Gorenje GECS6C70XPA


Sklokeramický sporák, Energetická třída A, Objem trouby: 71 l, Sklokeramická varná deska, 4 varných zón, nerez barva, Displej:, Gril, Výška: 85 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Cena 12 489 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 125 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Sklokeramický sporák Gorenje GECS6C70XPA v nerezovém provedení má 4 varné zóny a multifunkční troubu. Trouba má objem 71 litrů a smaltovaný povrch SilverMatte, který je velmi odolný. Sporák lze ovládat pomocí výsuvných knoflíků se senzorovým ovládáním ICON LED. Má 2 úrovně částečně výsuvných teleskopických lišt, vnitřní osvětlení trouby, systém MultiAir, funkci Extra Steam, chladicí systém DynamiCooling a čištění AquaClean. Součástí dodávky jsou také hluboké a mělké smaltované pečicí plechy a rošty.

 

 

 

Funkce AquaClean

AquaClean je vynikajícím pomocníkem při čištění trouby. Stačí nalít půl litru vody do plechu a zapnout AquaClean na 30 minut. Výsledky jsou viditelné na celém povrchu vnitřku trouby a také na plechách nebo pánvích. Mastnota a připečené skvrny se uvolněnou párou změkčí a pak je stačí setřít hadříkem.

AIRFRY

Tento intenzivní způsob pečení horkým vzduchem nevyžaduje žádný tuk. V kombinaci se speciálním perforovaným plechem (v závislosti na modelu), který dokonale opéká pokrmy ze všech stran, dosáhnete ještě lepších výsledků. Vhodná pro pečení malých kousků masa, ryb, zeleniny nebo mražených výrobků, jako jsou hranolky nebo kuřecí kousky.

Pečení s párou

Tento program vytváří v troubě při pečení páru, která zajistí, že chléb bude mít křupavou kůrku. Stačí, když do mělkého plechu na pečení nalijete trochu vody, zvolíte program ExtraSteam a necháte troubu pracovat.

Povrch SilverMatte

SilverMatte je vysoce odolný a pevný materiál, který odolává extrémnímu teplu, a to i při pyrolytickém čištění při 500 °C. Povrch trouby a plechů bez mikropórů je odolný vůči nejvyšším teplotám, mikrovlnám nebo páře. Vnitřek s trojitou vrstvou podporuje odraz tepla a poskytuje dodatečnou izolaci. Vnitřek trouby tak zůstává vždy bezpečný a sterilní.

Rychlý předehřev trouby

Díky této funkci může trouba dosáhnout teploty až 200 °C za méně než 5 minut, čímž ušetří až 30 % času potřebného pro standardní předehřev trouby. O dosažení správné teploty vás informuje světelný a zvukový signál (v závislosti na modelu).

Program Pizza

Tento program s nastavením teploty pečení až do 300 °C byl speciálně navržen tak, aby vám pomohl upéct dokonalou pizzu, focacciu, housky a podobné pečivo.

Způsoby vytápění

  • Rychlý předehřev trouby

  • Spodní a horní topné těleso s ventilátorem

  • Velký infračervený gril s ventilátorem

  • Zdravé fritování AirFry

  • Kruhové topné těleso s párou

  • Spodní a horní topné těleso s párou

  • Velké infra grilovací těleso

  • Funkce pizza

  • Program FrozenBake pro hotová a mražená jídla

  • Rozmrazování

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ano
Časovač Ano
Třída energ.účinnosti A
Počet programů 11
Vzhled skříně volně stojící
Systém ovládání Otočné + dotykové
Typ varné desky Sklokeramická
Celk.vn.kapacita trouby 71 L
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Sklokeramické
Počet el.varných zón 4
Umístění ovládání přední
Typ trouby Elektrický

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje GECS6C70XPA

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi