Gorenje EIT5351XD vystavený kus s plnou zárukou

Elektrický sporák Gorenje EIT5351XD v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy A. Indukční varná deska má 4 varné zóny, které mají různý průměr a výkon. Varné zóny jsou vybaveny indikátorem zbytkového tepla. Čistý objem trouby dosahuje 70 l. Dvířka trouby s dynamickým chladicím systémem disponují trojitým sklem, 1 reflexní vrstvou a tlumeným zavíráním GentleClose. HomeMade tvar trouby je vytvořen podle tradiční pece na dřevo. Multifunkční trouba nabízí 11 druhů ohřevu s možností pečení na více plechách současně, včetně čistícího programu AquaClean. Osvětlení je samozřejmostí. Technologie MultiAir zaručuje optimální cirkulaci horkého vzduchu v troubě. Sporák Gorenje EIT5351XD je ovládán pomocí ergonomických knoflíků doplněných o dotykově ovládané programovací hodiny IconLed. Šířka sporáku je 50 cm. Zobrazit celý popis

 • Výprodej
 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Spolehlivý spotřebič

Elektrický volně stojící sporák Gorenje EIT5351XD v nerezovém provedení jistě splní očekávání mnoha hospodyněk. Ovládání je zajištěno prostřednictvím ergonomických knoflíků, které jsou uprostřed doplněny o dotykově ovládané programovací hodiny IconLed. Sporák je vybaven praktickým úložným prostorem ve spodní části. Můžete v něm uskladňovat plechy nebo jiné kuchyňské nádobí, které budete mít v případě potřeby vždy nablízku. Sporák je zařazen do energetické třídy A. Dvířka trouby jsou vybavena 3 skly a 1 reflexní vrstvou a tlumeným zavíráním GentleClose. Trouba s HomeMade tvarem v objemu 70 l je vybavena klasickými vodícími rošty plechů s částečně výsuvnými teleskopickými lištami na 1 úrovni, 1 hlubokým smaltovaným plechem, 1 mělkým plechem, katalytickým krytem ventilátoru a roštem.

Indukční varná deska

Indukční varné desky se ohřejí 2x rychleji než HiLight desky. Indukce ohřívá feromagnetické dno hrnce, nikoli skleněnou plochu varné zóny. Elektromagnetické pole prochází přes sklokeramickou plochu přímo do hrnce bez zbytečných ztrát, vaření je tak dokonale efektivní. Teplotu si nastavíte okamžitě pouhým dotykem. Můžete si tak v pohodlí domova hravě připravit rozpuštěnou čokoládu, chutné omáčky a jiné lahůdky, které jsou citlivé na teplotu. Sporák nabízí 4 indukční varné zóny

 •     Vlevo vpředu: Ø 18.5 cm, 1.4 / 2 kW,
 •     Vpravo vpředu: Ø 16.5 cm, 1.2 / 1.4 kW,
 •     Vlevo vzadu: Ø 18.5 cm, 1.2 / 1.4 kW,
 •     Vpravo vzadu: Ø 20.5 cm, 2 / 2.3 kW

AquaClean

Díky nové povrchové úpravě u všech trub Gorenje se zřetelně zlepšila funkce AquaClean. Tato funkce nabízí dokonalou pomoc při čištění trouby. Jediné, co musíte udělat, je nalít 0,5 l vody do pekáče a zapnout funkci AquaClean na 30 minut. Viditelné výsledky na celém vnitřním povrchu trouby, jakož i na plechách a pekáčích vás určitě příjemně překvapí. Zapečené skvrny a mastnota se pomocí páry změkčí, pak je už jen stačí jen jednoduše setřít hadříkem.

 

Pečení na více úrovních

Kombinace funkcí MultiAir a Homemade tvaru trouby vám pomůže dosáhnout toho nejtěžšího cíle: pečení až na 4 plechách současně. Navíc se chutě a vůně jídel nesmíchají. Inteligentní distribuce vzduchu v troubě se postará o to, že pokrmy budou rovnoměrně upečené na každé jedné úrovni.

HomeMade tvar trouby

Trouby Gorenje jsou charakteristické svým kulatým tvarem, který je inspirován tradičními kamny na dřevo. Umožňují volný pohyb horkého vzduchu. Jídlo se tak peče rovnoměrně ze všech stran, díky čemuž dosáhnete dokonalé výsledky pečení - uvnitř šťavnaté a zvenku křupavé.

Více prostoru pro více volnosti při pečení

Nové trouby Gorenje jsou vybaveny pokrokovou technologií pro vytvoření většího objemu trouby. Optimalizované proudění vzduchu cirkuluje uvnitř v ještě větším objemu a zcela svobodně. Zvýšený objem trouby, který dosahuje 70 l, umožňuje pečení většího množství jídla najednou. Multifunkční trouba nabízí 11 druhů ohřevu: horní a dolní topné těleso, infra gril, infra gril a ventilátor, kruhové topné těleso s ventilátorem, spodní topné těleso a ventilátor, dolní topné těleso s kruhovým topným tělesem a ventilátorem, malý infra gril, rozmrazování, rychlý předehřev - 200 ˚C za 6 minut, funkce AquaClean, warmPlate - ohřívání talířů jsou také součástí.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 50 cm
 • Vestavěný displej Ano
 • Časovač Ano
 • Třída energ.účinnosti A
 • Počet programů 4
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Systém ovládání dotykem
 • Typ varné desky Indukční
 • Celk.vn.kapacita trouby 70 L
 • Gril Ano
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Typ horního povrchu Indukční
 • Počet el.varných zón 4
 • Umístění ovládání horní
 • Typ trouby Elektrický

Další vlastnosti

Značka: Gorenje

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 50 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 59,4 cm
Hmotnost: 44,7 Kg

Obsah balení

Obsah balení: 2x plech, rošt

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Počet programů: 4
Gril: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: dotykem
Typ horního povrchu: Indukční
Počet el.varných zón: 4

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 70 L
Typ trouby: Elektrický

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4
Standard.hořák/varná zóna: 1400 W
Velký hořák/ varná zóna: 2300 W

Ergonomie

Umístění ovládání: horní

Ostatní

Kód produktu: 466177

Všechny parametry

Recenze Gorenje EIT5351XD

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje EIT5351XD