Gorenje FH451CW


Šírka: 150 cm, Celkový čistý objem: 457 L, Mrazící výkon: 25 kg/24h, Třída energetické účinnosti 2021: F, Elektronický informační list


Cena 8 990 Kč

89,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Truhlicová mraznička Gorenje FH451CW v bílém praktickém provedení s vnitřní kapacitou 457 litrů dosahuje mrazicího výkonu 25 kg za 24 hodin. Akumulační doba během výpadku proudu je 58 hodin. Pohodlně a rychle v ní tedy zamrazíte všechny potřebné potraviny. Rozmrazování se realizuje manuálně a k dispozici je signalizace přehřátí. Osvětlení je umístěno na vnitřní části dvířek. Vnitřní vybavení tvoří 3 závěsné kovové koše.

Velký objem

Tato skvělá truhlicová mraznička poskytuje dostatečně velký prostor pro množství surovin, které potřebuje zmrazit, Její celkový využitelný objem je 457 litrů, což je zárukou dostatečného místa pro každou skladovanou surovinu. Její maximální hlučnost dosahuje pouze 39 dB, takže vás zaručeně nebude rušit nadměrným hlukem.

Skvělý mrazicí výkon

Mrazicí výkon této mrazničky dokáže za 24 hodin zmrazit až 20 kg surovin, což je skutečně velkým plusem výrobku. Tato skvělá mraznička však vyniká nejen výkonem, ale i mimořádnou spolehlivostí a péčí. Při poruše či výpadku elektrického proudu totiž dokáže udržet suroviny v chladu až 58 hodin, čímž získáte jistotu, že se jim nic nestane ani při nečekané situaci. Se skvělou funkcí FastFreeze vám zajistí rychlé zamrazení potravin s možností automatického vypnutí. Vnitřní výbavu tvoří 3 kovové závěsné koše.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 150 cm
Celkový čistý objem 457 L
Mrazící výkon 25 kg/24h
Třída energetické účinnosti 2021 F

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje FH451CW

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno