Gorenje FH25EAW


Truhlicová mraznička, Energetická třída E, Objem: 248 l, Roční spotřeba energie: 215 kWh, Maximální hlučnost: 40 dB, Mrazicí výkon: 11,2 kg/24h, Akumulační doba: 39 h, Počet košů: 2, Rychlé zmrazení: Ano", Šířka: 96,3 cm, Výška: 84,7 cm, Hloubka: 63 cm. Více info


Cena 6 799 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 68 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Truhlicový mrazák Gorenje FH25EAW v bílé barvě v energetické třídě E o objemu 248 litrů, funkcí FreezeProtect a FastFreeze, 2 koši a LED světlem uvnitř. Mrazící kapacita je 11,2 kg za 24 hodin, při výpadku elektřiny udrží potraviny v chladu 39 hodin. Manuální odmrazování.

Velký objem

Tato skvělá truhlicová mraznička Gorenje FH25EAW poskytuje dostatečně velký prostor pro množství surovin, které potřebuje zmrazit. Její celkový využitelný objem je 248 litrů, což je zárukou dostatečného místa pro každou skladovanou surovinu. Její Max. hlučnost dosahuje pouhých 39 dB, takže vás zaručeně nebude rušit nadměrným hlukem. Vnitřní prostor osvětluje úsporné LED světlo. V přední části je bezpečnostní zámek.

Skvělý mrazící výkon

Mrazící výkon této šikovné mrazničky dokáže za 24 hodin zmrazit až 11,2 kg surovin, což je opravdu velkým plusem výrobku. Tato skvělá mraznička však vyniká nejen výkonem, ale i mimořádnou spolehlivostí a péči. Při poruše či výpadku elektrického proudu totiž dokáže udržet suroviny v chladu až 39 hodin. Tak budete mít záruku, že se jim nic nestane ani při nechtěné situaci. Se skvělou funkcí FastFreeze vám zajistí rychlé zamrazení s možností automatického vypnutí. Vnitřní výbavu tvoří 2 kovové závěsné koše.

Jednodušší manipulace

Truhlicový mrazák má ve spodní části 4 odolná kolečka pro pohodlnější a rychlejší manipulaci při přesouvání. Mraznička má skrytý kondenzátor, díky čemuž ji umíte dát blíže ke zdi. Kondenzátor je vložen mezi stěnou mrazničky a izolační pěnou.

FreezeProtect

Truhlicový mrazák má speciální funkci FreezeProtect, která zajistí výkon i při teplotě -15 °C. Díky tomu můžete mrazící box umístit také do chladnějších místností jako jsou garáže nebo sklepy.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 96.3 cm
Celkový čistý objem 248 L
Mrazící výkon 11.2 kg/24h
Rychlé zamražení Ano
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Gorenje FH25EAW

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Dušan

14. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


Jsem spokojen