. Ventilátor tlačí horký vzduch po celém objemu trouby, a tím dokonale propeče pokrmy ze všech stran. Dynamický pohyb vzduchu také umožňuje současné pečení na více úrovních, aniž by došlo k promíchání vůní a chutí.

AquaClean

Díky nové povrchové úpravě všech trub Gorenje byla znatelně vylepšena funkce AquaClean. Tato funkce nabízí dokonalou pomůcku pro čištění trouby. Stačí nalít 0,5 litru vody do pečicího plechu a zapnout funkci AquaClean na 30 minut. Budete příjemně překvapeni viditelnými výsledky na celém vnitřním povrchu trouby i na pečicích plechách a pánvích. Připečené skvrny a mastnota se díky páře změkčí a lze je jednoduše setřít hadříkem.

Ilustrace

Připojení varné zóny BridgeZone

Indukční varná deska se dvěma propojenými zónami zjednodušuje vaření ve velkých hrncích. Dvě oddělené varné zóny přemostíte a jedním dotykem spojíte v jednu. Ideální pro přípravu větších jídel a příloh najednou.

Snadné a účinné rozmrazování

Sporáky Gorenje vynikají snadným a účinným programem rozmrazování, který rovnoměrně rozmrazí všechny hluboce zmrazené potraviny. Stačí nastavit čas a zbytek nechat na troubě.

SilverMatte - kvalitní materiál

Pro vaření nebo pečení je velmi důležitá také kvalita materiálu. SilverMatte je vysoce odolný a pevný materiál , který vydrží extrémní zátěž nebo teplo. Povrch trub a plechů na pečení je bez mikropórů vysoce odolný vůči teplotám, mikrovlnám a páře. Trojitá vnitřní vrstva podporuje tepelnou odolnost a vynikající izolaci. Díky tomu zůstává vnitřek vestavné multifunkční trouby vždy čistý a sterilní.

Ilustrace

Pečicí trouby OptiBake

Trouby Gorenje OptiBake se postarají o rychlý předehřev trouby. Teploty 200 °C dosáhnou za méně než 5 minut, čímž ušetří 30 % času. Díky tomu patří trouby OptiBake mezi nejrychlejší předehřívací trouby na trhu. To se hodí u receptů, které vyžadují předehřátí trouby. O správné teplotě vás informuje světelný nebo zvukový signál (v závislosti na modelu).

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ano
Časovač Ano
Třída energ.účinnosti A
Počet programů 11
Vzhled skříně volně stojící
Systém ovládání Otočné + dotykové
Typ varné desky Indukční
Celk.vn.kapacita trouby 71 L
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Indukční
Počet el.varných zón 4
Umístění ovládání přední
Typ trouby Elektrický

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje GEITS6E71PBG

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi