Gorenje FH251IW

  • Sleva 11 %
  • Doprava zdarma

Šírka: 100.2 cm, Celkový čistý objem: 245 L, Mrazící výkon: 18 kg/24h, Třída energetické účinnosti 2021: F, Elektronický informační list


Cena 5 790 Kč

Sleva 11 % z původní cena: 6 490 Kč Zobraziť nápovědu

57,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Truhlicová mraznička Gorenje FH251IW v bílém provedení nabízí velký skladovací prostor o objemu 245 litrů. Mrazicí kapacita dosahuje 18 kg za 24 hodin a akumulační doba v případě výpadku proudu 34 hodin. Rozmrazování se realizuje manuálně. Vnitřní mrazicí prostor má k dispozici 2 koše a LED osvětlení. Truhlicovou mrazničku Gorenje FH251IW lze umístit do garáže nebo sklepu díky FreezeProtect. Dokáže fungovat i v silném chladu při okolní teplotě až -15 °C. Dvířka jsou vybavená bezpečnostním zámkem. Kondenzační jednotka je skrytá mezi stěnou a izolační pěnou spotřebiče, což umožňuje její umístění blíže ke stěně. Navíc zabezpečí i tichý provoz s hlučností 41 dB.

Velký objem

Bílá truhlicová mraznička Gorenje FH251IW poskytuje dostatečně velký prostor pro množství surovin, které potřebuje zmrazit. Její celkový využitelný objem je 245 litrů, což je dostatek místa pro každou skladovanou surovinu. Disponuje dvěma drátěnými koši. V nich je možné přehledně uspořádat potraviny. Pokud chcete skladovat drobné potraviny jako nanuky, zda zmrzlinu lze je jednoduše a přehledně oddělit od ostatních mražených potravin a vložit je do drátěného koše. Praktický zámek dveří s klíčem poslouží pro bezpečné skladování, zabrání například dětem častému otevírání mrazničky. LED osvětlení efektivně zpřehlední vnitřní prostor. Navíc má i dlouhou životnost.

FreezeProtect

Tuto truhlicovou mrazničku lze bez obav umístit i do garáže, sklepu nebo nevykurovaného prostoru. FreezeProtect mrazničce nepřekáží ani silný chlad okolní teploty až -15 ° C. Pracuje perfektně i za takových teplotních podmínek.

Vlastnosti

Mrazící výkon této šikovné mrazničky dokáže za 24 hodin zmrazit až 18 kg surovin, což je skutečně velkým plusem výrobku. V případě výpadku elektrické proudu uchová vaše potraviny čerstvé až 34 hodin. Tato dokonalá mraznička však vyniká nejen výkonem, ale i mimořádnou spolehlivostí a péčí. Ovládání je elektronické, umístěné uvnitř za dveřmi. Skrytý kondenzátor je instalován mezi stěnu a izolační pěnu spotřebiče. Díky tomu je možné mrazničku umístit blíže ke zdi. Praktické a odolné kolečka umožňují snadné a pohodlné premiesňovanie mrazničky.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šírka 100.2 cm
Celkový čistý objem 245 L
Mrazící výkon 18 kg/24h
Třída energetické účinnosti 2021 F

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje FH251IW

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno